BRAMEX Waldemar Pałka

Nisko

Opinie o BRAMEX Waldemar Pałka

klient

nie wywiązuje się z terminów ,nie odbiera telefonów ,to zwykły oszust

niezadowolony klient

Odradzam. właściciel bardzo arogancki (wręcz cham jakich mało) Rudy Pan prezes potrafi wszystko obrocic przeciw klientowi, obustronnie uzgodniona cena a pozniej okazuje sie , ze podnosi cene Nie liczy sie zdanie klienta - zadnego szacunku nie ma do ludzi -zwykly gbuuuuuur

Równiez nie polecam firmy bramex .Plot po dwoch latach wygląda gorzej niz wczesniejszy dwudziestoletni!!!O żadnych naprawach gwarancyjnych niema mowy albo nieodbiera a jak juz odbierze to zbywa i absolutnie nieprzyjezdza .Myśle nad sprawą sądową bo gwarancja jeszcze jest trzeba goscia nauczyc że tak się nie robi!!!!!

klient

Nie polecam zdecydowanie tej firmy. Obsługa fatalna.[usunięte przez moderatora] to zwykłe prostaki i chamy. Brama która została mi zamontowana cały czas sie psuje. Oczywiście z pomocy firmy Bramex bo zapłaceniu pieniążków nie można już skorzystać. Brak kontaktu i odrzucanie telefonów ze strony [usunięte przez moderatora] Zdecydowanie nie polecam !

Zostaw opinię o BRAMEX Waldemar Pałka - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRAMEX Waldemar Pałka