Opinie o KMC-Services w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KMC-Services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KMC-Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMC-Services w Kraków

modliszka

czytajac ponizsze wpisy bardzo wiele negatywnych opinii trzeba potwierdzic i uznac za prawdziwe. ta firma nie jest taka na jaka wyglada z zewnatrz. i nie polecam tutaj pracy nikomu, choc sama troche tam przezylam. wbrew temu co widac na ich www nie sa profesjonalni a ich uslugi stoja na niskim poziomie. nie posiadaja zadnej elastycznosci w dzialaniu. przeklada sie to na wysokie ceny za rzekoma jakosc ktora po prostu jest taka jak gdzie indziej a nawet gorsza. po prostu ta firma niczym sie nie wyroznia a aspiruje do najwyzszch celow. ale inni na rynku sa lepsi. lepiej zorganizowani. za slaba organizacje odpowiada osoba pracujaca jeden czlowiek z rzekoma nieograniczona wiedza ale tak naprawde jego dzialania to obrona wlasnej pozycji i interesow dzialu ktorym kieruje. on uwielbia sam siebie i mysli ze jest wspanialy i cudowny ale tak naprawde od kilkunastu lat pracuje w jednej firmie i doswiadczenia nie ma zadnego bo wszystko jest ulozone w jeden malo efektywny sposob. powielanie tych samych bledow i opieranie sie na tych samych ludziach - kierownku ktory jednoczesnie jest sprzataczem i niestety jego stosunek do kobiet jest taki jak opisano ponizej oraz na pewnej kierowniczce ktora ma problem ze napisaniem poprawnego maila a wlasciwie ma problem rowniez z normalnym mysleniem. kmc to wylacznie intrygi i podkopywanie dolkow, wieczne argumentowanie jacy to nie sa wspaniali a tak naprawde nie potrafia nic brak szkolen i slabe wynagrodzenia. brak systemow ktore dzialalyby normalnie bo chyba nie mozemy uznac za taki wms ktory dziala z predkoscia atari a zostal kupiony od kolegi prezes tej firmy. jednym slowem porazka.

Chcesz przez to powiedzieć, że czyjeś widzi mi się w stosunku do pracownika ma taką wagę, że wystarczy do zwolnienia bez względu na staż, czy na jakość wykonywanej pracy? Firma w ogóle często ostatnio zwalnia, a może to pracownicy sami odchodzą? O tym, że ludzie odchodzą albo szukają sobie innej pracy pisano już latem, pytanie więc, jak teraz sprawy się mają z zadowoleniem ludzi z roboty?

Ilona

Logistyk z doświadczeniem w e-commerce - ktoś wie może czy rekrutacja na to stanowisko jeszcze trwa? Bo widziałam ogłoszenie na stronie firmy ale nie ma żadnych terminów. Poza tym jakich zarobków można sie spodziewać w dziale logistyki? Są jakieś premie albo dodatki pozapłacowe?

@Grażyna

Premia jest kwartalna (parę stów), kasa na Boże Narodzenie (też parę stów) i karta podarunkowa na Mikołaja dla dzieci pracowników. Ile dostaje nowy pracownik "na rękę" to ciężko powiedzieć bo w tej firmie to zawsze wielka tajemnica jest. Na pewno zależy od stanowiska

Czy KMC-Services zatrudnia studentów?

zdziwiony

tak umowa o pracę ale w pierwszym okresie tzn. do 6 m-cy przez agencje pracy .

Czupakabra Nowy wpis

Firma ok.Praca jak praca.Nie jest ciężka.Jak się komuś nie chce robić to wszędzie będzie lipa.Zarobki jak to w Polsce,ale i tak porównujac z innymi ok.Zawsze krok powyzej średniej i systematyczne pdwyżki.Nie jest to korporacja,nie jest to mała firma.Ekipa ok.Chociaz wszędzie się jeden lub dwa pajace znajdą.Kierownictwo ok,wymaga,ale nie cudów na kiju.Sa tam ludzie co pracują kilka,kilkanaście lat.Całokształt ok.Wiem ,bo długo tam pracowałem.

