Opinie o Eteria Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eteria Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eteria Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eteria Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Do rozmowy zachęciły mnie materiały na YT gdzie właściciela opowiada o sowich przygodach, doświadczeniach. Jednak po rozmowie i przedstawionych warunkach na ten milion właścicieli to składamy się z głodowych pensji. Pracuj pracuj a zapłacimy Ci później, ile zobaczymy jak pójdzie sprzedaż. Generalnie praca na głodowych warunkach i pseudo szkolenia realizowane przez najmądrzejszego Cezarego (mąż właścicielki). Jeżeli szanujesz swój czas daruj sobie pracę na takich warunkach.

@Daria

Zarobki, czyli piszesz teraz o kwocie netto przy tych 20stu tys? praca nie dla każdego, to komu z czystym sumieniem taka polecasz? Po czym wiedzieć, że to „to”, jak się sprawdzić?

Cześć, opiszecie konkretniej jak wygląda taki cały proces rekrutacji w przypadku doradcy ds. nieruchomości? Ktoś tu podkreślił, że wszystkiego na nim można się dowidzieć pod warunkiem, że ktoś go przejdzie. Widzę przy tym te dostępna ofertę dla doradcy z oznaczeniem, że organizowane jest szkolenie od samych podstaw

Wiktoria Nowy wpis

Skąd może pochodzić informacja o tym, że przypada pakiet medyczny? Ktoś zadał pytanie o niego a mnie w ofercie dla agenta nic takiego nie wyświetlało się w benefitach. Jest za to ten cały program rekomendacji chociażby. ile można dzięki niemu zarobić i jakie są zasady?

Gabi Nowy wpis
@Wiktoria

Hej, pakiet medyczny jest dla pracowników etatowych u nas w firmie :) Wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej :) Tylko trzeba przejść przez cały proces rekrutacji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Eteria Consulting Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Po roku próg tych wspomnianych regularnych zarobków mógł się podnieść? Kiedyś pisano o 20 000 zł miesięcznie teraz natomiast w ofercie dla agenta widzę wzmiankę o 25 000 zł jako progu maksymalnym. Tak jak podkreślono to nie praca dla każdego, jakim więc osobom polecacie? w jakich sytuacjach warto spróbować?

Stała!

To jest praca dla ludzi z motywotorami kariery i lubiących sprzedaż - zrób Sobie test REISS motivation i zobaczysz, musisz mieć wysoki predyspozycje do kontaktów społecznych to napewno. Zaróbki 25K to jest średnia w naszej firmie są osoby który miesięcznie robią więcej, rekord naszego doradcy to 150 tyś w jeden miesiąc :) Ale są też miesięcy kiedy ktoś zarobi zero lub tylko 15 000. Wszystko zależy od zaangażowania, Ci co aktywnie działają nie narzekają na brak pieniędzy :)

Prowadzone telefonicznie i na miejscu w firmie.

ogólna wiedza i informacje o nieruchomościach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

@Pracodawca

Dziwnie, że pracowałeś - bo szkolenia nigdy sam Cezary nie prowadził - a pracuje tutaj ponad 3 lata, zanim pojawiły się publikacji Natalii na YouTube :) Chyba kolejny hejter wywiadu - a napewno nie były pracownik, gdyż informacja nie jest prawdą.

Emma
@Daria

Materiał materiałem, a co z tym wynagrodzeniem? Było napisane, że pensje są głodowe i do tego się nie odnosisz, dlaczego? Widzę trzyletni staż, czy to oznacza, że po takim czasie uda się na spokojnie wypracować co trzeba? takie są podwyżki?

@Emma

Hej, bo tutaj nie ma pensji - to jest handel, czyli zarabiasz od sprzedaży :) głodowe dla tych, którzy nie pracują - a takich nie mamy w firmie. W rok spokojnie można wypracować regularne zarobki na poziomów 20K miesięcznie. Ale to nie jest praca dla każdego.

