Opinie o Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. w Stargard Szczeciński

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w firmie Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 11 maja. Czy jest rotacja?

Jolanta Nowy wpis

Takie komentarze, Darth, to równie dobrze wskazują, że masz naście lat i piszesz, żeby dorośli się denerwowali :) Ja osobiście się denerwuję, bo chcę sprawdzić czy to dobre miejsce pracy dla mojego męża, a widzę niepoważne wpisy.

daro

firma fajna, atmosfera miła...rzetelni mechanicy pozytywnie mierzący sie z często trudnymi zagadnieniami...park maszyn szeroki

darth
@daro

porażka

Natson Nowy wpis
Kandydat
@darth

Dlaczego porażka? Proszę coś więcej opisać

darth Nowy wpis

porażka

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. na stanowisko MECHANIK? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Staszek

Rzadko zaglądacie na forum a ja liczyłem na więcej informacji bezpośrednio od pracowników. Jaką umowę firma proponuje?

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

falop

to prawda, dlatego kreatywnych ludzi również sporo potrzebują, jest to branża remontowa, natomiast często można powiedzieć w pewien sposób artystyczna, wymagająca kreatywnego myślenia od pracownika ;)

Tomaszko

Praca bardzo ciekawa wymagająca pomysłu i inwencji

Macie doświadczenie w pracz w firmie "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. - Stargard Szczeciński

Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j.
3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 4
    73-110 Stargard Szczeciński
  • NIP: 8542264030 REGON: 320121010 KRS: 0000593103

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j.