Opinie o KCD Dystrybucja w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KCD Dystrybucja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KCD Dystrybucja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KCD Dystrybucja w Solec Kujawski

UfUf Nowy wpis

Firma masakra ???? 200pare h pracy zarobki 2600-2700 jak sypnie Pan S coś premia. Zenua ogolnie

Wypłacają dodatkowe nagrody w KCD Dystrybucja?

Artur

Każdy sam sobie wypłaca nagrody w ukradzionym towarze...

Szymon
@Artur

Co to znaczy, że każdy sam sobie wypłaca nagrody w ukradzionym towarze? Czy takie praktyki się zdarzają? Brzmi to niepokojąco.

@Szymon

Niech Pan teraz pyta kogoś kto tam pracuje...

Mama Nowy wpis

Nie mają z czego bo pan brygadzista Ch mmusi mieć dla siebie i brata chodź brat mądrzejszy i się zwolnił bo wiedział że śmierdzi a ten śmiec nadal jest i fajnie mu ze nikt się z nim nie wita (usunięte przez administratora) go

Mama Nowy wpis

No jasne ze wypłacają w towarze bierz co chcesz odrobisz na butelkach

Mama Nowy wpis

Ciekawe człowiek prawdę napisze i go usuwają czy Pan G tego nie widzi że Pan rudy robi ci chce i wódkę dokłada gdzie chce nie chcecie prawdy nie musicie płaćcie dalej za niego a KFC uśmiechnięte chodzi

Mlody

Może mi ktoś w skrócie napisać jak to wygląda od strony kierowcy zarobki trasy odzial bydgoszcz pozdrawiam

Artur

Najbardziej patologiczna firma jaką widziałem. Do pracy zatrudniają byle kogo bez sprawdzania przeszłości i niekaralności.Skutkuje to tym że ludzie kradną bo dogadają się z kierowcami.Nawet brygadzisci.Jak przychodzi inwentaryzacja to wcześniej się zwalniają żeby nie płacić za straty.W 2016 i 2017 roku niektórzy pracownicy przychodzili pijani i nacpani do pracy a brygadzisci tego nie zauwazali.Bagno złodziejstwo i kierownictwo bez kwalifikacji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KCD Dystrybucja. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Kapi

Widzę dalej nic kieras slepy wszyscy kradną nawet nie umieją inwentury ogłosić że, strachu bo wszyscy by odeszli lepiej niech sezon przerobia potem im powiemy czyli pracownik (usunięte przez administratora) jak zawsze a pan logistyk jak tam nadal zacpany na kreskę bierze tak dalej i myślą że hale budują i będzie dobrze chyba ich pokrecilo ludzie nie głupi i w (usunięte przez administratora) się nie zrobią pozdro dla sroczki trzymaj się chłopie

@Kapi

Szczerze mówiąc - bardzo chaotyczny jest ten Twój komentarz, a przez to dla mnie całkowicie niezrozumiały. Wnioskuję jednak, że pracujesz w KCD, a więc musisz sporo wiedzieć o tej firmie. Powiesz mi, jak to tam jest z wdrażaniem nowych pracowników: mają oni specjalne szkolenia przed podjęciem zatrudnienia?

Kapi

I co im zostało zmuszanie do pracy po 9 godzin bo jak nie to tylko 2200 zarobią a gdzie kodeksy pracy no i co mogą jeszcze zrobić zatrudnić emerytów co nawet jednego auta nie złoża bo im wiek nie pozwala pozdro dla leserow Pana R wozkowego lepszego sciemniacza nie widziałem i Pana Ch płakał i mu się udało zwala

Kapi

Ale słyszałem że wódz brygadzistow się zwolnił (usunięte przez administratora) ale go szkoda płakać się chce już się zdążył wybudować za pieniądze firmy ale jego prawa ręka jeszcze jest pomyłka totalna i tak (usunięte przez administratora) zostawił swoich dwóch przyjaciół nie możliwe co oni poczna teraz

Kapi

Dziwna firma nie kumam ich wogole wszyscy kradną a jak przychodzi inwentura to nagle fochy że płacić muszą kto robi brygadzistow z innej poprzedniej firmy metalkast gdzie znają się jak lyse konie i wtedy można kombinować a pan G jak zawsze ślepy nic nie widzi chyba jest w ich gronie nie polecam tej firmy szkoda czasu i nerwów no i kręgosłupa za tych (usunięte przez administratora)

Artur

Jak tam?Dalej czekacie na wyniki pseudo inwentaryzacji?I zapłacicie potulnie za wyimaginowane długi firmy?Pamiętajcie, ze pracodawca musi wykazać co do złotówki jakie firma poniosła straty z tytułu inwentaryzacji i powiadomić na piśmie o tym jak straty rozkładają się na poszczególnych pracowników.Pamietajcie o tym i nie wierzcie we wszystko co będzie kazał wam zapłacić kierownik Ł.G z KCD.