Ina Nowy wpis
@Czupakabra

Właśnie odnośnie takich ludzi którzy pracują w firmie już parę ładnych lat, to płacone jest dla nich tak zwany dodatek stażowy? Zastanawiam się czy jest różnica w zarobkach dla nowych a starszych pracowników?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak dużo osób pracuje w KMC-Services?

@modliszka

Modliszka zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. Jak długo pracujesz w KMC? A jeśli nadal pracujesz to zastanawia mnie dlaczego nadal marnujesz swój czas na pracę w tak słabej firmie. Z tego co udało mi się zaobserwować, a pracuję już kilka lat w KMC, to firma bardzo się rozwinęła/urosła przez kilkanaście lat funkcjonowania. Patrząc na klientów jakich obsługuje to chyba nie może być aż tak źle jak piszesz. Wątpię, żeby duże i średnie firmy często międzynarodowe chciały przez długie lata współpracować ze źle zorganizowaną i nieefektywnie działającą firmą. Zastanawia też fakt, że część naszych kolegów i koleżanek odeszła z KMC a potem wrócili twierdząc, że gdzie indziej było znacznie gorzej. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Uważam, że jest wiele rzeczy, które mogłyby lepiej funkcjonować ale według mnie takiej tragedii jak opisujesz nie ma a KMC to całkiem solidna polska firma. A może to jest tak, że nie lubisz się z opisanymi osobami i Twoja opinia nie jest obiektywna.

@zdziwiony

yyyyy serio? masz na mysli ta jedna na ktorej opiera sie caly zysk firmy??? gratuluje podejscia....innych nawet srednich europejskich nie zauwazylem, o przepraszam macie jeszcze druga ale na niej dostajecie takie plecy w kosztach ze wlasciwie ja dokarmiacie jeszcze... co do innych firm, to malutkie podmioty ktore tam sa bo operatora nie zmienia sie jak rekawiczki wyobraz sobie ale chyba o tym nie wiesz ot podejscie kmc czyli myslenie o swojej wspanialosci i jacy to nie jestesmy cudowni bo srednie i duze europejski firmy....polecam sprawdzic jakie firmy sa u innych operatorow....poza tym dajecie ciala na wszystkim...integracje IT nie funkcjonuja, nawet porzadnego wmsa nie ma tylko jakas nakladka do zamowien co nie dziala, plecy na wydaniach non stop bledy i slaba wydajnosc, za mala kadra i slabej jakosci zespol, po prostu nikt tego nie potrafi zorganizowac bo ludzie ktorzy tym kieruja nie maja wiedzy doswiadczenia niczego jest balagan i chaos a ich jedynym celem jest utrzymanie wlasnej pozycji i zeby im bylo dobrze to ich jedyna umiejetnosc zobacz tutaj jak duzo jest pozytywnych opinii, rzeczywiscie solidna polska firma....i powodzenia z kierowniczka u steru ktora wprowadza swoje udoskonalania hahahaha po ktorych jest jeszcze gorzej choc czy moze byc jeszcze wiekszy chaos????? powodzonka

Karmel
@zdziwiony

Tak sobie czytam te opinie i komentarze i się podśmiechuje. Mam wrażenie, że osoby które stoją w obronie tej firmy to albo sama właścicielka albo ktoś kto tam pracuje od 15 lat. Skoro jest tyle negatywnych opinii i głosów to ewidentnie znaczy, że coś jest nie tak. I naprawdę osoby które wróciły to muszą być tylko magazynierzy, którzy w innych formach mieli po prostu więcej pracy i im nie pasowało. W magazynie KMC hula wiatr ;) Owszem-są firmy które współpracują dluzej ale każdy wie,że większość z nich jest tam z przyzwyczajenia a te które gdzieś tam przypadkiem się znalazły w to nie wliczamy. Nie No, umowmy się: KMC to śmieszki i heheszki z całą wewnętrzna polityką. Pozdro.

