Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

AA

Ciag dalszy bedzie? Kto nastepny ?

A.J

Bo podobno ten \\\"smród\\\" ciągnie się od czasów [usunięte przez admina]. Pierwszy raz od X czasów zrobili inwenturę bez stanów na formularzu i są efekty. Magazynier opowiadał że komisja liczyła co się da i jak się da, a potem musieli latać i naprostowywać przed zamknięciem inwentury bo komisja przykładowo policzyła zasuw \\\"250\\\" za mało itd.

łatwy

Ale panu[usunięte przez admina] włos z głowy nie spadł za bajzel jaki ma . Ciekawe kto sprzedał[usunięte przez admina]? Była ustawka ?

trudny

zwolnili k .f za jakieś bzdury?! z tego co wiem inwentura u niego wyszla ok.,a na gotowym podobno wyszly takie rozbieznosci ze sie w glowie nie miesci!?takiego syfu na magazynach jeszcze nie bylo?!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

tata - 2012-07-23 00:18:16 W firmie znów ,,zmiany \",może na niższym szczeblu ,ale chłopcy mieli skąd czerpać wzorce i przykłady.Gratuluje szefostwu umiejętności doboru pracowników./są tego efekty/Jeszcze dwie osoby powinny byc zwolnione zeby na magazynie był porzadek.Niekoniecznie z samego magazynu.Szefostwo pewnie sie domysla ale nic nie zrobi

/?

Jakby było tak fajnie ,perspektywicznie jak piszesz to dlaczego zaczynacie zwalniac ludzi .Jesli szukacie oszczednosci zacznijcie zwalniac tych co maja mundurowe emerytury ,oni z głodu nie umrą .

janek

witam co tam się dzieje znów w akwie jakieś zmiany na magazynie

synek

jakieś szczegóły ?

tata

ks

wydaje mi sie ze nie dasz rady.Akwa wykancza ludzi psychicznie i fizycznie.Praca do glupich i silnych. A TREP dalej bedzie dyrektorem + mogilniak ze swoja oszczednoscia. To on pozabieral wszystko godziny postojowe premie na odlewni.Nie idzcie tam [usunięte przez admina]bo to jest parodia.Jeszcze sie odezwe/

Julian

Warto do Akwy przyjść na pracownika gospodarczego , czy ciężko jest tu pracować ? Mam rentę2 grupę i chciałbym dorobić , ale nie wiem czy dałbym radę. Poproszę o kilka słów .

Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu 61-807 Poznań, ul. Św. Marcin 46/50 tel. (061) 859 90 00, (061) 859 90 01; fax (061) 859 90 03 http://www.poznan.oip.pl/

nikt

słyszałem że przestalo śmierdzieć na zakladzie

a

jasiu, masz nieaktualne informacje spozniles sie . A na magazynie to juz kilku panow bylo wymienionych prze ostatnie lata

jasiu

Czesc slyszalem ze jest wolny etat na kierownika magazynu ,jestem zainteresowany ta posada mozecie mi cos napisac na ten temat ,bo chodza sluchy ze obecny kierownik sobie nie poradzil .chcialbym wiedziec czy to jest tak trudne stanowisko, czy tylko brak umiejetnosci i fachowosci tego Pana.

elektronik

chyba jednak spróbuje, w tej chwili mam dość swojej roboty także każda inna będzie dla mnie lepsza, a co tam wyśle, kto nie ryzykuje ten nie ma

Daruj sobie- nie warto. Zapytaj lepiej dlaczego tak szybko inni elektronicy odeszli

Nie, na każdym dziale jest trochę inaczej. Jak widzisz komentarze, szczególnie negatywne dotyczą głównie odlewni.Chcesz to próbuj , zawsze możesz się zwolnić gdyby ci nie odpowiadały warunki.

elektronik

Ale opinie a chciałem fachowców zapytać o opinie. W przemianach jest ogłoszenie na elektronika - chciałem złożyć dokumenty ale po przeczytaniu opinii zacząłem się zastanawiać. Na każdym dziale jest tak źle??

ks

tania sila robocza w akwie plus [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno