Opinie o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.

BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.
pracodawca

Witamy serdecznie wszystkich użytkowników serwisu Gowork.pl

poszukujących informacji o firmie Borkomet  Sp. z o.o. Sp.k.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem, za Wasze komentarze i zapraszamy do szerszego zapoznania się z działalnością naszej firmy. W najbliższym roku planujemy poszerzyć nasz park maszynowy o kolejne centra tokarskie oraz przebudować zaplecze socjalno-biurowe.

Jeśli aktualnie poszukujesz pracy w branży obróbki CNC firma Borkomet jest dobrym miejscem
na zdobycie bądź poszerzenie Twojego doświadczenia, gdyż wyróżniamy się spośród innych firm nowoczesnym parkiem maszynowym, jak również stosowaniem unikalnych rozwiązań technologicznych. Za zaangażowanie w rozwój oraz „życie” firmy oferujemy stabilną pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Aktualne oferty pracy, opis wymagań znajdziesz na naszym profilu w zakładce Praca, bądź na naszej stronie internetowej:

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół Borkomet

Iza

@Użytkownik tak jak możesz przeczytać tuż nad wątkiem: "Dbamy o każdą opinie, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin." Jeśli jakiś wpis zniknął, oznacza to, że administrator podjął decyzję o archiwizacji ze względu na naruszenie zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niezgodność z regulaminem jest jedyną podstawą do usunięcia wpisu.

Użytkownik

Nie przypuszczałem że pracodawca może usunąć opinie która mu się nie podoba . Mimo że jest prawdziwa. Czyli ten portal jest trochę cenzurowany.

Kukturalny

Czuję pozew

Iza

@Pupcia możesz powiedzieć coś więcej na temat zmian jakie zachodzą w firmie? Dlaczego tak właśnie oceniasz aktualną sytuację w BORKOMET? Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Dużo osób trafia na ten wątek szukając opinii o swoim być może przyszłym miejscu pracy. Ważne by właśnie tutaj mogli oni zdobyć pomocne informacje.

kakarotto
@Iza 02.10.2017 11:42

Zaczęto przerabiać prgramy na maszynach aby jak najbardziej wyśrubować normy, dochodzi do tego że nie ma kiedy mierzyć wykonywanych detali. Technolog chce sobie punkty u szefostwa nabić kosztem pracowników.

Pupcia

Ostatnio szefowie i technolodzy maja dziwne pomysły...

Iza

Na stronie internetowej firmy poszukiwani są kandydaci na stanowisko Operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy właśnie na tym stanowisku? Konkretne informacje będą bardzo pomocne.

G.G
@Iza 04.09.2017 12:48

Myślę że temat został wyczerpany w powyższych wypowiedziach

Iza

@Roger to, że BORKOMET jest dobrym miejscem na zdobycie doświadczenia będzie na pewno cenną informacją dla osób rozważających dołączenie do firmy. Czy więc firma jest również otwarta na zatrudnianie osób, które swoją karierę zawodową dopiero rozpoczynają? Co mógłbyś doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją do firmy?

Roger

Praca tutaj jest dobra na start kiedy chcesz zdobyć doświadczenie w obróbce ale i doświadczeni pracownicy mają tu co robić. Wszystkiego możesz się nauczyć a wynagrodzenie wiąże się z tym ile umiesz. Minusem jest dezorganizacja, nigdy nie wiesz co będziesz jutro robił i na której maszynie bo coś jest akurat pilne.

wiatr

Widziałem obecnie na urzędzie pracy w Zawierciu ogłoszenia o pracę na operatora CNC i dają na początek 2500 brutto. Czy warto składać tam swe papiery? Czy stawki są uzależnione od stażu pracy?

JJ.

Jak to nie wiecie jakie tam są stawki? Są dwa rodzaje wynagrodzeń. 1200- kiedy pracujesz, 3000 i więcej jak stosujesz wazelinę.

ttty

1200do 2000max jak pracujesz 3000i dużo więcej kiedy używasz wazelinę

Gg

Tak a jakie to stawki są?

Kuba

Dajcie sobie spokój z ta firmą

iluminati

Tak orientacyjnie to 11-15 możne więcej i trudno to określić czym się kierują przy przydzielaniu stawek bo na dzień dzisiejszy to chyba układem gwiazd na niebie. Przykładowo są przypadki ze pracownik z stażem 20 lat ma mniej niż ktoś co przyszedł do firmy nic nie umiejąc porobił 5 lat i teraz wielki z niego fachowiec.Jeszcze slow kilka co do atmosfery w firmie która by wydawała się być już całkiem znośna ale postanowili z ormowca czy tam zomowca zrobić kierownika no i podpierdalanie stało się teraz priorytetem co dla nie który przez co ludzie się zwalniają a niektórym tak średnio zależny na pracy.Wiem ze zaraz ktoś się znajdzie i napisze ze wcale tak nie jest ale wierzcie mi zaranie bym się wstrzymał z przyjściem tu do pracy puki się nie uspokoją. Dowodzenia państwu

abdul

sa ludzie z doswiadczeniem kturzy naprawde potrafia robic ale mieli juz dosc traktowania jak niewolnika i gdy tylko nadarzyla sie okazja to zmienili zaklad kazdy mial i ma dosc tej zepsutej atmosfery która tak rozwijaja wlasciciele pozdrawiam

