SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW

Opinie o SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW

Weronika

Obecnie poszukują Prezesa Zarządu. Z oferty wynika, że trzeba mieć wykształcenie wyższe, prawnicze, ekonomiczne lub zarządzanie, minimum 10 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kierowniczym, minimum 15 letni staż pracy. Czy ktoś jest zainteresowany aplikowaniem do SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW?

swde

Idealnie, że można liczyć u nich na całkiem dobre oferty, a skoro działają już 12 lat na rynku, to doskonale wiedzą jak wzbudzić zaufanie wśród klientów i je utrzymać. Pozytywna atmosfera przyczynia się odpowiednio do sukcesu w firmie.

Zostaw opinię o SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA MOKOTÓW