Ivan

Dziękuję Panu Vadymowi Chuchmii za przewodzenie przez cały proces zakupu nieruchomości. Szczególnie cenię sobie jego zaangażowanie w poszukiwanie mieszkania na ostatnim piętrze, co było dla mnie priorytetem. Pan Vadym nie tylko znalazł wiele atrakcyjnych ofert spełniających to kryterium, ale również pomógł mi dokonać najlepszego wyboru, biorąc pod uwagę inne ważne dla mnie aspekty, takie jak widok, układ mieszkania oraz dostępność infrastruktury. Jestem niezwykle wdzięczny za profesjonalizm i osobiste zaangażowanie Pana Vadyma. Dzięki niemu teraz jestem szczęśliwym właścicielem idealnego mieszkania, spełniającego wszystkie moje oczekiwania i marzenia.

Eteria Consulting została zbudowana na unikatowym systemie wartości, który przyświeca wszystkim działaniom zarówno w teorii, jak i praktyce. Założyciele Eterii, korzystając z bogatego doświadczenia, nie tylko zgromadzili wiedzę, ale również rozwijają kulturę dzielenia się nią z całym zespołem. Współpraca z nimi to ciągłe wsparcie, umożliwiające oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie. W zespole panuje atmosfera wzajemnego wsparcia, a motywacja do pracy jest stale podtrzymywana. Moja decyzja o pracy w branży nieruchomości poprzedzona była sześcioma rozmowami rekrutacyjnymi w różnych agencjach. Jednak to właśnie Eteria Consulting wywarła na mnie największe wrażenie. Ich wieloetapowy proces rekrutacyjny, wzbogacony o dodatkowe zadania, świadczy o niezwykłym profesjonalizmie. Również oferowany przez nich trzytygodniowy pakiet szkoleń, prowadzony przez ekspertów z branży, był niezwykle wartościowy. Intensywne dni nauki, zakończone praktycznymi zadaniami domowymi oraz wymagającym testem, przygotowały mnie do świadczenia usług w standardzie, jakiego oczekują klienci. Ponadto, mentoring od doświadczonych liderów, którzy byli zawsze gotowi służyć pomocą, oraz możliwość uczestniczenia w dodatkowych kursach, pokazują, że Eteria Consulting inwestuje w rozwój swoich pracowników. Cieszę się, że jestem częścią tak innowacyjnej i wartościowej organizacji. Eteria Consulting to kwintesencja nowoczesnego przedsiębiorstwa XXI wieku, które kładzie nacisk na rozwój i dobro pracowników. Osobom szukającym profesjonalizmu, wysokiej kultury pracy i ciągłego rozwoju, z pełnym przekonaniem polecam Eteria Consulting.

Eteria Consulting to agencja wyróżniająca się nie tylko deklarowanymi wartościami, ale przede wszystkim ich praktycznym wcielaniem w życie. Założyciele Eterii, korzystając z bogatego doświadczenia, nie tylko zgromadzili wiedzę, ale również rozwijają kulturę dzielenia się nią z pracownikami. Współpraca z nimi to ciągłe wsparcie, umożliwiające każdemu oferowanie usług najwyższej klasy dla klientów. W zespole panuje atmosfera wzajemnego wsparcia, a motywacja do pracy jest stale podtrzymywana. Moja decyzja o pracy w branży nieruchomości poprzedzona była sześcioma rozmowami rekrutacyjnymi w różnych agencjach. Jednak to właśnie Eteria Consulting wywarła na mnie największe wrażenie. Wieloetapowy proces rekrutacyjny, wzbogacony o dodatkowe zadania, świadczy o niezwykłym profesjonalizmie. Również oferowany przez nich trzytygodniowy pakiet szkoleń, prowadzony przez ekspertów z branży, był niezwykle wartościowy. Intensywne dni nauki, zakończone praktycznymi zadaniami domowymi oraz wymagającym testem, przygotowały mnie do świadczenia usług moim klientom na wysokim poziomie. Co więcej, mentoring od doświadczonych liderów, którzy byli zawsze gotowi służyć pomocą, oraz możliwość uczestniczenia w dodatkowych kursach, pokazują, że Eteria Consulting inwestuje w rozwój swoich pracowników. Cieszę się, że jestem częścią tak innowacyjnej i wartościowej organizacji. Eteria Consulting to kwintesencja nowoczesnego przedsiębiorstwa XXI wieku, które kładzie nacisk na rozwój i dobro pracowników. Osobom szukającym profesjonalizmu, innowacji i ciągłego rozwoju, z pełnym przekonaniem polecam agencję Eteria Consulting.

