"QSR 24h Polen" Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o "QSR 24h Polen" Sp. z o.o.

KASIA

Pracowalam w firmie Qsr24h jako kontroler jakości i bylam bardzo zadowolona. Koordynatorzy pomocni w razie potrzeby. Jasny system wynagradzania. Przed podjęciem wykonywania zlecenia wszystko szczegolowo wyjasnione. Polecam te firme osobom które w kontroli jakości odnajdują swój cel zawodowy!

Bob

Całkowicie się zgadzam z kolegą. Firma do bani.

D.G

Bylem pracownikiem firmy Qsr 24h i strasznie sie rozczarowalem.Firma nie dba o szkolenia pracownikow ktore uprawniaja do legalnego wejscia na teren zakladu VW.Pracownicy wymieniaja sie miedzy soba przepustkami(ja sam wchodzilem na przepustki osob ktore juz nie pracuja w qsr)Jesli chodzi o umowe to jest to umowa zlecenie na ktorej stawka godzinowa byla 15 zl,ale coz z tego jak w tygodniu przepracowalem 15 godzin,a do dyspozycji firmy musialem byc 24 godziny poniewaz mieszkalem w sluzbowym mieszkaniu. Pan koordynator z dnia na dzien obiecywal powazne zlecenia,a gruncie rzeczy nie radzil sobie z funkcja ktora wykonywal.Do Pana R.K prezwsa firmy nie mam pretensji gdyz jak mniemam o calym tym balaganie On nie ma zielonego pojecia,a wszystkie problemy zamiatane sa pod dywan i nie docieraja do Niego.Dlatego szczerze odradzam prace w tejze firmie.

Normale
@D.G 16.09.2016 08:23

Nie zgadzam się z Tobą (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca w firmie "QSR 24h Polen" Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o "QSR 24h Polen" Sp. z o.o. - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "QSR 24h Polen" Sp. z o.o.