"SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI

Szczecin

Opinie o "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI

falop

to prawda, dlatego kreatywnych ludzi również sporo potrzebują, jest to branża remontowa, natomiast często można powiedzieć w pewien sposób artystyczna, wymagająca kreatywnego myślenia od pracownika ;)

Tomaszko

Praca bardzo ciekawa wymagająca pomysłu i inwencji

Macie doświadczenie w pracz w firmie "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SCANWIR" S.C. ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI