Opinie o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

c'moi

NA wstepie: nie bronię firmy savpol ale......... jest parę spraw pozytywnych otóż czy ktokolwiek z Was płacił za zniszczony towar? czy to podczas załadunku auta, przyjmowaniu dostawy, podczas transportu autem lub nawet przy ściąganiu z auta? Dla kierwoców są telefony służbowe które przy rozsądnym korzystaniu nie wymagają płacenia:) a naprawde wiele rzeczy upraszczają. Wstyd mi tylko za nasze auta które są w tragicznym stanie, wiecznie brudne i na zewnatrz i wewnatrz ale kiedy jakis kierowca ma myć jak wraca po 12 godzinach z trasy :(, albo paleciaki na magazynie które wołaja o pomstę do nieba. NAprawdę przyda się porządna rozmowa z kimś kto bedzie chciał słuchać. Nikt z Nas nie przyjmował sie do Savpolu by sie zwalniać i szukać nowej pracy skoro już zgraliśmy sie z ekipą. Nigdy nie jest za pożno by coś ulepszyć a tu wystarczy odrobina chęci i zaangażowania które może zaprocentować z korzyścia dla firmy:)

JAKUBOS

Dobry pomysł, tylko po co to pisać na forum. Nie lepiej spisać to w jakims piśmie i przedstawić Wasze obawy, Wasze stanowisko zarządowi. Co do pozostałych, może jst tak że gdy im coś nie pasuje to rozmawiają z przełożonymi o tym co im się nie podoba. Tylko przez dialog można coś zmienić. Polacy nauczyli się że trzeba wszystko postawić na ostrzu noża aby dokonać zmian a tak naprawdę to szantażem i groźbami nic się nie zmieni, bo nawet jeśi coś jakaś grupa uzyska to brak zaufania i wielki niesmak pozostają.

halski

A może tak dla odmiany napiszmy co należałoby naprawić by to znów funkcjonowało jak należy? Słucham opini. Może trzeba jasno napisać co i jak :) Jak to widzi magazyn, a jak kierowcy, pozostałe grupy widać sie nie udzielają więc są zadowoleni. NO właśnie co do konkurencji to też zauważyłem że raczej nie am żadnych o nich opini? może nie maja dostępu do nwtu lub co gorsza mają super i nie muszą się żalić publicznie:)

Ty Leon zastanów się co piszesz,takie rzeczy są nie do pomyślenia,czasem trzeba przemyśleć zanim zatwierdzisz co napisałeś.Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Umówiony ciąg spotkań rekrutacyjnych bez zapasu czasowego, przez co spotkania opóźnione po 20-30 minut, a kandydaci mijają się w "korytarzu". Miła atmosfera spotkania, dużo merytorycznych informacji. Niestety Pracodawca wypytuje o status i zadaje inne ZABRONIONE pytania. Finalnie rozstaliśmy się po rozmowie z powodu niedostatecznych widełek płacowych (przy aplikacji było takie pytanie i zaznaczyłam swoje oczekiwania. Pomimo braku możliwości ich spełnienia zostałam zaproszona na rozmowę o czym wcześniej nikt mnie nie poinformował. Dopiero pod koniec godzinnej rozmowy wyszedł ten temat).

Ile chcesz zarabiać Pytania o status rodzinny, posiadanie dzieci

c'moi

nn - 2010-02-11 21:14:56 Dziękuję za wszystkie opinie wypowiedziane na forum. Każda wypowiedź szkalująca firmę Savpol zostanie zweryfikowana. Dlaczego szkalująca? Kto zadałby sobie trud by w wolnym czasie pisać o rzeczach zmyślonych?

nn

Bart

Nikt nie chce aby sytuacja była taka jak jest lub jak jest tu opisywana. Firma jest prywatna i chwała tym którzy ją założyli i rozwinęli dzięki nim mamy pracę. Wypowiedzi które pojawiają się na forum są wypowiedziami ludzi którzy nie myślą o swojej przyszłości, bo takie wypowiedzi tylko szkodzą firmie, szkodzą opini o niej. W firmie Savpol każdy dział jest ważny bo bez niego ta firma nie mogła by dobrze funkcjonować baa istnieć. Zakupy kupują, handlowcy sprzedają, magazyn przyjmuje dostawy i przygotowuje towar do wysyłki a kierowcy go rozwożą. Aby to wszystko działało sprawnie muszą być ludzie którzy to zaplanują, powiążą w jeden organizm. Bez księgowości, kasy też nie dałoby się dobrze przy tej wielkości organizacji funkcjonować. WIĘC KOLEDZY I KOLEŻANKI Z SAVPOLU NIE RZUCAJMY BŁOTEM W SIEBIE NAWZAJEM I W FIRMĘ W KTÓREJ PRACUJEMY - DZIĘKI TEMU ŻE ONA JEST I SIĘ ROZWIJA MAMY PRACĘ. Pozdrawiam Was