Ytp

Yep

Niezadowolony pracownik
@modliszka

Potwierdzam to co ktoś napisał wyżej. Trzeba dodać że firma na stronie chwali się zadowoleniem pracowników w 2017 roku... wtedy sam bym polecił ta firmę, a dzisiaj? Nie znam nikogo kogo bym tak nie lubił zeby go tam wysłać. Totalny brak szacunku do pracownika, przepływ informacji zerowy, kierownik który jest mistrzem stwierdzeń "nie da się" oraz "będzie ciężko". Bez słowa ostrzeżenia wcisną ci nocna zmianę a potem twierdza że musisz iść ty bo na nocy pracuje mało osób więc musi mieć ogarniętych ludzi... czytaj: bądź bylejakim pracownikiem to praca na 1 lub 2 zmiany od poniedziałku do piątku, lub pokaż że jesteś dobry to dostaniesz w nagrodę 3 zmiany plus weekendy za wybicia wtedy kiedy kierownik sobie życzy bo nawet o to cie nie zapyta. Jedyne co jest dobre w tej pracy to ludzie na magazynie plus część administracji (ta co siedzi w kontenerze), ale to też powoli się niestety kończy... W samym maju 4 magazynierów i 1 osoba z biura złożyły wypowiedzenie, wszyscy doswiadczeni którzy pracowali tam od lat, to mówi samo za siebie... Co 2 osoba z którą rozmawiam rozgląda się za robota.

Alex
@Niezadowolony pracownik

Oficjalne powody wypowiedzenia to przez to zarządzanie? Czy jakieś inne powody jeszcze są? W związku z taka rotacją to Ci którzy pracują już dłużej mogą liczyć na jakieś dodatkowe gratyfikacje?

@Alex

Oficjalny powód zwolnienia to zmiana organizacji pracy magazynu. Zwalniani są też pracownicy, którzy pracują długo. Staż pracy nie ma znaczenia. Znaczenie ma umiejętność włażenia (usunięte przez administratora) "kierownictwu"

Kuba

A na stronie firmy kilka otwartych rekrutacji. W tym do magazynu: na starszego magazyniera, magazyniera, młodszego magazyniera i pomocnika magazyniera. Czy to dużo ręcznej, że tak powiem, roboty z tymi załadunkami i rozładunkami, bo nie mam uprawnień UDT. No chyba, że bez uprawnień nie mam tu startu, choćby na pomocnika? I jak na tych stanowiskach się zarabia, jaka jest gradacja stawki? A co do Twego zdania o kierownictwie, to jakie sytuacje wskazują, że którykolwiek z nich łasy jest na życzliwość podwładnych do tego stopnia, że "przymilny" pracownik coś na tym może zyskać? No chyba, że co innego miałeś z tym kierownictwem na myśli.

taz
@Kuba

UDT nie jest niezbędne, jak popracujesz chwilę i wszystko będzie ok to sami Cię wyślą na kurs UDT.

Wojciech
@taz

Ile więc czasu musi upłynąć, by się poznano na nowym pracowniku i wysłano go na szkolenie z UDT na widlaki? Jest tu od tego okres próbny, a jeśli tak, to jak długo on trwa i czy z reguły kończy się przedłużeniem umowy o pracę?

Czy KMC-Services zatrudnia studentów?

zdziwiony

Cześć, tak ale na normalnych umowach.

@zdziwiony

Masz na myśli umowę o pracę? I czy jeśli komuś zależy na umowie na stałe, to kiedy może ją otrzymać?

zdziwiony

tak umowa o pracę ale w pierwszym okresie tzn. do 6 m-cy przez agencje pracy .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KMC-Services spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Beata

Ta prywatna opieka medyczna, co proponują, to z jakiej firmy dokładnie i czy istnieje możliwość podłączenia do niej rodziny? Chodzi o ogłoszenie na Key Account Managera. Zaciekawiło mnie to, bo nigdy wcześniej tego nie miałam.

