Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kazek

do Manka --- nie obrażaj ludzi pokrzywdzonych,taką ocenę to tylko bezduszny typ mógł napisać,a na pewno ten co z krzywdy ludzkiej skorzystał najwięcej...resztę sobie dopisz i przemyśl.

Manka

Czytając wypowiedzi niektórych byłych moich kolegów i koleżanek z antemy stwierdzam ze mój kot ma wyższe iq od was. Kto takich baranów zatrudniał w tej firmie to ja nie wiem. Chyba z litości. Ciemnogród, żenada aż żygać się chce. Dyrekcja mogła otworzyc zamiast nowej firmy, gospodarstwo rolne bo takiej trzody nie widziałam nigdy. Mieli by niezły zysk! Załośni jesteście.

Fidyk

Wszyscy pracują w konkurencyjnych firmach

DJE

Ci co chcą pracować zawsze pracę znajdą, zwłaszcza w zakładach pracy chronionej. Oni chętnie przyjmują do pracy z grupami.

DJ
@DJE

Wszyscy co chcieli znaleźli sobie inną pracę , czasami nawet lepszą ale to nie znaczy że długów nie trzeba uregulować. Zaległe wypłaty należą się nam i nie podlega to dyskusji. Honor i uczciwość tego wymaga. A tak poza marginesem to może w rocznicę upadłości zorganizujemy jakieś spotkanie byłych pracowników ?

DJE
@DJ

Piszesz, że honor i uczciwość tego wymaga zgadzam się z Tobą , tylko przekonaj o tym bank oraz byłych pracodawców , którzy nas w to wszystko wpędzili ! Jestem również za tym , żeby się spotkać, choć mieszkam daleko od Jeleniej , ale z przyjemnością przyjadę i odwiedzę galerię.

P-ń 1

To bardzo niedobrze pracowałyśmy za darmo znowu los dał nam pstryka w nos. Może sprawiedliwość się o nas upomni i ukarze winnych, wszystkich winnych.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
grunt

Z tego co wiem, bo dzwoniłem do firmy zaległych wypłat nie będzie, ponieważ byli właściciele zostawili takie długi , ze wszystko zgarnie bank.

P-Ń 1

Cześć wiara co tam słychać w starej firmie. To już mija prawie rok od upadłości. Czy nazbierano jakiś pieniądz na zaległe wypłatki. Dajcie znać.

Ja nie miałam nic złego na myśli tylko to ze jestem już wiekowa i mało czasu zostało aby zarobić dużo kasy .

Ola

Dorobisz się kobieto

Panie Marecki my się bierem do roboty ale uczciwie to takiej kasy się niedorobim

Marecki

Pracowalem w tej firmie pare ładnych lat. Było się skończyło, nie było zle. Jak czytam te opinie to żygać się chce. Żal dypy ludziom ściska ze inni potrafią zarabiać, otwierać kolejne firmy. Do roboty niektórzy niech się wezmą przedewszystkim. Może tez się dorobią. Żałosne jest śledzenie kto jaka firmę założył czy kupił, jakim autem jeździ itp. Niektórzy powinni zając się własnym życiem a nie innych. Straszne jest to ze tyle lat z takimi ludźmi współpracowałem i nie miałem pojęcia ze są tacy.

Gall

sprawdziłem sobie tą firmę Ever Groupe. Jest to firma 5-6 razy większa od Antemy, więc raczej byli właściciele Antemy jej nie kupili. Poza tym w odpisie z KRS widnieją inni wspólnicy. Może po prostu znaleźli pracę w tej firmie jako kierownicy w zamian za załatwienie kontraktów ? Chyba, że mowa o jakiejś innej firmie ? A odpis z KRS może sprawdzić każdy na ogólnodostępnej stronie :https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t

?

A nawet mniej

Rysio80

No ja myśle ze jest duży związek miedzy nim a ta firma. Bo to jest jedna z firm w której ma wykupione udziały. Kolejna firma z która A.B ma związek buduje domy pod Warszawa. Coś w tym jest.

kazek

od kiedy firma jej syna znajduje się w Warszawie o nazwie Ever Groupe???? ha ha

AR

Polowe antemy pracuje u niego

Biuro

Była Pani Dyrektor ma już nową pracę i to jako nadzorujaca w innej firmie sprzatajacej. Więc jak ma pracę to swojej firmy już nie założy. Niech lata i urzera się z sprzataczkami ciekawe jak one długo z nią wytrzymają. Aha a pracuje ona na Galerii Nowy Rynek. Często ja widzę biegajaca z mopem. Gratuluję

Cóż. Temat Antemy upadł ;/ Nikt już tutaj nie zagląda. Ciekawe jak to bedzie dalej z firmą i właścicielami (czy poniosą jakąkolwiek odpowiedzialność) ? Szczęśliwego Nowego Roku :)

Afrodyta

Ale wstyd nikt nikomu życzeń nie złożył więc wszystkiego najlepszego z okazji byłych Świąt życzę wszystkim dobrym i złym ludkom

Kocioł

No i w porzo niech mają, na zdrowie byle uczciwie i sprawiedliwie. Niech im się darzy.

Rysio80

Ja mam informacje że pan A.B. ma wykupione udzialy przynajmniej w trzech duzych spółkach miedzy innymi jedna to firma sprzataiąca, druga firma zajmujaca delweloperka i trzecia nie wiem dokladnie czym. I kupił z rzona wielki i piekny dom w gorach gdzie mieli swoje wesele. Wiec nie wiem po ca mieli by otwierac nowa firme.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.