Destylarnia Sobieski S.A.

Starogard Gdański

Opinie o Destylarnia Sobieski S.A.

rumun

Witam wszystkich zainteresowanych co słychać w firmie na dziń dzisiejszy ludzie odchodza z pracy nie wiążą dalszej przyszłosci z tym zakladem na różnych dzialach sie sami zwalniaja może pracodawca zauważy że cieżko wyżyć z takich wyplat a warunki pracy nie zaciekawe atmosfera cieżka i dlatego rezygnuje sie z pracy a to dopiero poczatek zwolnień. może dojść. do sytuacji ze nikt nie brdzie chcial. pracować i sie przyjmowac do pracy

M O P

Praca w firmie to poraszka wlasnie dzis kolega operator sztaplarki podziekowal za prace i sie zwolnil z opakowań ! Warunki pracy i placy na slabym poziomie i zaś brak ludzi do pracy ! przy tych zarobkach mało kto chce pracowac tutaj ,tylk ciezka sytuacja materialna moze zmusic tu ludzi do pracy .

Xdy
@M O P 19.08.2016 19:36

No to serio PORASZKA... Masakra, jaka ortografia. ????

degustator

Po 12 stkach ma sie chyba super pensje ale pracownik jest juz na granicy wyczerpania ??? a gdzie regeneracja sił ? czlowiek to nie maszyna ktorą da sie regenerować i naprawiać bez przerwy ! Ale produkty na wysokim poziomie trzeba przyznać KRUPNIK podbija rynek. !!!

wsciekły

marne wynagrodzenie brak podwyzek praca po 12 godzin na 2 zmiany na produkcji brak czasu dla rodziny wyzysk pracodawcy brak ludzi do pracy za tak słabe wynagrodzenie ludzie nie daja rady pracowac po 12 godzin sa wyczerpani fizycznie i umyslowo premia mkiesieczna taka ze nie mozna jej odczuc uzalezniona od wykonanej normy ludzie sie staraja ale maszyny nie daja rady ze starosci brak czasu na konserwacje i naprawy a zarazem oszczednosci na czesci

Lola
@wsciekły 18.08.2016 21:56

Najlepszy zakład pracy w Starogardzie Gdańskim.☺

Co nowego w firmie Destylarnia Sobieski S.A.? Jeśli wiesz co słychać w firmie, jak wygląda praca to czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Destylarnia Sobieski S.A. - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Destylarnia Sobieski S.A.