Bob

Jak wygląda praca na 2 zmiany ? Czy jest to tylko praca na wózku jeśli w takim charakterze będę zatrudniony ? Ogólnie jaka jest atmosfera na magazynie ? Czy firma daje coroczne podwyżki ? Chętnie porozmawiam z chętnym do pomocy i podzieleniu się sugestiami kimś kto tam już pracuje. Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w KMC-Services?

zdziwiony

Cześć, jak w większości tego typu flagowych firmach 3, lub 6 miesięcy przez agencję pózniej jak jeszcze będziesz miał chęci to 2 lub 3 umowy na czas określony przez KMC ich długość taka na ile pozwala kodeks pracy a najważniejsze to gdzie chcesz pracować w biurze na Balickiej czy jednym z 3 magazynów do wyboru Kraków, Zabrze, badz, Olkusz .Stawka miesięczna bez nadgodzin i śmieszna kwartalna premia około 600 zł brutto choć jej wielkość jest tak naprawdę ciężka do określenia.

@zdziwiony

A ta stawka bez nadgodzin co piszesz to ile wynosi? Najniższa czy coś więcej? Te umowy na czas określony już bezpośrednio w firmie to na zleceniu czy umowa o pracę? Jeśli.mozesz napisać to daj też znać czy urlopy są płatne w 100%

@Grażyna

Obecnie to na wyjście 4000 brutto jak masz szczęście to dostaniesz umowę od razu przez KMC na 3 okres próbny a potem standardowo pierwsza i druga umowa na czas określony z reguły obie na okres jednego roku a dopiero po tym okresie umowa na czas nieokreślony oczywiście jak wytrwasz do tego czasu, tak urlopy są płatne (wypoczynkowe) nie wiem jak pozostałe ale to reguluje kodeks pracy.

@zdziwiony

Dzięki za odpowiedź. Jak nie będę mieć szczęścia to jaką umowę mogę dostać? Są tu jakieś firmy zewnętrzne do zatrudniania pracowników? Czym się różnią te umowy? Będę wdzięczna jak napiszesz jeszcze

dobree
@Ilona

premie i dodatki pozapłacowe xdddddddd

Roman
@dobree

Co nie ma takich? Wolą dać wypasioną wypłatę? Ile na tym stanowisku płacą i co znaczy określenie z ogłoszenia o elastycznym podejściu do czasu pracy? Mogę sobie danego dnia pracować 4 godziny, a innego 8?

Magdalena
@dobree

Nie rozumiem do końca twojej opinii. Nie ma u was czegoś takiego? Zaraz Wielkanoc, może bony albo dodatkowa kasa dla pracowników?

@Magdalena

Kasa dla pracowników jest tylko na Boże Narodzenie, a wysokość zależy od przychodu osób w Twoim ospodarstwie domowym.

Grażyna

A jest możliwość wzięcia jakichś nadgodzin żeby sobie dorobić skoro nie ma żadnych premii ani dodatków? Ile tak w ogóle oferują na rękę nowym pracownikom teraz?

@Grażyna

Witam, Zauważyłem ogłoszenie na nowy magazyn w Zabrzu, mam starz na magazynie ok 15 lat na jakie zarobki można liczyć w KMC?

@Nowy

Cześć nie zaglądam tu często ,15 lat pracy na magazynie to dużo ciężko odpowiedzieć na takie pytanie ale jak zadowoli Cię 4000 brutto to masz duże szanse ale poważnie się zastanów.

nowy

to słabo... 5500+ dodatki było by ok

Ruda Śląska

Witam serdecznie, mam zostać zatrudniony w tej firmie w Rudzie Śląskiej ale nie mogę doszukać się adresu.

Dominika
@Ruda Śląska

A sprawdzałeś na stronie?

