Opinie o “Bramex Waldemar Pałka w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie “Bramex Waldemar Pałka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w “Bramex Waldemar Pałka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o “Bramex Waldemar Pałka w Nisko

zamawiający Nowy wpis

TE WSZYSTKIE OPINIE TO JAKIEŚ ZAKŁAMANE NIEPRAWDZIWE CHISTORIE. WSPŁPRACUJE Z FIRMA BRAMEX 8 LAT I DO DZISIAJ JESTEM ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY PRACOWNIKÓW MA TYCH SAMYCH BARDZO DOBRZY MONTAŻYŚCI

Generalny wykonawca11 Nowy wpis

BRAMEX NIE ZNA SIE NA ROBOCIE TAK WYKONALI KONSTRUKCJE DACHU ZE MUSIELISMY JA SCIAGNAC I ZAMOWIC NOWA NIE POLECAM

Konstruktor Nowy wpis

Ta firma to porażka konstrukcje tak skopane ze najlepiej na złom oddać i zamówić jeszcze raz ale gdzie indziej

Piotrek Nowy wpis

firma nie płaci pracownikom, atmosfera kiepska...już tam nie pracuję

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie “Bramex Waldemar Pałka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Client11

Firm nie rzetelna jakość konstrukcji na najniższym poziomie właściciel to (usunięte przez administratora)

ANTY Bramex

Firma ta wykonywała dla nas konstrukcje stalowe na obiekcie jako podwykonawca i wykonali ja tak kiepsko że praktycznie była ona do zdemontowania i ponownego wykonania NIE POLECAM NIGDY

Klient zniesmaczony

BRAMEX TO (usunięte przez administratora) JAKICH MALO SPARTOLILI CALA KONSTRUKCJE KTORA IM ZLECILEM!!!! ZENADA

Joanna

Nie chce zabrzmieć niemiło, ale jak wygląda rekrutacja, skoro każdy wasz wpis mówi o nieprofesjonalnym podejściu ekipy do pracy? Czy po prostu firma słabo motywuje pracowników, i wychodzi jak wychodzi?

Klient007

Nie polecam firmy bramex bardzo slaby wykonawca

ziki

firma Bramrex to par tacze straciłem przez nich dużo pieniędzy

Justyna
@ziki

Tzn z czym tak partacza według ciebie i czemu straciłeś hajs? Trochę krótko weź coś więcej

Łucja

Hej, a nie testowałeś nigdy usług innych pracowników?

Bartosz

Interesuje mnie jakie umowy na początek proponuje firma Bramex. Pracownicy dostają zatrudnienie na czas określony, czy pracują na umowie zleceniu przedłużanej co kilka miesięcy? Okres próbny obowiązuje każdą zatrudnioną osobę?

Rafał

Witam firma Bramex robiła mi barierke w środku domu. Spawanie wewnątrz domu nie wiem może inaczej się nie dało elementy barierki wożone luzem na pace brygadówki dlatego jest wszystko porysowane. Spawy wykonane nieestetycznie. Ściany w korytarzu do malowania byłem na to przygotowany. Dziś szukałbym innej ekipy

Jolka

Zastanawiam się dlaczego pracownicy nie korzystają z forum? Liczyłam na dodatkowe informacje bezpośrednio od pracowników.

Pupcia

Dzewczyny nieróbstwio bez masażu hahah dziwota że tyle macie i się dajecie :) poproszę jaką

Weronika

Hej! Jak atmosfera w firmie?

Kamil

Szkoda, że nikt od dawna nie podzielił się opinią o pracy , jakiś powód istnieje?

tom

dasz robote

Bronisław

A kto podzieli się opinią o Bramex jako pracodawcy? Czy jest godny polecania? Niestety na stronie firmy nie widziałem żadnych informacji. Warto zgłaszać się do firmy przez e-mail, czy trzeba pojawić się osobiście? Na jakie stanowiska można się zgłaszać?

Lolo

Co do firmy bramex która u mnie robiła barierki bramy wjazdowe .garażowe oraz barierki w środku nie mogę powiedzięć złego słowa rzetelny uczciwy i co tu piszą ze olewa temat po wykonanej robocie bzdura polecam korzyskamy z jego usług tyle już lat polecam zdecydowanie

Zostaw merytoryczną opinię o “Bramex Waldemar Pałka - Nisko

• Jak się pracuje w “Bramex Waldemar Pałka?

Zobacz opinie na temat firmy “Bramex Waldemar Pałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w “Bramex Waldemar Pałka?

“Bramex Waldemar Pałka
  • Szkalrniowa 16