Joanna

Do Eterii trafiłam przez przypadek, choć w przypadki nie wierzę. Mimo wielu obaw podjęłam pracę w tej firmie i już po pierwszych dniach szkoleń wiedziałam, że był to dobry i bardzo rozwijający wybór. Przede wszystkim Eteria od samego początku wspiera Cię, każdy członek firmy ZAWSZE służy pomocą, wszyscy grają do tej samej bramki, co powoduje, że chcesz działać, bo czujesz opiekę i to własnie wsparcie. Od samego początku firma daje Ci mocne podstawy i merytoryczną wiedzę, nie ma więc obaw, że zaczniesz pracę z Klientem nie do końca znając podstawy, bez których w tej, jak i innych branżach ani rusz. Kolejnym baaaardzo mocnym punktem Eterii jest stawianie na DOBRO Klienta! W firmie stawia się na JAKOŚĆ i każdy z Klientów docenia to i odczuwa, o czym świadczą polecenia oraz długoletnia współpraca z wieloma z nich. Co jeszcze? Samorozwój! Coś, o co wielu Pracodawców nie dba, a jest to ogromnie ważne. Eteria wspiera na rozwoje we wszystkich płaszczyznach, nie tylko biznesowym. Wszyscy mają świadomość, że każda sfera życia wpływa na kolejną, stąd rozwój w tej firmie jest wielopłaszczyznowy. Czy polecam pracę w branży nieruchomości? Tak, jeśli jesteś osobą, która jest zdyscyplinowana, nie boi się pracy, jest w stanie być elastyczna co do godzin (czasem trzeba odebrać telefon nawet podczas urlopu i to jest jak najbardziej ok). Czy to praca na cały etat? Jak mi kiedyś powiedziała Natalia, na początku nawet na więcej niż etat. Czasem są gorące okresy, kiedy trzeba przycisnąć i naprawdę pracować od rana do wieczora, są okresy trochę lżejsze, ale zawsze jest coś do zrobienia. Jeśli lubisz pracować, lubisz kontakt z Ludźmi, jesteś relacyjny i elastyczny co do godzin pracy - spróbuj! To niesamowity rozwój i wspaniałe doświadczenie! Jeśli jednak chcesz łatwą pracę, łatwą kasę - nie tędy droga.

Daria

Witam wszystkich, kto ma wątpliwości co do tego, czy warto podjąć prace w firmie Pracuję w Eteria od kilku lat i mogę trzeźwo ocenić, że w Eterii jak i w wielu innych firmach nie da się zarobić nie robiąc niczego. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i doradztwo jest stricte związane z opieka klienta i świadczeniem pewnej usługi (i oczywiście w kontekście tego firma dba o to, żeby usługa świadczona przez jej pracowników była na bardzo wysokim poziomie). Oczywiście obowiązuje tu wynagrodzenie prowizyjne, ponieważ docelowo świadczymy usługę dla klienta i on również jest tym, kto później odwdzięcza za dobrze wykonaną pracę. Żadna firma , gdzie obowiązuje wynagrodzenie podstawowe na umowie nie oferuje możliwość zarobku na podstawie prowizji która zazwyczaj równa się trzy-cztero-pięcio krotności zwykłego wynagrodzenia. Dlatego, jeżeli ktoś szuka miejsca, gdzie będzie miał wynagrodzenie w wysokości 4000 zł i benefit w postaci karty MultiSport, lepiej wybrać dla siebie inne przedsiębiorstwo i branżę, natomiast jeżeli ktoś chce sam wybierać wymiar pracy, ilość klientów, wysokość wynagrodzenia oraz zakres obowiązków, to Eteria może dać ci narzędzia do zrealizowania twojego celu. Wybieraj to, co ci bardziej pasuje, ale nie warto oczerniać branże, która zdaniem pracowników jest najlepszą dla rozwoju, podwyższenia swoich kompetencje oraz zarobku ;)

