"Bik-Bud"

Skoczów

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o "Bik-Bud"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Bik-Bud"

anonymous

Jednym słowem porażka .....................

majka

Witam, Przychylam się niestety do wcześniejszej opinii o firmie Bik-Bud. Zero profesjonalizmu, Panie nie wiedzą o czym mówią, natomiast potrafią bezbłędnie wystawiać faktury na miesiąc do przodu. Pomiary praktykuje się robić w tej firmie po wpłaceniu 30 procent zaliczki, kiedy ustalona już jest z klientem cena całkowita . Po pomiarze (czasem 2/3 tyg. od wpłacenia zaliczki ) nagle cena dziwnie wzrasta, bo na pomiarze wyszło coś :-) (a zawsze coś może wyjść ), co nie wyszło przy zaliczce ! UWAGA na tę firmę !!!

wylewkaż

Witam chciał bym powiedzieć iż praca w bik budzie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Masakra jakaś jest tam taki Darek co robi na koparce leń nad lenie... nie dość że sam nic nie robi to donosi na wszystkich - pupilek właścicieli... Spuszcza z ropę z koparki czy wywrotki, a właściciela mówi że dokładnie robi... motogodziny lecą a przerób ropy mały... generalnie na wszystkim oszczędzają.. materiały używane to porażka - same najgorsze - domki jednorodzinne - fundamenty zasypują gruzem ceglanym i innym chasiem... a klijentą pociskają najlepsza jakość... stawki godzinowe mają masakrycznie niskie... robić musisz po 10h a w umowie masz tylko 8 wpisane... wogóle to gdyby to nie to donoszenie to jeszcze by jakoś szło robić... a ty się pomylisz a tam zaraz telefon do prezesika... a prezeskiowie tak zapatrzeni w donosiciela jak w obrazek... wogóle oni sami nie mają pojęcia o budowlance - obaj po zawodóce...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o "Bik-Bud" - Skoczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Bik-Bud"