Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich

Końskie

Opinie o Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich

Marta

Na youtubie możecie zobaczyć proces wykonywania odlewów żeliwnych w Koneckich Zakładach Odlewniczych https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=uRTYVGGkJI4 To nie tylko możliwość zobaczenia tworzenia odlewów, ale również możliwość zobaczenia jak się pracuje w tej firmie, dlatego osoby zainteresowane zachęcam do obejrzenia i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Marta

@Stak rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Koneckie Zakładów Odlewniczych S.A. w Końskich? A skąd informacja, że mają się dobrze i co ona dla Ciebie oznacza? Ważne, by argumentować swoje wypowiedzi na forum. Czy osoba od której masz te informacje chciałaby się wypowiedzieć na forum o tej firmie? Dużo osób szuka pracy i zainteresowałyby ich te informacje.

Stak

Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich mają się dobrze, nawet lepiej niż kiedykolwiek, dla mnie to brzmi dość dobrze, więc chyba nie ma problemów jakichś większych w tym momencie, tak przynajmniej sądzę, ale co ja mogę wiedzieć o tym, to nie powiem sam

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich.

Zostaw opinię o Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koneckie Zakłady Odlewnicze S.A. w Końskich