Kuba

Praca w tym zawodzie to uniwersytet rozwóju osobistego, a Eteria z pewnością w tym pomaga. Początki nie są łatwe, wymagają ciągłego życia poza strefą komfortu, ale jest to jedną z przyczyn, dla których tu jestem. Jestem z marcowej rekrutacji, na razie mam za sobą 3 transakcje. Firma płaci na czas i wspiera na każdym kroku. Wystarczy duża ilość dyscypliny i nie poddawanie się, a resztę dostaniesz na tacy. Zdarzają się negatywne opinie o Eterii, ale najprawdopodobniej pochodzą one od konkurencji lub doradców, którzy nie osiągnęli wymarzonego wyniku 30k/mc po 2 tygodniach i zrezygnowali. Myślę, że lepiej trafić nie mogłem????

Kamil

Jakie są zarobki w firmie ponieważ nigdzie na stronie / ogłoszeniu nie ma informacji. Z opinii innych wynika, że brak jakiejkolwiek podstawy. Czy tak można ?

Malwina
@Kamil

Jest informacja brak jakiejkolwiek podstawy tylko prowizja w stawce na pracuj są widełki od 9 do 27 tys umowa zlecenie lub b2b bo po co inwestować w pracownika. Czyli szef trzyma kciuk, żeby się udało a do tego czasu pracujesz za darmo bez, żadnych praw.

Aly - HR
@Kamil

Jest to praca na zasadach B2B, gdzie zarobki uzależnione wyłącznie od sprzedaży, można zarobić 0 zł - a można i ponad 40 tyś. Firma uczy jak zarabiać 4- znaczne kwoty i ponosi wszelkie koszty związane z procesem sprzedaży/kupna nieruchomości. Nasz system pracy gwarantuje pierwszą transakcje w ciągu 3-ch miesięcy - a najlepsi w tym okresie mogą zrealizować więcej. To jest współpraca na warunkach partnerskich - a nie zatrudnienie na etat :) Nie jest dla każdego napewno!

Przeglądając oferty pracy trafiłem na ofertę firmy Eteria Consulting Sp. z o.o. W związku z tym mam pytanie, czy po ukończonych studiach wyższych na kierunku geodezja i kartgorafia w zakresie geomatyki, katastru i nieruchomości, gdzie II stopień studiów był poświęcony wycenie i obrotowi nieruchomości, czy warto aplikować i starać się o zatrudnienie i czego można spodziewać się na starcie? Pozdrawiam

Eteria Consulting Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ola

Pracuję w Eteria Consulting od kilku lat i muszę przyznać, że to jedno z najlepszych miejsc, w jakich miałam okazję pracować. Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie kariery. Zarówno na początku, jak i w miarę zdobywania doświadczenia, zawsze mogłem liczyć na pomoc i porady ze strony moich przełożonych i współpracowników. Kultura organizacyjna oparta na współpracy, otwartości i szacunku! Atmosfera, jaka prawie nigdzie się nie zdarza! Eteria oferuje wiele możliwości. Firma nieustannie się rozwija, co oznacza, że zawsze pojawiają się nowe wyzwania i projekty. To daje ogromną satysfakcję i poczucie, że moja praca ma realny wpływ! Polecam Eterię każdemu, kto szuka firmy, która pozwoli mu rozwijać swoje umiejętności, wspierać w dążeniu do celów i daje realne możliwości awansu. Jestem dumna, że mogę być częścią tego zespołu! ????????????

