Opinie o Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk w Szczecin

Arek

Pod wieloma względami bardzo dobra firma ale dla chcących i potrafiących pracować.

@Arek

To pewnie sam szef napisał. Tam pracownika to się ma za szmatę

Lukasz
@Arek

Widać sama szefowa pisała pozytywna opinie ogonie tragedia

Pawel Nowy wpis
@Arek

Praca jak w obozie koncentracyjnym niepolecana żenada

Dj Nowy wpis
@Arek

To chyba pisał właściciel .

Joanna Nowy wpis

Niepokojąca jest Twoja opinia. Czy możesz napisać coś więcej i rozwinąć swoją wypowiedź? Jak wygląda praca w Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk? Masz jakieś przykre doświadczenia jako pracownik sklepu?

Michal

Nie polecam niskie zarobki bardzo zła atmosfera stracony czas szkoda zdrowia i nerwow

Joanna
@Michal

@Michal Dlaczego atmosferę w Moto Sklep oceniasz niezbyt pochlebnie? Pracownicy są pomocni dla nowo zatrudnionych osób?

Arek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie mozna napisac?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk.
Nie polecam

Pracowałem tam krótki czas ,ale czas przepracowany uważam za stracony brak perspektyw podwyżek (kiedy zapytałem o podwyżkę Szefowa odpowiedziała ale po co Ci taka kasa), Zarobki marne więcej zarobisz w Lidlu na kasie,każdy klient po wyjściu jest chamsko obgadany, w magazynie grzyb, brak pomieszczenia socjalnego atmosfera bardzo ciężka. Pracownik jest traktowany jak niewolnik, poprosisz o urlop dzień wolny który Ci się należy wielka łaska o nic niemożna się doprosić, Zawsze jest wina pracownika jak coś nie zostało zamówione, a zamówieniami realizuje Szefostwo. Kiedy jesteś po godzinach pracy jesteś obgadany i zawsze jest twoja wina, nigdy nie jesteś doceniony bo siedzenie po godzinach za które nikt Ci nie zapłaci to twój obowiązek, premia jest nie wiadomo jak naliczana w zależności od humoru Szefowej i czy będą gdzieś wyjezdzac, kupować dom nowego mercedesa itp.

luki

zgadzam się w 100 %

Scr
@Nie polecam

Ja też tam pracowalem 2 lata. Zgadzam się z przedmowca w stu procentach. Jest dokładnie jak piszę. Człowiek robi tam na dwa etaty, jako sprzedawca i magazynier a płacą jak na pół etatu. (usunięte przez administratora) a każdego klienta po wyjściu obgaduja. Nie polecam a nawet ODRADZAM.

Dokładnie w samo sedno, ja mam te same doświadczenia a pracowąłem tam 2 lata

Karol

W tym roku niewiele osób wypowiedziało się na forum o pracy w tej firmie. Bazując na ostatnich wypowiedziach związanych z wysokością wynagrodzenia, napiszcie, czy jeśli nie było w firmie podwyżek, to czy pracodawca zapewniał inne dodatki w postaci premii lub świadczeń socjalnych? Jeżeli chodzi o atmosferę to tworzą ją nie tylko przełożeni, ale też sami pracownicy. Czasem warto nad nią popracować i pomyśleć jak ją poprawić? Dodawajcie swoje obiektywne i merytoryczne opinie o pracodawcy.

@Karol

Ja tam pracowałem 2 lata. Tragedia. Na koniec usłyszałem od szefowej " Po co panu podwyżka jak pan nie ma dzieci" Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Szefowa to wredna i opryskliwa baba i niechetnie dzieli sie zyskami. Jak pojechalem na urlop to uslyszalem,ze premia mi sie nie nalezy, chcociaz miesiac byl udany, a tak poza tym to robilem tam 3/4 klientow. Poziom wiedzy tych ludzi na temat motoryzacji jest tragiczny. Oni nawet nie wiedza jak silnik jest zbudowany i jak pracuje. Nie wizycie mi ? idzcie jutri i zapytajcie w ktora strone wał sie kreci

Marek Kowalczyk

Obsługa zarozumiała towar słabej jakości.

Romuald Zajaczkowski

Ten sklep to gorzej jak Turecki Bazar. Przestrzegam klientow przed kupnem w tym sklepie. ok.20 zakupow i 2 nieudane .Bez mozliwosci reklamacji.

Łukasz

Buraki

...

Pracowałem dosyć krótko w Moto Sklepie ponieważ : - Szefowa zawsze nie w sosie (niemiła dla pracownika obrażając go przy kliencie) - Bardzo dużo pracy niskie wynagrodzenie - W trakcie obsługi klienta niepotrzebne komentarze często nietrafne - Brak pomieszczenia socjalnego

Jacus

Niby fachowcy a jednak nie dokonca myslalem Ze to tani sklep jednak ostatnio wyszla sytulacja ze okaZal sie drosZy i to podwojnie poniewaz panowie ze sklepu Zle zamowili czesc a jak chcialem ja zwrocic to nie chcieli jej przyjac a podobno wieloletnie gwaracje daja I wogole

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk - Szczecin

• Jak się pracuje w Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk?

Moto Sklep U Bogdana Bogusz Błaszczyk
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jana Żupańskiego 11
    71-440 Szczecin