Ruda Śląska
@Dominika

Będę zatrudniony przez agencje a oni mi powiedzieli że będę zatrudniony w KMC services

No to agencja nie miała adresu? :D :D

Do minika
@Ruda Śląska

Będziesz zatrudniony w kmc services przez agencje.

Dorota
@Do minika

hej i to tak na stałe przez tę agencję się jest czy na jakiś okres np., parę miesięcy? jaka jest perspektywa na przejście pod firmę i jak to wpływa na warunki zatrudnienia?

@prawdziwa opinia

Agnieszka już tutaj nie mieszka... Brawo! Można otwierać szampana!

Avid
@@prawdziwa opinia

A tak w ogóle, to z czym masz problem? ;-)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KMC-Services?

Pracowity

Witaj. Niestety tego tu nie znajdziesz :/ Ciągła nagonka szczucie i doczepianie się do ciężko pracujących ludzi. Niestety stanowiska funkcyjne obstawione są przez ludzi, którzy nic nie robią tylko wyzyskują pracowników i zasłaniają się nimi. Masywne odejścia po kilka lub kilkanaście osób, właśnie z racji złego zarządzania. Pozytywna atmosfera była na jednym z magazynów, gdyż ekipa tam pracująca była zżyta jak rodzina, niestety zaczyna się już od jakiegoś czasu wykruszać.

Pracowity

Można by tu napisać wiele, ale żeby kierownictwo podciągało i wygładzało komentarze ? XD Firma się kończy atmosfera z dnia na dzień była coraz bardziej toksyczna. Kierownictwo zamiast zająć się rzeczywistymi problemami nie liczyło się ze zdaniem wieloletnich pracowników (roboli, a nie wianuszka wzajemnej adoracji), którzy znają je od podszewki tylko szukano rozwiązań w złych miejscach. Kończąc myśl: odejście było jedną z moich najlepszych decyzji :) z perspektywy czasu teraz widać jaka patologia zarządzania tam panowała :) Mimo wszystko pozdrawiam, a kierownictwu życzę ogarnięcia się :).

MeTeO

Czerwiec: odchaczone Lipiec: odchaczone Hej, AgNeS dziś ostatni piątek sierpnia! To kto Ci jeszcze dokuczał? Odpisz szybko, bo czasu mało...

Porządna firma. Dużo fajnych ludzi ! ! ! Dużo miłych wspomnień mam z tej pracy. Co prawda zostałem zwolniony ale to na własne życzenie bo bywa że źle mam w głowie czasem i potrafię zrobić coś dziwnego jak jestem obrażony. To dlatego, że wtedy uważałem że dostaję stanowczo za małe pieniądze na pracę która wykonywałem, nic sie do tej pory nie zmieniło:D Teraz zarabiam więcej jako kierowca kurier ale moja praca to już nawet nie patologia tylko coś kilka levelów niżej. A to jak to wygląda nadaje się na reportaż do jakiegoś 'pod napięciem' :) także praca w KMC była bardzo dobra, mozna było wziąć dzień urlopu, czy nawet na L4 iśc w przypadku choroby, pracowało się po 8h dziennie a nadgodziny były płatne, pełna kultura. I przerwy były normalne. I kuchnia była! Czysto było. Wszystko działało na magazynie. I BHP działało, i szkolenia różne były. Wózki były sprawne. Imprezy firmowe były! byłem bardzo dobrym pracownikiem często, ale często udawałem tylko że coś robię. No mówię, kwestia jakby mi na normalne życie wystarczało to bym tak nie robił, podobno teraz jest dużo lepiej. Ogólnie firmę bardzo polecam.. Pracowało tam dużo normalnych fajnych ludzi! Pozdrawiam serdecznie w pierwszej kolejności całe KMC1 - pracowników z magazynu oraz wszystkie Panie z biura! oraz JEDNOCZEŚNIE pozdrawiam Ekipę z Surowca ! oraz też pozdrawiam KMC2 jak ktoś mnie pamięta. Mirek

Anty A.B

Jednym słowem Żenada!!! Firma zeszła na psy dzięki jednej z nowo nabytych "kierowniczek". Zwolnienia osób, które "jej" nie pasują.. Praca tylko na chwilę dla zdesperowanych. Nie zrobicie tam kariery, a jak zrobicie to Was zwolnią.. Brak podwyżek i brak żenującej premii..

