Opinie o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. w Szczekociny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. w Szczekociny

Pupcia

Ostatnio szefowie i technolodzy maja dziwne pomysły...

Iza

Na stronie internetowej firmy poszukiwani są kandydaci na stanowisko Operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy właśnie na tym stanowisku? Konkretne informacje będą bardzo pomocne.

G.G
@Iza

Myślę że temat został wyczerpany w powyższych wypowiedziach

Iza

@Roger to, że BORKOMET jest dobrym miejscem na zdobycie doświadczenia będzie na pewno cenną informacją dla osób rozważających dołączenie do firmy. Czy więc firma jest również otwarta na zatrudnianie osób, które swoją karierę zawodową dopiero rozpoczynają? Co mógłbyś doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją do firmy?

Roger

Praca tutaj jest dobra na start kiedy chcesz zdobyć doświadczenie w obróbce ale i doświadczeni pracownicy mają tu co robić. Wszystkiego możesz się nauczyć a wynagrodzenie wiąże się z tym ile umiesz. Minusem jest dezorganizacja, nigdy nie wiesz co będziesz jutro robił i na której maszynie bo coś jest akurat pilne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi wrażeniami!
wiatr

Widziałem obecnie na urzędzie pracy w Zawierciu ogłoszenia o pracę na operatora CNC i dają na początek 2500 brutto. Czy warto składać tam swe papiery? Czy stawki są uzależnione od stażu pracy?

JJ.

Jak to nie wiecie jakie tam są stawki? Są dwa rodzaje wynagrodzeń. 1200- kiedy pracujesz, 3000 i więcej jak stosujesz wazelinę.

ttty

1200do 2000max jak pracujesz 3000i dużo więcej kiedy używasz wazelinę

Gg

Tak a jakie to stawki są?

Kuba

Dajcie sobie spokój z ta firmą

iluminati

Tak orientacyjnie to 11-15 możne więcej i trudno to określić czym się kierują przy przydzielaniu stawek bo na dzień dzisiejszy to chyba układem gwiazd na niebie. Przykładowo są przypadki ze pracownik z stażem 20 lat ma mniej niż ktoś co przyszedł do firmy nic nie umiejąc porobił 5 lat i teraz wielki z niego fachowiec.Jeszcze slow kilka co do atmosfery w firmie która by wydawała się być już całkiem znośna ale postanowili z ormowca czy tam zomowca zrobić kierownika no i podpierdalanie stało się teraz priorytetem co dla nie który przez co ludzie się zwalniają a niektórym tak średnio zależny na pracy.Wiem ze zaraz ktoś się znajdzie i napisze ze wcale tak nie jest ale wierzcie mi zaranie bym się wstrzymał z przyjściem tu do pracy puki się nie uspokoją. Dowodzenia państwu

abdul

sa ludzie z doswiadczeniem kturzy naprawde potrafia robic ale mieli juz dosc traktowania jak niewolnika i gdy tylko nadarzyla sie okazja to zmienili zaklad kazdy mial i ma dosc tej zepsutej atmosfery która tak rozwijaja wlasciciele pozdrawiam

abdullah
@abdul

abdul chyba trochę przesadzasz ostatnio się trochę zmieniło, szefa "nie słychać" tak często na hali, młody trochę mniej się wtrąca. Poza tym ja tak źle właścicieli nie oceniam inwestują w firmę a nie wyprowadzają kasy przez to że jest na czym robić to ponoć mamy roboty na 4 miesiące do przodu jest stabilizacja a nie jak gdzie indziej przychodzisz i mówią idź do domu bo dziś nie ma roboty to też ważne a że zarobki mogłyby być większe to normalne

abdul

Ciekawy jestem dlaczego pracownicy ktorzy potrafia robic to znaczy ustawiac msszyny pisac programy tak szybko uciekaja z tamtad moze mi ktoś powiedzieć

Van

Park maszynowy nowoczesny i to jedyny plus tej firmy. Gdy idziesz zapytać o pensję bo nie wziąłeś gdy wszyscy brali usłyszysz " po co panu pieniądze, pieniądze szczęścia nie dają" - więc już tam nie pracuje. Trzeba mieć twardą psychikę żeby tam pracować. Jeśli ktoś wyrwie 12, 13 zł netto/h na start to na premie nie ma co liczyć. Pozdrawiam pracowników i bardzo kompetentnego kierownika (usunięte przez administratora).

Tak oczywiście zarobisz ale garba na plecach.Po 3 kola to zarabiają starzy pracownicy i to nie wszyscy i nikt nie wciśnie mi kitu ze przyjdzie jakiś nowy i nawet jeśli będzie umiał ustawiać maszyny i pisać programy to może liczyć na skromne 9-11 no możne 12zł na godz.Ale to chyba musi być z Zawiercia.(usunięte przez administratora) a co do umowy to pierwszy miesiąc bez jak się sprawdzisz do dostaniesz na cały etat i na jakiś tam okres a socjal podobno zabrali. No chyba ze coś się zmieniło.

jeśli chodzi o wcześniejszą wypowiedź to człowieku (usunięte przez moderatora)... naucz się pisać! a co do zarobków i pracy w firmie BORKOMET to jest spoko. jak pracujesz i robisz to co do Ciebie należy to i zarobisz a jak ktoś pierdo......li robotę to i słabo zarobi. a nie trzeba w biurze robić żeby dostać 3 000. trzeba pracować.

aaaaa

3 kola na rękę normalnie je.nę ze śmiechu chyba ktoś z biura to piał

anonimowy

ludzie opanujcie się bo to trochę beznadziejne wykłócanie się o nie prawdę.... Mi osobiście się tu pracuje bardzo dobrze. Ktoś kto pisze takie brednie na temat złych zarobków lub złej atmosfery powinien w głowę się strzelić!!!! Jeśli się komuś nie chce pracować to zarobki ma małe bo woli własnie w (usunięte przez moderatora)lecieć!!! a jeśli ktoś ma chęci do pracy i chce pracować to i zarabia dobrze i traktowany jest tak jak on traktuje innych w każdej pracy tak jest!!!!! więc zastanówcie się ludzie kogo słuchać czy jakiegoś lenia który lubi się (usunięte przez moderatora). czy człowieka który chce pracować... W każdej pracy tak jest więc po co pisać takie rzeczy i ludzi w błąd wprowadzać!!!

level

adi ciekawe kim jestes no moze ze starym pracownikiem ale mniejsza z tym sam wiesz jaka jest atmosfera w firmie nie chce sie pracowac ha ha ha nie wiesz o czym nawet piszesz kazdy przychodzi do pracy zeby zarobic a nie w (usunięte przez moderatora) grac . zarobki jak na prace w tym zakladzie sa niskie a ludzie nie powiem jak sa traktowani przez kierownictwo ,kto nie wie niech sam sprobuje to sie przekona

?

słyszałem że 3 na reke

adi 1

(usunięte przez moderatora) jak diabli. Pracuje tu długo i zarabiam nie żle . A jak się nie chce komuś pracować tylko woli się (usunięte przez moderatora) to wypisuje to co wypisuje.

Zostaw merytoryczną opinię o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. - Szczekociny

• Jak się pracuje w BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.?

BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.