MOTO-SKLEP "U BOGDANA"

Szczecin

Opinie o MOTO-SKLEP "U BOGDANA"

...

Pracowałem dosyć krótko w Moto Sklepie ponieważ : - Szefowa zawsze nie w sosie (niemiła dla pracownika obrażając go przy kliencie) - Bardzo dużo pracy niskie wynagrodzenie - W trakcie obsługi klienta niepotrzebne komentarze często nietrafne - Brak pomieszczenia socjalnego

Jacus

Niby fachowcy a jednak nie dokonca myslalem Ze to tani sklep jednak ostatnio wyszla sytulacja ze okaZal sie drosZy i to podwojnie poniewaz panowie ze sklepu Zle zamowili czesc a jak chcialem ja zwrocic to nie chcieli jej przyjac a podobno wieloletnie gwaracje daja I wogole

Zostaw opinię o MOTO-SKLEP "U BOGDANA" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOTO-SKLEP "U BOGDANA"