Opinie o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ w Warszawa

M

Niestety jest to firma typu „call center”, w której w zakres obowiązków chodzi głównie dzwonienie z ukrytego numeru i proponowanie ludziom ofert pracy. Często są to dość nieciekawe stanowiska, których nie udało się obsadzić wewnętrznemu HR klienta, dlatego wylądowały one w agencji rekrutacyjnej KF Futurestep. Sam kontakt z HR klienta również nie należy do przyjemnych. Do plusów firmy można zaliczyć stabilność zatrudnienia i to, że zespół jest młody. Dzwoni się głównie za granicę, więc faktycznie można wykorzystać znajomość angielskiego. Problemem firmy jest olbrzymia rotacja pracowników (ale to raczej problem większości firm, gdzie prac uje się „na słuchawce” ) i to, że w pracy jest dość niski poziom motywacji. Pracuje się w boksach na open space.

Maja

@A dzięki za super rzetelną i merytoryczną odpowiedź. Czy Ty nadal pracujesz w Korn/Ferry International? Wiesz czy kogoś jeszcze szukają do pracy? Skoro są dobre warunki to na pewno będzie sporo chętnych.

gmx200

Super firma. Pracuje tu juz kilka lat. Jak w kazdej globalnej organizacji są pewne standardy co do których trzeba dorównywać lub je utrzymać. Ci którzy nie dają rady kończą sfrustrowani na portalach jak ten. Oczywiście że nie każdy się nadaje i niekażdy się sprawdzi, ale to też powod dla którego niekażdy może mieć takie wynagrodzenie (i utrzymać je na dłużej ) pakiet i kontakty z renomowanymi firmami. Polecam osobom proaktywnym nie bojącym się wyzwań i umiejącym zarządzać relacjami . Hehe i zrównoważonym emocjolanie którzy jak sa niezadowoleni (lub się ie sprawdzają) po prostu zmieniaja praca na bardziej dopasowaną do nich zamiast sie tu frustrować :)

Olaoleoleńka
@gmx200

Cześć. Mam pytanie czy pracownicy Futurestep przy ul. Postępu 17b w Warszawie muszą płacić za parking z własnej kieszeni? Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Gosia
@Olaoleoleńka

Oczywiście, że tak. Chyba że jesteś ważna persona na stanowisku Head albo Manager.

Maja

@gmx200w jakim dziale firmy pracujesz? Czy właśnie tak duża różnica opinii może wynikać z innego działu/zakresu obowiązków, a co za tym idzie warunków zatrudnienia? Mógłbyś powiedzieć też coś więcej na temat możliwości rozwoju jakie daje praca w Korn/Ferry International?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maja

@NiezlaSzopkarozumiem, że Ty masz inną opinie niż osoby wypowiadające się na wątku. Chętnie dowiemy się jak postrzegasz firmę Korn/Ferry International jako pracodawcę.

NiezlaSzopka

Niesamowite. Normalni i cokolwiek warci na rynku pracy ludzie kiedy robota czy firma im nie odpowiada to ją zmieniają i…. zasuwają na rychły awans w tym nowym, lepszym miejscu, gdzie mają możliwości rozwoju i super wynagrodzenie. Nie tracąc cennego czasu na wynurzenia o "byłym" pracodawcy w internecie. Tutaj najwyraźniej postanowiły się udzielać miernoty, których psychicznie nie stać na zmianę lub nikt nigdzie nie chce albo malkontenci narzekający zawsze i na wszystko, cyzelujący przy okazji wątpliwy warsztat pisarski. To jest zresztą normą na tym portalu, wiec miejmy wyrozumiałość, lol :) Małe pieski gryzą po kostkach, wyżej nie podskoczą ;)

miernota
@NiezlaSzopka

ludzie ostrzegają przed takimi ludźmi jak Ty ;)

Maja

@NomoreFuturerozumiem, że już nie pracujesz w firmie. A co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju jakie firma oferuje pracownikom? Chętnie też usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia.

G

Wyznawane hasło "work- life balance" to tylko pusty frazes. W rzeczywistości siedzisz po godzinach za darmo.

sum

A wiecie jaka jest szansa na to, żeby teraz znaleźć u nich zatrudnienie? Znajomość języka niemieckiego czy angielskiego nie są dużymi wymogami, a wypłata dobra.

wuwu

na pracuj.pl. oraz docierają do ludzi bezpośrednio przez linkedin. Rotacja ogromna.

khl

Nie mam najmniejszego zamiaru reklamować tutaj ofert pracy, których całym sercem nie popieram.

khl

Źle szukasz.

Korn Ferry

Zanim pójdziecie gdziekolwiek pracować sprawdźcie dokładnie firmę. Korn Ferry a Korn Ferry FUTURESTEP to dwie różne spółki. Na bank nikt kto się tutaj wypowiada nie pracował w Korn Ferry samym w sobie - firmie zajmującej się projektami wyłącznie na poziomie executive. Pewnie fajnie podpierać się nazwą Korn Ferry pracując w Futurestepie - jako największej I ocenianej jako nalepsza agencja executive search na świecie. Tylko Furutestep robi kompletnie inne projekty.

Normalka

Tragedia...ciekawy początek, dobre warunki, fajna atmosfera, a po kilku miesiącach tylko stres i nadgodziny. I tylko ścigają KPI!!! Zrobisz dobrze i od tego momentu musisz robić coraz więcej, zrobisz źle dostajesz milion negatywnych opinii (fb) i do niczego się nie nadajesz. Generalnie firma robi dobre wrażenie, ale jest zarządzana w tak dziwny sposób że większość pracowników odchodzi przed końcem okresu próbnego.

m

bardzo dobra firma, zarobki,podejście do pracownika, ciekawe projekty, sorry chcesz pracować musisz wyrabiać pewne targety - to nie jest picie kawki w urzędzie przez 8h ;) Indyjskie call centre? nie wiem kto takie głupoty wypisuje, ale nie jest to prawda Minus - cieżko awansować jeśli ktoś ma na to parcie lub oczekuje po pewnym czasie zdecydowanie polecam

Indyjskie call center stwarzające pozory rekrutacji na poziomie. Bardzo zły management, bezustanna cyrkulacja pracowników, mimo, że nikt nigdy ie został zwolniony. Ludzie odchodzą nawet po 2-3 miesiącach pracy. Brak możliwości rozwoju dla chcących zostać dłużej. Firma zatrudnia fantastycznych, inteligentnych ludzi, mówiących perfekcyjnie w wielu językach, a następnie nie potrafi nic im zaoferować.. Dobre dla młodych absolwentów studiów językowych, którzy mają słabe szanse na znalezienie pierwszej pracy - odskocznia.

From Korn Ferry

Piszesz o Future Step, spółce córce Korn Ferry. Samo w sobie Korn Ferry nie ma nic wspólnego z przedstawionym opisem.

Zostaw merytoryczną opinię o Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ - Warszawa

• Jak się pracuje w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

Zobacz opinie na temat firmy Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​?

Kandydaci do pracy w Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​
2.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Korn Ferry (PL) Sp. z o.o.​