Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o.

Adres: Generała De Gaulle\'A 3A lok. 1, 80-261 Gdańsk

NIP: 5832732874 KRS: 0000159090

Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o.

Opinie o Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o.

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Granit Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. z o.o.