Update Crm Sp. z o.o.

Adres: Wita Stwosza 16A, 02-661 Warszawa

NIP: 5213104097 KRS: 0000314398

Update Crm Sp. z o.o.

Opinie o Update Crm Sp. z o.o.

Observer

Bardzo fajna firma ! - co prawda nie pracuje w Warszawie tylko w Wiedniu (główny oddzial) ale wszystko jest jak najbardziej OK. Atmosfera w pracy bardzo dobra, koledzy i szefowie wyluzowani a kasa zawsze 2 - 3 dni przed terminem. Jesli chodzi o tak zwane \"cisnienie\" to czasem jakies \"emergency\" sie zdarzy ale normalnie powiedzialbym, ze nie ma zadnego stresu. Finansowo jest niezle, premii i nadgodzin jako takich nie ma (przychodzisz i wychodzisz kiedy chcesz). Awansowac raczej sie nie da, ale tez nie bardzo jest po co. Imprezy i wyjazdy firmowe wymagaja mocnej glowy :-). Ogolnie bardzo polecam ! - Austriacy sa fajni !

Zostaw opinię o Update Crm Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Update Crm Sp. z o.o.