KCD Dystrybucja

Solec Kujawski

Opinie o KCD Dystrybucja

KCD

Nie radzę tam iść.Kolega tam pracuje i mówił że kierowcy łącznie z konwojentami kradną.Pan kierownik Łukasz G. Albo nie wie o tym albo nie chce wiedzieć.

był tam
@KCD 09.12.2017 14:18

Kolega to kierowca czy zdesperowany konwojent? Jeśli tak biorą to po co o tym pisać na forum. Na twoim miejscu bym brał ile bym mógł i bym się nie chwalił co by mnie inni nie wygryźli

KCD
@był tam 16.12.2017 00:09

Tylko że wiele osób które nie kradły ucierpiały przez złodziejstwo innych.Jak chce się być traktowany jak (usunięte przez administratora) przez brygadzistów to idealna praca dla zdesperowanych ludzi...

Anty KCD

Karaś możesz tam odrazu iść jest tam taki przemiał ludzi ze co chwile kogoś im potrzeba ale osobiście nie polecam zatyrasz się .Polecam inne hurtownie w Bydgoszczy Aber lub phup gniezno możne bez rewelki ale to nie kamieniolomy

Edzio
@Anty KCD 29.10.2016 09:46

Praca lekka,łatwa i przyjemna :D

Ten
@Anty KCD 29.10.2016 09:46

A jeśli chodzi o zarobki masz porównanie? Fizycznie się wszędzie narobisz

Sumlińska

Jak tam Geniula i jego Keseniusy Kabi, jak tam Sum psychol i księgowa zkodzijka

Ryszard

Czy może ktoś napisać jak się teraz pracuje w firmie? Zainteresowała mnie oferta przedstawiciela handlowego. Czy rekrutacja jest dość prosta?

Agnieszka

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w KCD Dystrybucja? Sprawdź, co firma oferuje swoim pracownikom http://kompaniadystrybucyjna.com/oferty-pracy/ Zainteresowani podjęciem pracy? A może macie już jakieś doświadczenia z KCD Dystrybucja?

karaś

Może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Dobrze by się było załapać, bo zależy mi na doświadczeniu zdobytym u nich, bo wiedzą jak zadbać o swoich pracowników. Wypłata pewnie dobra.

Edzio

Mira, zapraszamy :)

asd

Robisz od 6 aż rozwieźiesz towar 18 albo 20 wypłaty śmieszne wporównaniu do ilości godzin za 240h 2000zł nadgodziny niepłatne czarna magia jak obliczają wypłatę bo te same pieniądze dostaje jeden co jeździ na Nakło lub Koronowo za pracę max do 16 co drudzy co jeżdzą do 18-20 nie ma mowy żeby coś zaplanować bo nie wiesz o której skończysz i zapomnij o urlopie w sezonie.

barabas

na magazynie zarabiasz najniższą krajową + bliżej nieokreślone premie. Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to po jakimś czasie te niecałe 2000 może wyjmiesz. Nie ma jasności co do zarobków, wypłata loteria, raz lepiej raz gorzej, donosicielstwo, kierownik świeżak bez pojęcia, nastawiony na upierdzielanie premii za każdy wybryk czy zaniedbanie, nie polecam

abcde

To narazie nic pewnego po prostu rozglądam się po firmach i szukam.Ale tam to na magazyniera.Więc jak jest?

abcde

Jak wyglądają rzeczywiste zarobki w KCD na przemysłowej po okresie próbnym?pytam szczerze bo chcę spróbować.I jak wygląda system pracy.Jak jest ze zmianami,świętami,wolnymi weekendami i urlopami.Proszę o naprawde szczerą opinię.

marcin

Dokladnie tak jest jak piszesz,pracowalem widzialem :)

Tomek

2-3 tyś to zarobisz w sezonie pracujac cała dobe!nie kompetentne osoby na wysokich stanowiskach z kierownika magazynu robia kierowce,z konfekcjonera towaru logistyka,kierownik handlowcow wykladal jeansy w galerii handlowej trzymal( usunięte przez administratora )

dariuszek

Tak masz rację ale wywalić na siebie sztapel palet i zbić szybę wartą dwa tysie to trzeba być debilem lub nie mieć umiejętności

dariuszek

Przyjęli niedawno jakiegoś debila i już rozpiepszył wózek, więcej takich matołów pozatrudniajcie

adriano

jeden wielki badziew , od czasu nowego calkowicie zielonego kierownika syf jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jezeli chodzi o magazyn . nie polecam

pytam

A jak wygląda praca w magazynie?? Ile można zarobić i jaka atmosfera?

januszek69

sumek pozdrawia cie januszek

Xyz

O opinię zapytaj w pierwszym lepszym sklepie w twojej okolicy lub skonsultuj się z psychiatra

Natasza

Najlepsze sa zebrania -po godz pracy bo cyfra na pierwszym miejscu .raz w tyg trzeba te 12-14 godz popracowac ZA FRIKO NA KORZYSC FIRMY

Xawier

Odradzam komu kolwiek w chwili obecnej przyjmuja pierwszakow bez doswiadczenia bo nikt madry robic tu nie chce!ORKA jakich malo !!!aaa no i najwazniejsze maja swoja marke firma ''krzak'' i ogromny nacisk na ten szajs

blanco

A jak nic nie sprzedasz to wyjdziesz te 2000? Czy najniższa 1300 i tyle? Dużo ludzi było na rekrutacji? Bo właśnie jadę na rozmowę. Czy wgl ciężko się dostać

SKrol

Blanco - dostajesz Skodę z gps, możesz używać prywatnie za odpłatą - spisujesz prywatne kilometry i potrącają Ci z pensji. Ogólnie bardzo słabo, przedstawiciel sprzedaje, transportuje i musi do tego bawić się w windykację i ściągać zaległości. Potem wozisz kilkanascie kafli w aucie i jeszcze wieczorem do banku albo do solca żeby się z kasy rozliczyc. Na ponad 2500 na reke nie ma co liczyc, z pensji jeszcze umyj auto, wymien przepalone zarowki i ciagle tyraj po kilkanascie godzin.

Arko

Firma porażka... godziny pracy od 7 do 19 (jak dobrze pójdzie), rozstrzelone trasy niezależne od miejsca zamieszkania więc często jeszcze trzeba doliczyć czas dojazdu do i z okolic pracy (średnio 12-14h pracy dziennie). Ogrom punktów, wysokie plany, oprócz planu podstawowego - dodatkowe plany na konkretne produkty. Cotygodniowe spotkania wieczorne (bezpłatne), telefon służbowy dzwoni 24h na dobę, również w weekendy. Naprawdę dużo obowiązków (150% etatu na osobę), ogromna rotacja wsród kierowców i przedstawicieli, brak wsparcia od kadry zarządzającej i niestety pensja minimalna na papierze (niezależnie od wynegocjowanej pensji i tego co wpływa na konto). Średnia wypłacana pensja to 2300 na rekę. Brak urlopów oraz osób na zastępstwo. Nie polecam.

blanco
@Arko 21.08.2014 12:13

Arko pracowałeś jako przedstawiciel habdlowy w kcd? Jaki samochód Ci dają? Mogłeś jeździć nim w celach prywatnych? I wgl jak?

kiszkens

WYZYSK !! kierowcy sa tam niewolniakami. Prca do 22 giej, po 300 skrzynek na samochodzie, tylko dwóch konwojentów. Stanowczo nie polecam !!

Zostaw opinię o KCD Dystrybucja - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KCD Dystrybucja