A..a

Tylko czekam na kolejne zwolnienia. Mam nadzieje że się znajdzie osoba która ma na tyle odwagi żeby im powiedzieć co nieco. Na tą chwile się to nie zapowiada....

nie narzekam

Zarobki- poniżej średniej, jednak nie na takim poziomie aby rozpaczać, jak niektórzy piszą. atmosfera- nikt nie głaszcze, ale też nikt nie stoi nad tobą z batem i presją żebyś biegał bo normę trzeba wyrobić. Pewnie cześciowo zależy od tego kto jest Twoim przełożonym. A że firma jest w dwóch miejscach (Balicka, Komandosów), tak naprawdę z inną specyfika pracy, pytając/szukając informacji o warunkach pracy należy zwrócić uwagę o którym miejscu jest mowa. Pracuje w Kmc od jakiegoś czasu i jestem zadowolony, jak każdy Polak ponarzekam na zarobki, ale jest ok. Widzę pracowników którzy wracają po jakimś czasie, to też coś znaczy. Zwalniani są Ci którzy przeginają, obijają się (są wyjatki), a zwalniają się Ci którzy znaleźli coś ciekawego, co na obecnym rynku pracy nie jest sytuacja nietypową. Dla czytających, pamiętajcie że w większości przypadków, tylko Ci niezadowoleni, mają motywację i szukają gdzie by tu wyrazić swoją złość, Ci zadowoleni raczej tego nie robią i cieszą się pracą i życiem:)

G.
@nie narzekam

Ambitni i inteligentni odchodzą bardzo szybko lub jak osiągną jakiś cel :) w tej pracy pozostają tylko osoby niepewne siebie i zahukane. A Ci co wracają to już musza być wyjątkowo nieporadni. Widziałem ogrom sytuacji, łącznie z tym jak gość nazywający się kierownikiem magazynu molestuje dziewczyny. Rzucał żenującymi uwagami, ślinił się. Nigdy nie czuł bym się bezpiecznie w jego towarzystwie gdybym był kobietą. One też nie ale nie maja znikąd pomocy i się boją,że stracą pracę. Tam w ogóle panuje taki bajzel na kółkach,że głowa mała. Koszmarna firma. Najgorsza w jakiej byłem.

nie narzekam
@G.

@G. Z Twojej wypowiedzi wynika, że już nie pracujesz w KMC - skoro jesteś ambitny i inteligentny. Pewnie już jesteś dyrektorem w jakimś korpo:). Zastanawia mnie tylko, dlaczego poświęcasz czas na krytykowanie KMC, skoro masz za sobą te traumatyczne wydarzenia. Molestowanie? Skoro praca jest taka kiepska to nie mów mi że którakolwiek z Pań tak kurczowo trzymałaby się swojego stanowiska, że przymykałaby oko na tego typu sytuacje, nie w obecnych realiach społecznych (walki z takimi zachowaniami), nie przy obecnym rynku pracy, Z Twojej wypowiedzi wynika, że temat dotyczy magazynu. Panie z administracji zwalniałyby się jedna po drugiej, a raczej skład jest tam stały, z przyjęciami, nie zwolnieniami. Internet daję możliwość napisania czegokolwiek, nie wierzę w to co piszesz.

Aisha
@nie narzekam

Panie dogi, dobrze wiemy wszyscy, że tak jest. Dziewczyny z administracji znoszą różne rzeczy bo muszą, często nie maja czasu na poszukiwania nowej pracy ze względu na swoje zobowiązania i brak odwagi. Możesz sobie wierzyć lub nie ale prawda jest jedna. Albo może Twój brak wiary jest spowodowany tym, że to Ty sam? Panie kierowniku? Za dziewczyny trzymam kciuki. Prędzej czy później i tak wszystkie odejdą z odrobiną wsparcia. Być może na to potrzeba niektórym trochę więcej czasu po prostu. Nie pozdrawiam.