Król
@Artur

Hahaha, 3 lata jak tam nie pracuję i cyrki dalej takie same? ???????????? Panowie, dajcie sobie spokój z tą firmą, przepracowałem tam kilka lat- najgorszy błąd życia

Królowa
@Król

To jeśli było tam tak źle to dlaczego nie odszedłeś po tygodniu bądź miesiącu tylko siedziałeś tam kilka lat? Co cię tam trzymało tyle czasu? Potrzebowałeś aż kilku lat aby sobie uświadomić, że popełniasz błąd życia

Król
@Królowa

Są takie sytuacje w życiu, które zmuszają ludzi do trzymania się określonych dochodów. Poza tym była fajna i solidarna ekipa i jakieś nadzieje na zmiany. Kiedy nadeszły zmiany, ale na gorsze, czym prędzej uciekłem

Królowa
@Król

Czyli rozumiem, jak piszesz że dobrze płacą

Anty KCD

Karaś możesz tam odrazu iść jest tam taki przemiał ludzi ze co chwile kogoś im potrzeba ale osobiście nie polecam zatyrasz się .Polecam inne hurtownie w Bydgoszczy Aber lub phup gniezno możne bez rewelki ale to nie kamieniolomy

Edzio

Praca lekka,łatwa i przyjemna :D

Ten
@Anty KCD

A jeśli chodzi o zarobki masz porównanie? Fizycznie się wszędzie narobisz

Przemek
@Anty KCD

Napisać łatwo, że niby Aber lup phup jest lepszy ale daj konkret , wynagrodzenie, czas pracy. Co to przemiału ludzi to też chyba masz dane z du.. wyjęte

@Edzio

Nic za darmo chyba jak wszędzie. Jak przychodzisz i pracujesz to i odpowiednio zarobisz

Kuba

Jeśli stok chce zarabiać dobre pieniądze to jak jest czas kiedy firma ma więcej pracy to chyba powinniście być zadowoleni!!

Janek
@Kuba

Tak jak napisano. Jak ktoś wie że przychodząc i pracując nie chowając się po magazynie może zarobić. Niech ktoś mi poda firmy, które płacą za samą obecność w zakładzie

yoyo

Za taką pracę to powinni płacić minimum 15 zł na rękę a nie 10. Zaczynasz o 6 kończysz często o 18- 19, wracasz do domu jako wrak człowieka. Szkoda czasu i zdrowia. W sam raz dla Murzyna ;)

Krystian
@yoyo

Na jakim stanowisku pracujesz tam 12 godzin? Z tego co słychać to 8 czasami 9 i do domu

yoyo
@Krystian

Konwojent, ale to kiedyś pracowałem. Teraz mam wygodną pracę biurową gdzie indziej ;) Nawet o ogłoszeniach jest napisane, że praca w nadliczbowych godzinach. W sezonie od świtu do późnego wieczora( nawet 19), zimą do ok. 16 bo nie wozi się tyle towaru

Krystian
@yoyo

Czyli na starcie wiedziałeś jakie sa warunki

Bose

Odradzam szczerze pracy na magazynie, przemiał ludzi w przeciągu roku to przeważnie po inwenturze 90% odchodzi z powodu na obciążenia, praca w sezonie powyżej 8h, a wynagrodzenie jak byś pracował bez nadgodzin, no i kieras który miota się w wyjaśnieniach przy wypłacie, dno i jeszcze raz dno. Pozostałe działy też pozostawiają wiele do życzenia co do kwalifikacji.

