Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

hit sezonu-- zwolnienie wg kodeksu kto następny i jaki będzie powód

o tej malarni slyszalem to jest nprawde skandal ksylen jest bardzo rakotworczym rospuszczalnikiem zwlaszcza przez skore szoda slow na to wszystko co robi tam pan prezes

mini

mam pytanie czy mozna zlozyc cv i czy jest jakis etat

on

co tam w akwie jak wyplata slyszalem ze kiepsko

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
yyy???

nie z kadr ale podobno z ksiegowosci ..... a czy wiecie kto jest przyszlym ojcem /?

on

slyszalem ze jakas pani z kadr jest w ciazy gratulacje

ona

Akwa to fenomen na skale światową jedyny zakład w którym zarobki spadają im więcej pokarzesz tym więcej wymagaja

on - 2010-10-31 20:11:22 ten kierownik odlewni to walil walki i wali caly czas kiedys tylko na wieksza skale teraz tez wali ale po cichu

on

a ja pozdrawiam sebastiana jestes super

HX-1

pozdrawiam ekipe całą z odlewni formierzy i operatorów hantera rdzeniarnie i przerub masy i warsztat mechaniczny

mogilno

Mogilniaki górą w odlewni !!!!!

HX-1

koledzy zapamientajcie sobie raz na zawsze CO WAS NIE ZABIJE TO WAS ZAWSZE WZMOCNI (AKWA) pozdrawiam

HX-1

ja w tym zakładzie pracowałem troche i odeszłem bo mi doszły dodatkowe obowiązki gdyby nie te obowiązki to bym pracował do dziś a jeśli chodzi o płace to jak pracujesz tak masz .wielki :)pan prezes na zebraniach zawsze mówi jak komuś nie pasuje to niech się zwolni a że mu odchodza ludzie naprawde pracowići to niech ma żal sam do siebie .głuwnie wina ta jest kierownika odlewni B.K a jeżeli załoga nie chwali kierownika to zawsze będzie bałagan w tym zakładzie z pracownikami a szegulnie z zarobkami

a - 2010-06-18 17:26:49 I ukraińce już na szlifierkach mają [usunięte przez moderatora] dosyć za grosze . Tego zakład to nawet chińczyków za miskę ryżu nie stać !!!!!! * ????????????? ???????? * ?????????????? ??????? * ?????????????? ?????? * ???????????????? ????? * ???????????? ????????? * ???????????? ????????? ???????????????????? ?????? ????????"?????"

oo

grześ spadaj z tym czyms nara

10 km do pracy piechota slysze zeinformacja o tym syfie juz dotarla gzie trzeba

ona

Nikt nic nie zrobi

on

naszczescie sa telewizje takie jak tvn i polsat a oni lubia takie sprawy

Prezes ma to gdzieś bo mu kupią nową brykę , ale mojej nie sprzedam dobrze bo mi lakier i szyby syf z odlewni zeżarł

on

akwa powina cos zrobic z tym syfem ktory leci i syfi cała okolice to jest tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno