Log+

Łódź

Opinie o Log+

Iza
użytkownik zarejestrowany

Poszukują do pracy jako Księgowy ds. należności oraz windykacji w Gdyni. Z oferty wynika, że oferują stabilną pracę w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę, możliwości rozwoju zawodowego, pakiet świadczeń dodatkowych. Ktoś zastanawia się nad aplikowaniem do firmy Log+ na to stanowisko?

maniek
użytkownik zarejestrowany

no i jak wygląda teraz u Was praca? bo widaje mi się, ze spokojnie można aplikowac od nich jako Koordynator Projektu - Dział Wsparcia Sprzedaży

kolega z pracy

(usunięte przez administratora)wyrzucili Cie już? ojj szkoda a takie ambicje miałeś:D na samym początku gdy razem się zatrudnialiśmy mówiłem, że to krzak a nie firma.

Kamil. P

Pan (usunięte przez administratora) na rozmowie wspomina o 4 pensjach;/ mowi o rozwoju o tym jacy oni sa dobrzy i jak swietnie sie u nich pracuje. Ogolnie nie ma zlej atmosfery, ale ciagle jestescie oszukiwani. Ci ktorzy tam pracowali dobrze wiedza, ze zarabia sie po 1200-1500 na miesiac;/ Przede wszystkim nie ma stalej umowy, co pozwala im zwolic Cie w kazdej chwili, mowia o tym ze po 3 miesiacach daja umowe o prace ale to bzdura!!! po 3 miesiacach Cie wyrzuca bo taki maja system;/

a

tylko ich do sadu podac;/ Strzescie sie tejk firmy. Szukajcie normalniej pracy.

k.ł

Zostałem oszukany przez tę firmę. Nikomu nie życzę takiej pracy

!

Miał ktoś rację;/ STRASZNA LIPA. Nikomu nie polecam takiej pracy;/ Atmosfera niby fajna, ale straszne zarobki. Wspominają o 4 pensjach, a z tych 4 wychodzi później 1200zl;/

Ta firm przyjmuje i zwalnia ludzi na potęgę!!! Strzeżcie się ich, bo tam długo nie popracujecie. W firmie są stałe 4 osoby. Każdego dnia kogoś wyrzucają i przyjmują kolejnych;/

Zostaw opinię o Log+ - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Log+