halski

NIe zapominajmy że jest to firma niestety prywatna i ostateczne decyzje i tak podejmie jej formalny właściciel :( nie ma tu czegoś takiego jak związek zawodowy czy inny twór mogący negocjować z pracodawcą poszczególne sprawy :(. JAk już paru tu napisało choc mam podejrzenie ze są to ludzie zainteresowani trawniem takiej jak jest sytuacji, zawsze możemy szukac nowej pracy, możemy stopniowo też sami strajkiem typu włoskiego ograniczać pewne zapędy i normy wyśrubowane przez fanatycznych pracowników czy to magazynu, kierowców, logistyki itd. Daliśmy się i to jest jedyny fakt wciągnąc w wyścig szczurów. Szybko składać palety, szybko rozwozić towar. (usunięte przez administratora)

Ludzie,co Wy tu wypisujecie,powinniśmy się trzymać razem,pracować razem i razem z pro stać tym niedogodnością,powinniśmy być jak jedna ekipa i to nie ważne czy to Gliwice czy Kraków czy Wałbrzych,zawsze byliśmy mocni i waliliśmy konkurencje na łeb,były wcześniej lepsze czasy kiedy to doceniali magazynierów czy kierowców za dobrą pacę,ale to już się skończyło po wskoczeniu nowych rządów,obecni przełożeni nie mają do nas szacunku i powinniśmy coś z tym zrobić,a może po prostu zbierzmy się i wymyślmy coś mądrego a nie jeden przez drugiego się tu obraża...

laurka

a tak na marginesie- w tamtym miesiącu jak był renament to wypłata była na czas, bo się bali, że im nikt na liczenie nie przyjdzie

a co do pensji to się z wami zgadzam powinna byc do 10 tylko dzisiaj jej już raczej nie bedzie

skoro tak narzekacie to po co jeszcze pracujecie w tej firmie, przecież nikt nikomu łaski nie robi, ani oni wam ani wy im. Twierdzicie, że jesteście tak dorymi pracownikmi i nie jesteście w tej firmie doceniani to może gdzieś indziej was do cenią... no chyba, że was nikt nie chce. Co do płynności finansowej to wszyscy pracownicy na nią pracują. A tak wogóle nie pasuje praca fizyczna? to trzeba było się starać o inną, no ale oczywiście zero w głowie a wymagania mają

laurka

może warto iść- tylko jak pójdziesz i zapytasz to nie wiadomo czy Cię nie wywalą, a i jeszcze jedno pytanie do Pana (usunięte przez administratora)- czy wy aby nie tracićie płynności finansowej skoro do(usunięte przez administratora) jest 10 a wypłaty jak nie było tak nie ma.

sowiński

Praca w Savpolu nie jest obowiązkowa, jeżeli się komuś nie podoba to niech szuka innej pracy a nie użala się nad sobą. Nikt nikogo do pracy nie zmusza. Te wszystkie negatywne opinie to pewnie od tych którym podziękowano, bo nie potrafili sprostać stawianym zadaniom.

yogi
@sowiński

my akurat jeśli mówisz o pracownikach większość jesteśmy solidni ale z waszej strony niezawsze można tego oczekiwać więc prosił bym żebyś więcej niepisał takich bzdur bo wy zwieszchnicy niedoceniacie pracowników tylko patrzycie na słupki kolorowe żeby wam rosły do góry a zapomniałeś że to pracownicy robią tą robote żeby wam w (usunięte przez administratora) było lepiej wię ogarnijcie się troche lub dajcie ludziom te pieniądze co wy macie a nikt niebędzie miał żadnych pretensji

Bart

Moim zdaniem jak ktoś krytykuje to powinien mieć choć trochę odwagi i się podpisać.

Ewelina

Słowa kojarzące się z Savpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nikłe Atmosfera i ludzie tam pracujący są pracowici Od jakiej stawki można negocjować pensję?900 zł Najbardziej podobało mi się w Savpol:atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Savpol:

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. sp.k.