Ka le t

Ja odpowiem. Nie, nie jest dobra. A jedno wyjątkowo bezczelne babsko stosuje mobbing. I ktoś powinien to w końcu sprawdzić bo doprowadza pracowników do szału i demotywacji. Ona to najsłabszy i najmniej pracujący element w firmie. Zgłoszę to w końcu gdzieś w odpowiednim monecie. A „szanowna pani” się zdziwi.

@Ka le t

Założe się, że myslimy o tej samej osobie...!!! Jeśli będzie na nią zgłoszenie, sama chętnie pójdę i się pod nim podpiszę. Przydałoby się, żeby ktoś w końcu sprawdził tę kobietę i jej metody i coś z tym zrobił bo to jakie ona poniżające uwagi potrafi rzucać do pracowników, to w jaki sposób się odnosi do ludzi oraz to jak sapie i jakie dźwięki potrafi z siebie wydać jak się do niej mówi to jest wręcz poniżające. Pani na stanowisku dyrektorskim,które zostało jej nadane chyba z braku laku i na wyrost pewnie dlatego, że firma musi mieć „jakiegoś” dyrektora od niczego. Ta kobieta traktuje ludzi jak śmieci. Ona się obraża o urlopy!jakakolwiek prośba skierowana do niej wiąże się z jej ironicznym spojrzeniem i stękaniem. Nigdy nie widziałam takiego podejścia. Nie wiem jak można w jej wieku, niby kierując ludźmi zachowywać się w ten sposób. Jak będzie ktoś z was zgłaszał zachowanie wyżej wymienionej pani do odpowiedniego urzędu to bardzo proszę o info.

Vena
@Ka le t

Dziękuje za tę opinię. Wcześniej nie miałam odwagi. Wiem o kim mowa. Zgadzam się z tym i podpisuje się pod tym w 100%. Ta kobieta nie ma klasy. Wiedzy. Życzliwości. A do tego traktuje pracowników jak zło. Klientów jak zbędny obowiązek. Swoje stanowisko jak tron w serialu. Żal mi ludzi,którzy muszą z nią przebywać obok. Dobrze,że to tylko trzy dni w tygodniu.

Jakie wartości są cenione w KMC-Services?

Lalamido

Szczerze? żadne. Wszyscy udają, że robią coś ważnego ale w rzeczywistości przerzucają się cały czas tym samym nijakim syfem. Proszę wybaczyć, nie chcę nikogo urazić ale...no śmiać mi się chce z nich wszystkich, a przede wszystkim z tych, którzy się mają za wielkich kierowników/managerów czy innych. Bzdura. To są pionki. I nie robią ani nic wielkiego ani tym bardziej nic ważnego dla tej firemki.

Franciszek
@Lalamido

Źle oceniasz stosunki międzypracownicze, a czy poza tym KMC jest dobrym pracodawcą? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie, mógłbyś je wymienić i ze swojej perspektywy polecić lub odradzić pracę w tym miejscu? Dzięki.

