AgrO-KOMBI

Kluczbork

Opinie o AgrO-KOMBI

użytkownik zarejestrowany

doswiadczony

Bardzo odradzam. Szef jest pieniaczem. Nie da się z nim wypracować realnych zasad współpracy i celów. Miał na karku kontrole PIP ze względu na niedotrzymywsnie warunków umowy i niezgodnych z zasadami KP działań.

AKRA

Mam odmienne zdanie a niżeli powyższe negatywne komentarze. Uważam że jeśli pracownik wywiązuje się z powierzonych zadań i wykazuje zaangażowanie w pracę oraz osiąga wyniki to nadal pracuje w firmie i otrzymuje wysokie wynagrodzenie. Biorąc pod uwagę dalsze funkcjonowanie firmy żaden właściciel nie może sobie pozwolić na finansowanie pracowników, którzy nie osiągają wyników. Firma Agro-Kombi nie jest wyjątkiem na rynku, która zatrudniając pracowników oczekuje wyników sprzedaży. Agro-Kombi nie jest instytucją charytatywną, która będzie utrzymywać pracowników przez dziewięć miesięcy ponieważ deklarują oni realizowanie zadań po tym okresie.

jedenzwieluwkur

Właściciel - oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie wypłaca należnej kasy ludziom których zwolnił, po złości. Za chwilę wyląduje w sądzie pracy.

Maersk

1 rok to nie wyrok! Nie polecam. MASAKRA!

amrozka

Właściciel okazał się chamem, prostakiem, pieniaczem. Zatrudnił 7 nowych osób i po niespełna miesiącu wyzwał od nierobów, kłamców , naciągaczy itp - ponieważ nie było zadowalającej sprzedaży nawozów (zaznaczam, że większość jednak jakąs sprzedaż miałą). Z umowy o pracę podpisanej na rok wymyślił zmianę warunków na działalnośc gospodarczą bez żadnych dodatkowych świadczeń. W obliczy takiej sytuacji wszyscy się określiliśmy, że rezygnujemy z pracy u tego pana. Uprzedzam chętnych -NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!!! Szkoda waszego czasu i emocji

Jeszcze pracownik

Witam, Powiem krótko odradzam współpracę z tą firmą, wyzysk pracownika. Mimo ze jesteś kierownikiem i tak nie masz nic do powiedzenia. Dużo obietnic które się nie przekładają na rzeczywistość.

Nowy kandydat

Witam szukam jakiś informacji o firmie co i jak

hh
użytkownik zarejestrowany

@romi a czemu mówisz że ludzie mjaą słabe podejscie do kierowników? Tutaj sie nie zgodze. Ja pracuje w firmie nie w AgrO-KOMBI, ale w innej i mam naprawde super kierowniczke. Jest wyrozumiała, zawsze znajdzie czas na rozmowe, jest ekstra. Wiec to nie jest reguła

Zostaw opinię o AgrO-KOMBI - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AgrO-KOMBI