Konstrukcje Stalowe KTR GROUP Sp.z.o.o

Ozimek

Opinie o Konstrukcje Stalowe KTR GROUP Sp.z.o.o

noname

czy są przyjęcia do KTR ? Jak wyglądają stawki?

tomek

dobrze, ze pienadze przelewane sa na czas i wlasciciel nie robi z tym prolbemu i nie zwleka, a ile mozn zarobic na produkcji jako nowy pracownik, wiem ze wczesniej przyjmowali

zniesmaczony

.... aż żal bo potencjał był; wpuścić tam uchodźców a sami uciekną!

technolog

Od roku jestem technologiem w biurze technologicznym i powiem tak: prace mam OK, bywa stresująca, ale takie stanowisko. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie miałem tak żeby zabrano mi premie za nic. Atmosfera w pracy bardzo fajna. Jedynie to, że kokosów to tutaj nie zarobisz jeśli nie jesteś szfagrem odpowiedniej osoby, bo prezes jest bardzo za pieniędzmi. Mówie o stawce. Małe stawki, ale jak człowiek chce, albo potrzebuje, bo ma taką a nie inną sytuację, to z kolei zawsze może dorobi w nadgodzinach. Praca dla takiego się zawsze znajdzie

Zostaw opinię o Konstrukcje Stalowe KTR GROUP Sp.z.o.o - Ozimek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstrukcje Stalowe KTR GROUP Sp.z.o.o