@Franciszek

Oczywiście, chętnie podpowiem. Nie polecam tej pracy gdyż w żadnym stopniu nie jest rozwojowa, powtarzam: w ŻADNYM (!), zarobki są na poziomie wręcz żenujacym, jak na te czasy na rynku pracy-stad ich wieczne rekrutacje i brak możliwości znalezienia kompetentnego pracownika. Uświadczysz tam nawet osoby,które zarabiają najniższą krajową. Wstyd dla firemki. Powiem tak: osoby podające się za kierowników oraz managerów czy dyrektorów to są osoby niekompetentne oraz mające znikome doświadczenie w innych miejscach niż kmc,tym samym uważają się za półbogów ,którymi nie są. Potrafią jedynie wiecznie „dyskutować” o tym samym i nie robić kompletnie nic więcej. Ta firma psuje się od środka a pomagają jej w tym przede wszystkim osoby zarządzające. Stosujące mobbing i nie szanujące pracowników. Tyle w temacie. Wiem, że zaraz ktoś napisze, że wypowiadają się tutaj osoby sfrustrowane ale to nie tak. Piszę jak jest. Nie ubliżając nikomu personalnie. Ta firma stoi na glinianych nogach i szczerze to nie mam pojęcia jak utrzymała się na rynku do tej pory. Chyba już tylko przekupstwami. To tyle z mojej strony. Wy zrobicie jak uznacie.

Wielopole
@Franciszek

Najważniejsze rzeczy: BRAK absolutnie JAKICHKOLWIEK szkoleń. Brak poszanowania czyjejś pracy. Brak świadczeń. Brak wsparcia. Brak normalnych systemów i narzędzi do pracy. Brak kompetentnych osób wspierających działy. Wykłócanie się o najdrobniejsze rzeczy, wyszarpywanie odpowiedzi. Podejście roszczeniowe: TO MY JESTEŚMY PANY, KLIENT MA NA KOLANACH DO NAS PODCHODZIĆ. To co piszą na swoich stronach to totalne bzdury, nie są w stanie zapewnić klientom nawet 1/50 z tego czym się bezczelnie chwalą. Nie znają się na tym co proponują. Poziom jest żenujący. Ich faktycznie świadczone usługi są na absolutnym minimum a chcieliby robić jeszcze mniej. Traktowanie klientów jak potencjalnych złodziei i bezczelne ich wyśmiewanie. Robienie marketingu tam gdzie nie ma on racji bytu i jest niezgodny z prawdą. Już samo to skreśla tę firmę i jako pracodawcę i jako usługodawcę.

darek

....nie jest wszystko w porządku nie myślałem racjonalnie i dałem się ponieść emocjom

Porsche

A ja mam zupełnie inne zdanie. Pracuję tu od kilku lat i nie widzę żadnych mobingów ani krytycznego traktowania. Powiem więcej - czasami nawet myślę, że tu ludzie są wyjątkowo grzeczni;) Mam porównanie do kilku firm, w których byłem wcześniej i tu rzeczywiście jest dążenie do ideału - o tym się mówi i to się próbuje osiągnąć. A że ideały w realiach nie istnieją to i tu zdarzają się gorsze dni czy relacje ale w sumie jest na prawdę dobra kultura, dużo ludzkich gestów i całkiem spoko warunki pracy! No i bardzo duża dbałość o klientów - to bez wątpienia!

Ona
@Porsche

Bzdura wierutna.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KMC-Services?

MEG

Oczywiście, że są imprezy i spotkania integracyjne!!! Wszyscy jesteśmy członkami rodziny KMC i jak każda rodzina od czasu do czasu spotykamy się żeby się lepiej poznać i mieć możliwość "pogadania" o sprawach innych niż praca.

Babolec
@MEG

Kiedy? Raz na 5 lat? Jakoś royal potrafi zrobić od czasu do czasu imprezę, a kmc nawet w wigilię firmową nie potrafi zapewnić wolnych 3 godzin tylko część osób musi pracować

Ona
@MEG

Przecież ta opinia jest napisana dla żartu chyba. „Rodzina” hahaha no błagam. Aż mnie rozbawiła. Żadna tam rodzina. Tragifarsa raczej z udziałem mobingujacych,molestujących i wykorzystujących. I wszyscy o tym mówią po cichu.

Iga

@lalamido a ty czym w firmie się zajmujesz ? Czyli atmosfera nie jest za dobra ?

Zostaw merytoryczną opinię o KMC-Services - Kraków

• Jak się pracuje w KMC-Services?

Zobacz opinie na temat firmy KMC-Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMC-Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMC-Services
2.4/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Balicka 56
    30-149 Kraków