Praca w Eteria Consulting to istna przyjemność, choć trzeba się tu nieźle napracować (oczywiście jeśli chcesz iść do przodu). Ale jak to mówią – bez pracy nie ma kołaczy. Tutaj wszyscy wspólnie tworzymy tę przyjacielską i rodziną atmosferę, która sprawia, że praca jest sferą w której zawsze jesteś szczęśliwy i uśmiechnięty. Firma dostarcza nam również mnóstwo narzędzi, które umożliwiają nam nie tylko rozwój zawodowy, ale także osobisty. Dzięki tym wsparciom, możemy przenieść nasze życie na wyższy poziom, osiągając ambitne cele zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Nie ma co ukrywać – żeby odnieść sukces w nieruchomościach, trzeba nieustannie się rozwijać, a Eteria Consulting daje nam ku temu wszystkie możliwości. Firma wspiera mnie w całym procesie, dostarczając wszelkich niezbędnych narzędzi i zasobów. Tak więc, jeśli jesteś gotów na ciężką pracę i niekończące się szkolenia, to miejsce jest dla Ciebie! Tutaj każdy z nas ma szansę na samorealizację i wpływ na rozwój firmy. To nie tylko praca, ale także pasja, która pochłania nas na dobre i na złe. Dzięki pracy w Eterii nauczyłem się, jak skupić się na drugim człowieku i jego potrzebach. To podejście pozwala nam nie tylko lepiej rozumieć klientów, ale także pomaga im w znalezieniu najlepszych rozwiązań. Cieszy mnie, że mogę być częścią tej wspaniałej firmy, w której praca sprawia przyjemność, a sukces jest efektem wspólnego zaangażowania. Moje doświadczenia z Eteria Consulting pokazują, że warto inwestować w rozwój zawodowy i osobisty. To właśnie tutaj odkryłem, jak bardzo można się rozwijać, gdy otacza nas właściwe środowisko i ludzie, z którymi chcemy iść razem ku przyszłości. Eteria nie jest typowym biurem nieruchomości. To firma która mocno stawia na sukces i rozwój swoich współpracowników, a dobro klienta jest na pierwszym miejscu w hierarchii. W Eteria nic nie pozostawiamy przypadkowi, myślimy nieszablonowo i nieustannie szukamy najlepszych możliwości. Jak mogę podsumować Eteria? Eteria to miejsce, gdzie serce rośnie, a sukces jest na wyciągnięcie ręki. To czy go osiągniesz zależy jak wszystko w życiu tylko i wyłącznie od Ciebie, ale ze wsparciem odpowiednich ludzi startujesz z 200% szansą na zwycięstwo.

Wioletta

Jako osoba mająca okazję współpracować z Eterią Consulting, z radością pragnę podzielić się moją opinią na temat tej współpracy. Pracując z Eterią Consulting, mogę cieszyć się szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego oraz nieustannym wsparciem ze strony zarówno kolegów, jak i kierownictwa. Firma Eterią Consulting dba o swoich pracowników, a atmosfera w biurze jest nie tylko przyjazna, ale wręcz rodzinna. Dzięki takiej atmosferze, nawet w sytuacjach wymagających dużej koncentracji i zaangażowania, praca z zespołem jest przyjemnością i pozwala na efektywne osiąganie celów. Cenię sobie również możliwość pracy z profesjonalistami, którzy nie tylko dzielą się swoją wiedzą, ale również zachęcają do dalszego rozwoju. Eterią Consulting umożliwia swoim pracownikom zdobywanie cennego doświadczenia i rozwijanie umiejętności w zgodzie z ich aspiracjami zawodowymi. Serdecznie polecam Eterię Consulting jako pracodawcę, który dba o dobro swoich pracowników i inwestuje w ich rozwój zawodowy. Współpraca z tą firmą to prawdziwa przyjemność i z radością patrzę na nasze wspólne osiągnięcia oraz dalsze wyzwania.

A.L.