abdullah
@abdul 13.10.2014 17:06

abdul chyba trochę przesadzasz ostatnio się trochę zmieniło, szefa "nie słychać" tak często na hali, młody trochę mniej się wtrąca. Poza tym ja tak źle właścicieli nie oceniam inwestują w firmę a nie wyprowadzają kasy przez to że jest na czym robić to ponoć mamy roboty na 4 miesiące do przodu jest stabilizacja a nie jak gdzie indziej przychodzisz i mówią idź do domu bo dziś nie ma roboty to też ważne a że zarobki mogłyby być większe to normalne

abdul

Ciekawy jestem dlaczego pracownicy ktorzy potrafia robic to znaczy ustawiac msszyny pisac programy tak szybko uciekaja z tamtad moze mi ktoś powiedzieć

Van

Park maszynowy nowoczesny i to jedyny plus tej firmy. Gdy idziesz zapytać o pensję bo nie wziąłeś gdy wszyscy brali usłyszysz " po co panu pieniądze, pieniądze szczęścia nie dają" - więc już tam nie pracuje. Trzeba mieć twardą psychikę żeby tam pracować. Jeśli ktoś wyrwie 12, 13 zł netto/h na start to na premie nie ma co liczyć. Pozdrawiam pracowników i bardzo kompetentnego kierownika (usunięte przez administratora).

Tak oczywiście zarobisz ale garba na plecach.Po 3 kola to zarabiają starzy pracownicy i to nie wszyscy i nikt nie wciśnie mi kitu ze przyjdzie jakiś nowy i nawet jeśli będzie umiał ustawiać maszyny i pisać programy to może liczyć na skromne 9-11 no możne 12zł na godz.Ale to chyba musi być z Zawiercia.(usunięte przez administratora) a co do umowy to pierwszy miesiąc bez jak się sprawdzisz do dostaniesz na cały etat i na jakiś tam okres a socjal podobno zabrali. No chyba ze coś się zmieniło.

jeśli chodzi o wcześniejszą wypowiedź to człowieku (usunięte przez moderatora)... naucz się pisać! a co do zarobków i pracy w firmie BORKOMET to jest spoko. jak pracujesz i robisz to co do Ciebie należy to i zarobisz a jak ktoś pierdo......li robotę to i słabo zarobi. a nie trzeba w biurze robić żeby dostać 3 000. trzeba pracować.

aaaaa

3 kola na rękę normalnie je.nę ze śmiechu chyba ktoś z biura to piał

anonimowy

ludzie opanujcie się bo to trochę beznadziejne wykłócanie się o nie prawdę.... Mi osobiście się tu pracuje bardzo dobrze. Ktoś kto pisze takie brednie na temat złych zarobków lub złej atmosfery powinien w głowę się strzelić!!!! Jeśli się komuś nie chce pracować to zarobki ma małe bo woli własnie w (usunięte przez moderatora)lecieć!!! a jeśli ktoś ma chęci do pracy i chce pracować to i zarabia dobrze i traktowany jest tak jak on traktuje innych w każdej pracy tak jest!!!!! więc zastanówcie się ludzie kogo słuchać czy jakiegoś lenia który lubi się (usunięte przez moderatora). czy człowieka który chce pracować... W każdej pracy tak jest więc po co pisać takie rzeczy i ludzi w błąd wprowadzać!!!

level

adi ciekawe kim jestes no moze ze starym pracownikiem ale mniejsza z tym sam wiesz jaka jest atmosfera w firmie nie chce sie pracowac ha ha ha nie wiesz o czym nawet piszesz kazdy przychodzi do pracy zeby zarobic a nie w (usunięte przez moderatora) grac . zarobki jak na prace w tym zakladzie sa niskie a ludzie nie powiem jak sa traktowani przez kierownictwo ,kto nie wie niech sam sprobuje to sie przekona

?

słyszałem że 3 na reke

adi 1

(usunięte przez moderatora) jak diabli. Pracuje tu długo i zarabiam nie żle . A jak się nie chce komuś pracować tylko woli się (usunięte przez moderatora) to wypisuje to co wypisuje.

młody szef

Nie jestem szefem nik tak dla fanu a to co napisałem jest jak najbardziej trafione

zainteresowany

zarobki słabe... a jakieś konkrety? ile dla operatora?

worker

Racja. Pierwsze wrażenie jest niby fajne, ale po tygodniu czy dwóch widać jak jest. Na wszystko normy i często takie że nie ma kiedy iść po materiał. A młody szef tylko pyta jakie są parametry i czemu nie większe. Generalnie ogromny presing i nacisk na szybkość. Ludze spoko ale nie do końca, niektórzy na przerwę nie chodzą bo norme trzeba zrobić i najlepiej to ją przekroczyć Co do zarobków to raczej słabe

abcd
@worker 22.04.2013 21:32

Normy... normy sa takie że sie w 6-7 godzin wyrobisz

abcd
@abcd 24.11.2016 17:34
Normy... normy sa takie że sie w 6-7 godzin wyrobisz

Jasne 6-7 godzin... Chyba tylko wtedy kiedy stoi nad tobą ten nienormalny zomowiec

Zostaw opinię o BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k. - Szczekociny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BORKOMET Sp. z o. o. Sp. k.