Panek Car Sharing (Panek S.A.)

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PANEK S.A.

Leszek

Współpracuję z firmą Panek od ponad roku, nie mam zastrzeżeń, kompetentni pracownicy, polecam serdecznie.

Paulina

Potrzebowałam wynająć auto na lotnisku, Panowie mówili, że nie mają nic wolnego i zaproponowali wynajem samochodu na minuty w aplikacji, cenowo wyszło nawet lepiej.

Jolanta

Podczas wynajmu miałam stłuczkę i Panowie podstawili mi inny samochód, dzięki temu miałam się czym poruszać.

Waldek

Fajnie, że można wypożyczyć samochód w jednym mieście, a oddać w innym.

Pracownik Infolinii

Rozmowa rekrutacyjna była z Kierownikiem Infolinii i Dyrektorem. Bardzo miła i sympatyczna, ale niestety płaca niska jak na infolinię 24/7/365. 2500 netto + premie

Skąd dowiedziałem się o ogłoszeniu? Co wiem o firmie? Dlaczego nie pracuję w poprzedniej firmie? Od kiedy mogę zacząć pracę?

Pilnie potrzebowałam samochodu, kiedy mój wylądował u mechanika i korzystałam wtedy z samochodów Carsharingowych, nie sądziłam, że to takie proste.

Cześć i czołem, chciałem polecić firmę Panek jeśli chodzi o wynajem długoterminowy, cena przystępna i auto zadbane.

Ula

Nie spodziewałam się takiej rzetelności ze strony i jestem miło zaskoczona.

Madziaxx

Bardzo mnie zaskoczyła ta firma, ponieważ polecił mi ją kolega i nie wiedziałam, że aż tak bardzo mnie zaskoczą. Auto było czyste jak po myjni, a obsługa bardzo miła. Naprawdę jeżeli się jeszcze zastanawiasz to mówię z czystym serem że bardzo polecam i że warto skorzystać z firmy.

Maja

Niewiem co tu napisać bo naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Obsługa bardzooo miła, auta w bardzoo dobrym stanie.

Kornel

Pomimo kilku słabszych opinii, firma panek jest godna dużego polecenia. Wypożyczam auta już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Wszystko było idealnie tak jak chciałam.

Sabina

Nie ma się do czego przyczepić, wypożyczałam auta różnych klas, każde z nich wygodne i dobrze się je prowadzi.

Oliwia

Auto, które wypożyczyłam było czyściutkie. Przedstawiciel pomocny, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie moje pytania.

Tosia

Dużo razy wypożyczałam auta i nie napotkałam jeszcze na żadne problemy.

Maja

Firma Panek nadal ma przystępne ceny przy wynajmie na blisko dwa tygodnie samochodu średniej klasy, dlatego polecam.

Piotrek

Bardzo dobra jakość i profesjonalność firmy. Bardzo polecam.

Oskar

Miałem przyjemność korzystać z auta na minuty i jestem zadowolony, przymierzam się do wynajmu samochodu na doby.

Julia

Bardzo lubię korzystać z opcji Carsharing, szybko i sprawnie można wynająć auto znajdujące się w pobliżu.

Szymon

Słyszałem o tej firmie pozytywne opinie, sam taką mam, proces wynajmu i zwrotu pojazdu przebiegł bez zarzutów, szczerze polecam

Rysiek

Wynajmuję samochód kilka razy do roku podczas wizyty w ojczyźnie, aby odwiedzić rodzinę, nowe auta, fajnie się jeździ.

Anett

Zdarzyło mi się, że dostałam autko wyższej klasy niż zarezerwowałam i opłaciłam.

Zostaw merytoryczną opinię o PANEK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PANEK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PANEK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PANEK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 262 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PANEK S.A.?

Kandydaci do pracy w PANEK S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PANEK S.A.