To firma w której można się rozwinąć i czerpać z tego relane zyski. Pracuje w Eterii od 4 lat i jestem zachwycona tym jak firma się zmienia rośnie i potrafi dopasować się do klienta i pracownika. W Eterii panuje rodzinna atmosfera, zarząd jest uczciwy i wspiera swoich pracowników. Praca agenta nieruchomości nie należy do najłatwiejszych i zwykle nie mieści się w ramach czasowych od do. Z czasem kiedy wejdzie się w świat pośrednictwa i zobaczy jakie korzyści daje się klientom, praca ta daje ogromną satysfakcję i atrakcyjne zarobki. Na początek pracy jako agent warto mieć poduszkę finansową i cierpliwość. Polecam firmę Eteria Consulting, zarówno jako miejsce pracy jak i rzetelną firmę zajmującą się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości.

Aleksandra

Kiedy wchodzisz do biura tej Firmy to tak jak byś otworzył drzwi do takiej krainy w której zawsze jest wiosna (czasami pada deszcz, ale to tylko chwila przed nadejściem słoneczka ) :D Uwielbiam to biuro. I ludzi z którymi pracuję. Jeśli szef inwestuje nie tylko w szkolenia pracowników, ale cały obszar ich pracy- żeby każdego dnia pracowało się coraz lepiej to w mojej historii zawodowej jest serio WOW. Nie ma co pisać o klasycznych profitach pracy w przyjaznym miejscu, więc napiszę co mnie osobiście złapało za serduszko: Moje poprzednie miejsce pracy nie wypłaciło mi wynagrodzenia- Szef zaproponował pomoc swojego prawnika. Potrzebowałam dodatkowy monitor- Szefowa od razu powiedziała "kupuj ". Kurcze... jak powiedziałam, że nie pije mleka krowiego to 2 dni później przyjechał kurier z całym kartonem kokosowego Alpro,.. Jeszcze się nie spotkałam z Zarządem któremu zależy tak "na prawdę" na firmie jako organizacji, a nie tylko na sobie. Nie ma tu miejsca na leniuchowanie, ale to miejsce udowadnia na każdym kroku, że warto cisnąć do przodu i się rozwijać. Nikt ci tu nie powie, że pieniądze przychodzą łatwo, ALE jeśli naprawdę chcesz to cały zespół zrobi co w jego mocy żebyś doszedł do tego co sobie zaplanujesz. A! i mamy pyszną kawę i cały regał książek o biznesie, rozwoju czy świadomości.

Malwina

Mam przyjemność stwierdzić, że Eteria Consulting to wspaniała firma do pracy. Od momentu, kiedy dołączyłem do zespołu, zauważyłam, że firma jest nastawiona na rozwój, innowacyjność oraz wdrażanie najlepszych praktyk. To wspaniałe podejście pozwala pracownikom stale doskonalić swoje umiejętności i realizować ambitne projekty. Co więcej, liderzy w Eteria Consulting są wyrozumiali i dbają o swoich pracowników, co przekłada się na pozytywną atmosferę w pracy. Zawsze są gotowi wesprzeć swoich pracowników i pomóc im w rozwiązaniu każdego problemu. Czuje się, że firma traktuje swoich pracowników jak partnerów, a nie tylko jako zasoby, co bardzo wpływa na jakość pracy i zadowolenie z niej. Jednym z największych atutów Eteria Consulting jest także świetna atmosfera w pracy. Wszyscy pracownicy są bardzo sympatyczni i zawsze gotowi do pomocy. Ta pozytywna atmosfera sprawia, że praca w firmie jest nie tylko produktywna, ale także przyjemna. Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić Eteria Consulting jako wspaniałe miejsce do pracy. To firma, która inwestuje w swoich pracowników i stawia na rozwój, co przekłada się na sukcesy sprzedażowe i satysfakcję klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Eteria Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eteria Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eteria Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eteria Consulting Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eteria Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eteria Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eteria Consulting Sp. z o.o.
  • Polna 44 lok. 2
    00-635 Warszawa

Eteria Consulting Sp. z o.o.