Formopex Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie

Opinie o Formopex Sp. z o.o.

Janek

Możecie polecić mi pracę w firmie? Szukam pracy i ponieważ słyszałem o firmie sporo dobrego chciałbym spróbować.

Alicja

@Spaw piszesz, że firma Formopex Sp. z o.o. 'obcina' wynagrodzenie. Co masz konkretnie na myśli? Co według Ciebie to oznacza? Napisz nam więcej w tym temacie.

Spaw

Nowy prezes i firma leci na leb. Obcina wyplaty za to ze nie ogarnia firmy. Zlodziej i kawal skurczybyka.

Agent

Ja tam uważam, że zdecydowanie wartościowa oferta pracy się tutaj pojawiła, mam nadzieję, że ją widzieliście, a jeślinie to poszukajcie na ich www, bo warto, zwłaszcza jeśli chcecie dorobić dobre pieniądze

toczo

zapomniałem zapomniałem zapomniałem nie to że chciałbym sie mścić ale tu prawde trzeba powiedzieć a nie żeby ludzie nie wiedzieli co sie tam dzieje w 21pierwszym wieku nawet cieplej wody nie ma szatnie nie wspomne bo nie ma po co gorzej być nie może jedna ciasna szafeczka narzędzia do pracy nie wspominając o spawarkach które łysy kupił 6 lat temu jest jednym zdaniem nie ma czym robić proponuje panie ŁYSY przestać budować hale a zająć sie może płotami albo zbieraniem kapsli bo jak sie nie ma na fachowców to co innego można robić spod żabki nikt panu nie pospawa teraz już wszystko co chciałem powiedzieć dziękuje bardzo dowidzenia

toczo

i ja sie wypowiem na temat tej "POLSKIEJ" firmy. gdzie zdaniem prezesa od pługa oderwanego ukraińscy fachowcy są tańsi a co za tym idzie "LEPSI" pracowałem tam pół roku i szanuje to iż jestem polakiem zwolniłem sie bo stawka żywieniowa. łysy płaci sie za umiejętności a nie za to czy ktoś chodzi do kościoła.moim zdaniem pan łysy powinien spakować ten cały formopex i wypier...lać do ukrainy jeśli tak ceni sobie ten kraj a nie sprowadzać tira ukraińców na próbki. dla mnie taka firma nie powinna istnieć w polsce w tych czasach wyzysk i nie polecam nikomu kto coś potrafi.a do tego jeśli szanujesz swój kraj to za tą kase jest z 50 innych firm dziękuje

tamik

Co to znaczy, że stwarzają spore mozliwości jeśli chodzi o zarobki? W kazdym dziale i na każdym stanowisku, czy się kolego wypowiadasz o jednym. Może ktoś w ogóle napisac w jaki sposób najlepiej się tutaj dostac do pracy, w sensie, czy czekać na ogłoszenie, czy potrzebne są jakieś znajomości w formopex'ie?

Dostawca

Wg mnie jeśli masz kwalifikację to tak. Obecnie realizują kilka dużych kontraktów, jeden z nich to ok. 3 tys. ton, więc pracy nie zabraknie...

elefant

formopex,firma dla desperatow,kierownikowi to sie wydaje ze ludzie sa jego wlasnoscia,obiecuja duzo a potem jest jak zawsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa.przyjmuja caly czas bo nie ma kto robic na te bande lobuzow,wiem bo tam robilem,jak ktos chce byc krojony na kase to zapraszam do tej firmy,zreszta sasiednie firmy to tez woielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] good luck.

pio

a jak płacą w terminie?

wodan

desperaci. którzy nie mogą znaleźć pracy.

spaw

strasznie że spawają ludzie (spawacze) bez uprawnien nawet podstawowych, kto ich zatudnił na stanowisko spawacza? Wniosek jest taki że szefostwo firmy nie ma chyba pojęcia z konsekwencji jakie mogą nastąpić w przypadku wizyty jakiegokolwiek inspektora bądz przedstaiciela klienta. A tak wogóle jest w tym zakładzie spawalnik ?! bo jeżeli tak, to może nawet niewiesz a masz wystawione lewe papiery, lub spwasz na papierach czlowieka którego nawet nie widziałes. Niestety takie czasy pracodawcy sie liczą z każdym groszem wydanym na pracownika, a Sami kieszenie napychają

wolan

To nie firma tylko [usunięte przez admina] w obecnych czasach, szefowi wydaje się ze ludzie to jego własność i on ustala prawo. jakies wyliczenia terminow nie do osiagniecia za grosze

spawacz

dziekuję, byłem jeden dzień. dali ok 2500 za spawanie UT i bardzo szybko bo są normy które zobaczyłem to zaraz zrezygnowałem . brak spawarek o innym wyposażeniu nie ma co mówić, jeśli znajdziesz miejsce gdzie możesz sam stanąć to dobrze ale postawić coś do spawania to już problem. drwina, drwina. wszędzie brud

Zostaw opinię o Formopex Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formopex Sp. z o.o.