Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

Dawid

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

administrator

Szanowni wspołwłasciciele z tego co wiem znowu wygrana naszego kolegi tj. zapłata za 5 miesiecy plus odsetki za 6 lat plus około 3 tys. koszt jego adwokata plus koszt waszego adwokata. Pozdrawiam

T.

Jak tam samopoczucie donosiciela .Pozdrawiam

Dowiedzialem sie iż genaral zrobil parszywy donos do P....... a wyjdzie iż sam uczestniczyl w falszowaniu dokumentow i tu bedą dopiero problemy.Nie przypuszczal bym aby ktos na takim stanowisku byl przyslowiowym kapusiem i donosicielem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ziomek

Koleżanki,Koledzy i szanowni Wspołwłasciciele wiadomosc z pierwszej reki.Dowiedziałem sie od naszego kolegi,ktory walczy Sądzie Pracy iż wygrałkolejną sprawe o zapłate za kolejny etap pracy bedąc na niesłusznym zwolnieniu. Sanowni Wspołwłasciciele znowu zysk bedzie uszczuplony o kolejną zasądzoną wypłate oraz koszty adwokatow i Sądowe.Pozdrawiam

administrator

Wspołwłasciciele proponował bym zadać pytanie prezesowi na radzie nadzorczej ile już was kosztowały rozprawy tj. obsługa prawna i wypłacone już pieniądze mojemu koledze ,ktory to walczy o niesłuszne zwolnienie i nastepnie Sądowe przywrucenie do pracy, ktore to trwa już 6 lat.

Lanos

Hej koledzy i wlasciciele ,dowiedzialem sie od kolegi iż wasz menadżer rozpowiada iż w 2017 r. i ten rok są na minusie .to ciekawe cala gospodarka odnotowuje wzrost. To naprawde dobry menadżer.

Zyczliwy

Dla Dariusza,jesli chodzi o prace na odlewni to chyba jestes desperatem aby mysleć o pracy w hałasie,zapyleniu i wżerających sie cząsteczkach rdzy w płuca a nawet w lakier samochodu na parkingu a co dopiero na hali.Sprawdz reką lakier na samochodzie to zobaczysz jakie sątam warunki pracy i przy dodatku około 3 zł.miesiecznie na srodki do mycia na koniec pracy.Życze powodzenia nie wspomne o małym wynagrodzeniu.Pozdrawiam

Znajomy

Roman brawo ,napisales szczerą prawde o tej rzekomo preżnej firmie.

Wąsiaty

Już wkrotce trep bedzie musiał przełknąc gorycz porażki w jednej ,drugiej i trzeciej sprawie oraz w parszywym donosie do prokurat. pozdrawiam

Agata

Szukam informacji o firmie Akwa. Na stronie firmy nie ma żadnych ogłoszeń o pracę. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia i czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Czy pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia? Można liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje z przełożonym? Podziecie się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum, którzy szukają zatrudnienia.

Roman

Sluchaj Agata wiekszosc wiertarek i numerykow to z lat Gomulki i Gierka tak jak i szlaban na porierni - wysoka technologia ?????????????. Pozdrawiam

Agata

@Roman, czy mógłbyś rozwinąć swoja opinię i napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Byłeś pracownikiem firmy? Masz jakieś aktualne informacje na temat rekrutacji i czy można liczyć na zatrudnienie na produkcji? Czekam na Twoją opinię.

Roman

Co tam slychać w Akwie , czy już wymienili szlabań z lat Gierkowskich czy jeszcze kumuna.

Agata

@anonymous, jesteś zainteresowany pracą w tej firmie na produkcji? Będziesz aplikował? Jeśli tak, koniecznie napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty, oraz jakie warunki Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie pracodawca. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby podpowiedzieć @anonymousowi, czy praca na produkcji jest na zmiany, jaka panuje atmosfera i czy praca jest na akord? Takie informacje bardzo przydadzą się nie tylko jemu, ale także innym osobom poszukującym pracy.

Lanosik

Szanowni wspołpracownicy swego czasu był wpis iż nasz dobry kolega po 4 latach rozpraw wygrał sprawe w Sądzie Rejonowym nastepnie Sądzie Okregowym a pozniejNSA-Sad Najwyższy oddalił skarge kasacyjną z Akwą a szczegulnie z prezesurkiem o przywrocenie do pracy.wspomne jeszcze o kosztach tak długiego procesu. Nie wiem dlaczego został usuniety. Służe wrazie potrzeby nr. sygnatury. P.S. Dużo przemysleń przez sobote i niedziele władco.Pozdrawiam

Na ile zmian na produkcji?

Czy na produkcji pracują kobiety?

CZESC.TU PAWEL.POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z ODLEWNI KTORZY ZE MNA PRACOWALI .NA PEWNO WIEDZA O KOGO CHODZI.W MAJU 2005 WYJECHALEM Z DARKIEM PLEWA I TOMKIEM MAZUROWSKIM DO ANGLII.CALY CZAS JESTESMY W ANGLII.WARTO BYLO ZADECYDOWAC.POZDRO DLA TALARA I PANA BENIA.

Agata

@Prawie pracownik, warunki zatrudnienia są zazwyczaj zależne od pełnionej funkcji w firmie. Jakie stanowisko masz na myśli w swoim komentarzu? Może istnieje szansa na podwyżkę wraz ze stażem w AKWA S.C.? Czy wiesz coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno