Opinie o Przemysław Kościelny Promień w Gana

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przemysław Kościelny Promień. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przemysław Kościelny Promień o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Kościelny Promień w Gana

???? Nowy wpis

Jeżeli jesteś młodą pracownicą to musisz ulegać Prz...i bo inaczej ciężko Ci bedzie.Szkoda szefowej ja bym nie wytrzymała...Poprzednia opinia zostala usunieta

Tomek Nowy wpis

Myślę, że takie oskarżenia może rzucać osoba nie znająca się zupełnie na prowadzeniu firmy. Wszystko idzie na właściwe cele zgodnie z tym na co została przyznana kwota

Wtajemniczona(y) Nowy wpis
@Tomek

No to musisz sie przyjac do nas dopracy Tomaszu.Tutaj niema żadnych profitów dla pracowników , socjalu żadnego , warunków pracy ( mówie o pomieszczeniach prywatnych ...Jak jestes tak obeznany to pewnie wiesz o co chodzi .. Wentylacja ...srodki ochrony osobistej...za ślepki na czujnikach...itd...).Wiec o jakich celach t mówimy bo wszyscy widza tylko prywatne. ..

Pracownik Nowy wpis

151068zł dotacji za covid a dla nas nic..To jest dbałość o pracowników...A w magazynie rzeka z odchodami.Jaki szef taka firma..Zastanów sie zanim przyjdziesz do pracy..

Byly klient

Wlasciciel nieogarniety , po zaplaceniu omylkowo wiekszego przelewu jest problem z odzyskaniem pieniedzy .Poza tym (usunięte przez administratora) klientow na promocjach bolsius o czym dowiedzialam sie współpracując z innymi firmami.Ogólny balagan i chamskie podejscie do klienta. Stary przedstawiciel ogarniał wszystko ale już nie jeździ "też bym nie wytrzymała" teraz jest jakiś pajac w kowbojkach.Ogolnie polecam omijac z daleka.

Mario
@Byly klient

Chaos i niezgodnosci w dostarczanym towarze ( co innego zamawialiśmy) to normalka.Kiedys jezdziły fajne chłopaki ,doradzali i pomagali ale te czasy sie skończyły.Słabo to wygląda

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przemysław Kościelny Promień? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Kościelny Promień - Gana

• Jak się pracuje w Przemysław Kościelny Promień?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Kościelny Promień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Kościelny Promień?

Przemysław Kościelny Promień

Przemysław Kościelny Promień