Opinie o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. w Brzóza

?

kupiłem od tych pacanów przez 10lat 2 ciągniki i 8 maszyn.serwis dno jak przyjadą coś naprawić to mech. dzwoni po kolegach bo nie wie co zrobić. ale co się dziwić jak średni okres pracy to 3miechy.zresztą podobno zarobki to żenada trochę ponad tysiak.zakończyłem z nimi współprace bo to [usunięte przez moderatora].złapali mnie na promocyjnej cenie ciągnika z poprzedniego rocznika,jak miałem kredyt załatwiony to podnieśli cenę.potem skorygowali fakt.do pierwotnej kwoty bo bank nie przelałby kasy.a potem przy odbiorze wystawili mi fakt. za fikcyjną robotę serwisową na tyle co korekta.zmusili mnie do podpisania tej fakt bo nie chcieli wydać ciągnika, sprawa zakończyła się w sądzie i to działo się w OBORNIKACH odradzam wszystkim jak chcą kupić coś na spokojnie chyba ze ktoś lubi adrenalinę bo tam jej wam nie zabraknie

ttttt

-młody pewnie maszyny z kredytował Raitech skoro tak chwalisz sam nie wiesz co piszesz ( tez mi kupujący) pewnie z kierownikiem wymieniasz się grami na kompie

młody

GADASZ BZDURY ,JA KUPUJĘ W RAITECHU MASZYNY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z OBSŁUGI , SERWISU. FIRMA JEST ELASTYCZNA , ZACZEKA NA PIENIĄDZE ZA MASZYNY A NIEPOROZUMIENIA SĄ JAK W KAŻDEJ POLSKIEJ RODZINIE I TRZEA JE ZARZEGNAĆ I ROBIĆ SWOJE.

były klient

ha ha ha odnośnie zespołu który przeszedł z Obornik nic się nie zmieniło , a mówili ze jak zmienią ludzi z serwisu to będzie (usunięte przez administratora) jednak nie ha ha ha- klienci od razu mówili ze zwolnili nie tych pracowników których powinni

zawiedziony1
@były klient

Zgadzam sie z tobą kolego. Kierownik bez jakichkolwiek kompetencji,zero wiedzy , pracownicy to samo . KLIENTA traktują jak pasożyta ,który nie wiadomo poco do nich przyszedł. Ignorują zamówienia ,nie wywiązuja sie z nich,maxszyny które zamawiamu przychodzą zupełnie inne niż w złożonych zamówieniach ,a ONI jak zwykle udają idiotów i odsyłaja jeden do drugiego. Jednym słowem NIE POLECAM.Zastanawiam się dlaczego jeszcze tam pracują jak pracę traktują jak tortury i przymus.

Firma Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
wściekły

Raitech Garbatka to jakaś kpina , serwis do niczego , ludzie niekompetentni , nie ma się do kogo zgłosić z problemem , a ich kierownik faktycznie nie ma pojęcia o handlu a o obsłudze klienta tym bardziej , jak się coś popsuje w maszynie to pierwsze co powiedzą to wina użytkownika , skandal , ja już na pewno nie kupie nic w tej firmie

Józef

A co się dziwić , Raitech Oborniki teraz Garbatka to porażka , miałem od nich nowy ciągnik New Holand żałuję że w ogóle od nich kupiłem , a sąsiad mnie przestrzegał weź [usunięte przez moderatora] nie będziesz miał problemów no i wykrakał , po zakupie na początku wszystko było dobrze ale po 3 miesiącach zaczęły się problemy to z wyciekiem oleju to z akumulatorem to z jakimiś czujnikami , a ich [usunięte przez moderatora] kierowniczek stwierdził że to moja wina bo nie umiem obchodzić się z maszyną , myślałem że mu w twarz napluje [usunięte przez moderatora] , nowy ciągnik i takie usterki , tak to jest jak tacy ludzie są na takich stanowiskach , ja na szczęście już od nich nic nie kupie i przestrzegam innych żeby nie popełnili tego samego błędu co ja

Kajko

To prawda Raitech teraz w Garbatce to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia , wszystko przez [usunięte przez moderatora] kierownika , ja się dziwię że tacy ludzie są na takich stanowiskach , ten człowiek nie potrafi z nikim rozmawiać , jak ma do ciebie jakiś problem to ci nie powie tylko melduje prezesom za twoimi plecami , gorzej jak za komuny , pracowałem w różnych firmach dużych i małych , czasami żałuję że zwalniałem się sam w poszukiwaniu lepszych zarobków , ale to co się dzieje w Raitech Garbatka to przechodzi ludzkie pojęcie , jakby mogli to by ci włożyli kamerę , nawet w tyłek żeby widzieć co robisz , inwigilacja gorzej jak za Niemca , zarobki pożal się boże a wymagania ooooooooo i jeszcze raz ooooo , nie polecam tej firmy nikomu , big brother przy raitech to wakacyjna przygoda

obecny pracownik

pewne są tylko kary

zainteresowany mechanizator

To co piszesz to chyba sobie żartujesz - 1300 na rekę ???? mechanik w serwisie maszyn ???? Moja znajoma w Biedronce na kasie ma więcej...... To chyba Raitech proponuje umowę zlecenie.

były pracowni- który chciał pracować

1300 -pracuj albo nie -jak to mówią NIBY możliwości są duże

oborniki

A może konkretnie,może w cyfrach......

nmn

TYLE NA WACIKI.

serwisant

A ile zarabia średnio na rękę serwisant w Raite (usunięte przez administratora) ?????

objezierze

Tak byłoby najprościej.Ale chce wiedzieć w co wchodzę i czy warto poświęcać czas.

odważny

-- kolego z objezierza zatrudnij sie w Obornikach to zaspokoisz swoją ciekawość

objezierze

Czy ktoś mi napisze o co chodzi z Filią RAITECH w Obornikach Wlkp.? Oni od jakiegoś roku czasu bez przerwy poszukują mechanika serwisu (nawet w PUP Oborniki) O co tu chodzi? Kompletnie nie rozumiem.

misiu

kolego napisz otwacie ze chodzi o OBORNIKI

haha

HAHAHAHAHA śmiać mi się chce wiadomo o jaki oddział chodzi Haha

nnnn

- szłyszałem ze jest jeden oddział gdzie jest najgorzej któryś w okolicach Poznania gdzie jest fatalnie. Może ktoś napisze który bo jestem z okolic Poznania i chciałem tam złoyć papiery odnośnie pracy jako mechanik

wabik

tak kolega który krytykuje firme ma słuszną racje -obłuda i zakłamanie kierownicy mają bardzo dobrze robione pranie mozgu zresztą kierownicy mają tylko po pół mozgu bo rormalny człowiek nie pozwoli sobą manipulować. koledzy którzy chwalą toci ktorzy nigdzie niepracowali a kochany raitech jest ich pierwszą firmą, napewno na rozmowie wstępnej dużo obiecują ,nieznam nikogo co to dostał

Zostaw merytoryczną opinię o Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. - Brzóza

• Jak się pracuje w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.?

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Bydgoska 41
    86-061 Brzóza

Raitech Raiffeisen Agro-Technika Sp. z o.o.