fidax

Rybnik

Opinie o fidax

olaf

witam wszystkich, chcialem dowiedziec sie kilku informacji na temat tego pracodawcy, jednak widze ze tu nie dowiem sie czegos konkretnego i aktualnego bo nie ma zadnych nowych wpisow, czyzby firma nie istniala juz, w sumie po tym co wszyscy pisaliscie wcale by mnie to nie zdzwilio, nie wywiazuja sie z umowy,brak wynagrodzeń

co racja to racja , ta firma to trup ,zero szacunku dla kadry pracowniczej a sprzęt to złom,,t powinien sie tym zainteresowac pip,

EKS fidax

Traktują pracowników jak śmiecie. Firma oparta na kłamstwach. Mają kontrolę jedną za drugą. Już dawno powinni zamknąć pseudo fidax i pseudo bud-pol, za brak pensji, nie mówiąc o regularnym wypłacaniu. ciekawe gdzie jest teraz kasa z ABM SOLID, która się należała pracownikom??? WSTYD I HAŃBA

Firma FIDAX to dogorywający trup .Ich sprzęt to złom ,który jest wart dokładnie tyle ile waży.Brak terminowych wypłat świadczy o kłopotach finansowych z których już się nie dżwignie .W jednym słowem to DZIADY.O ich działalności powinno zawiadomić się PIP .

Zostaw opinię o fidax - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fidax