Krzysztof
@Bose

Kolejny wirtuoz pracy. Pewnie myślałeś, że za leżenie też płacą, a gdy się okazało, że aby zarobić trzeba się trochę schylić to już zaczęło przeszkadzać i pewnie odszedłeś. Choć myślę, że ci podziękowali bo byłeś słaby i teraz łatwiej obsmarować niż się pogodzić ze swoją nieudolnością. Rynek pracy jest duży i pewnie wszyscy pozostali pracodawcy czekają na ciebie z otwartymi rękami

Agnieszka

Na wstępie dziękuję Wam za informację odnośnie zmiany adresu firmy, poprawimy na Bydgoszcz. Większość z Was wyraża się niepochlebnie o KCD Dystrybucja. Wiem, że wynika to z Waszych doświadczeń chciałam jednak podpytać o pozytywy. Czy są jakieś? Może wynieśliście coś z pracy dla tej firmy, co w przyszłości Wam się przyda. Jakieś nowe umiejętności lub np. uprawnienia?

@Agnieszka

Można zdobyc uprawnienia jak gnębić i poniżać pracowników....

Gustaw
@On

Przykłady? Ale prawdziwe Czy nalezysz do tych co ci podziękowali bo byłes słaby i chcesz się odegrać

@Gustaw

Przykłady mogę podać ale w inspekcji pracy a nie anonimowej osobie która o nie pyta na forum ...Byłem jednym z lepszych pracowników ale miałem odwagę żeby odejść bo nie lubię być poniżany w pracy...

Gustaw
@On

A co cię na siłę trzymali. Jaka tu odwaga, jak komuś nie pasuje to niech szuka czegoś lepszego. I co poprawiłeś sobie warunki?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Agnieszka

Przypominam, że forum GoWork.pl to miejsce wymiany merytorycznych opinii na temat pracodawców, a nie plotek i pomówień. W Internecie nie znalazłam ofert pracy w KCD Dystrybucja dla osób z Solca Kujawskiego i okolic. Może któryś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat obecnie prowadzonych rekrutacji? Na jakie stanowiska szukają?

@Agnieszka

Woli sprostowania...Firma jest zarejestrowana na terenie Solca Kujawskiego?Jeśli tak to dlaczego wynajmuje obiekty na Przemysłowej 8 w Bydgoszczy?Kogo wprowadza w błąd ?urzędy?Ogłoszenia o pracę w tej firmie są co jakiś czas do ciężkiej fizycznej pracy za marne pieniądze....

Jakieś blędne dane posiadasz. Firma jest zarejestrowana w Bydgoszczy

Firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca a tu takie wpisy. O co chodzi?

sus
@Piotr

A o co tobie chodzi zadając takie pytanie?

Agnieszka

@Henry a jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie KCD Dystrybucja? Wszystkie opinie są niezbędne do stworzenia rzeczywistego obrazu firmy. @Bose Czy w tej chwili wszyscy pracownicy na magazynie mają już kompletną odzież ochronną? I dlaczego uważasz, że praca na magazynie to tragedia?

@Agnieszka

Może ja się wypowiem...Praca w tej firmie to pasmo udręki i nerwów...Kierownik magazynu nie ma pojęcia o zarządzaniu grupą ludzi a co ważniejsze nie ma empatii do zwykłych pracowników magazynowych.Najważniejsi są tam brygadziści.Zawsze mają najwięcej do gadania a kończąc pracę żegnają szeregowych pracowników tekstem (usunięte przez administratora) DO DOMU...To akurat jeden z nich ma takie powiedzonko...Jak ktoś chce być poniżany i zniszczyć sobie kręgosłup harując jak wół na 3 zmiany to firma takich naiwniaków potrzebuje...Praca tam była największym błędem w moim życiu...

Bose

Nie polecam, praca na magazynie tragedia kierownik po trzech latach zorientował się że istnieje coś takiego jak odzież ochronna dla pracownika, do tego jego zauszniki przysługują się każdemu, ogólnie w chwili obecnej brak w kadrze ludzi kompetentnych, zarobki w innych firmach płacą tyle samo bez tyrania po godzinach, wystarczy poszukać.

Henry

Jak czytam te bzdury to mogę poradzić jedno, odejdźcie z firmy!!

Zostaw merytoryczną opinię o KCD Dystrybucja - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w KCD Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy KCD Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KCD Dystrybucja
4.3/5 Na podstawie 171 ocen.
  • Toruńska 85
    86-050 Solec Kujawski