Czy pracodawca Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki?

Robert Nowy wpis

Zastanawiam się jak firma radzi sobie teraz kiedy nie możecie pracować? Tak dobra firma , szkoda żeby nie przetrwała.

Pytanie Nowy wpis

Haha Nowy wpis
@Pytanie

Motywuje???? Hahaha. Raczej demotywuje...

MEWA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 490 dni.

DZIEŃ DOBRY JAK WYGLĄDA PRACA W ZAJAZD POLONEZ W TUCZEMPACH U PANA ZENON NIEMCZYCKI CZY PRACA JEST MIŁA OSOBY POMOCNE CZY PRACUJE SIĘ ETAT CZY WIĘCEJ GODZIN JAK TO WYGLĄDA FINANSOWO CZY TYLKO PŁACA MINIMALNA CZY MOŻE COŚ WIĘCEJ CZY SĄ SOCJALE NA ŚWIĘTA CZY WARTO PRACOWAĆ W TYM ZAJEZDZIE CZY OMIJAĆ ŁUKIEM PROSZĘ O OPINIĘ

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ANDRZEJ

JAK WYGLĄDA PRACA W ZAJEŹDZIE NA STANOWISKU DOZORCA STRÓŻ ILE SIE PRACUJE CZY NA SAME NOCE CZY PŁATNY JEST DODATEK NOCNY

Iza
@ANDRZEJ

Jak się czegoś dowiesz poza GoWork, to opisz tutaj czego się dowiedziałeś, ok? Też ciekawi mnie, jak wygląda praca w POLONEZ. Czekam na konkrety.

kryśka

Klienci zadowoleni bo pracownicy dobrze pracują . Jak firma dobra dla ludzi to i efekty są!

alann994

bardzo mila i ugodowa obsluga zrobia wszystko zeby zadowolic klijenta apropo bardzo dobry smalec i sniadania

Iza

Też słyszałam, że fajna firma. Powiedzcie czy warto aplikować, potrzebują kogoś?

Iwcia

Atmosfera w pracy przyjemna, szef i szefowa bardzo mili ludzie, szczerze polecam :)

Wiktor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Aga

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Waldi

Za leżenie w pracy to nigdzie nie będą płacić!!!

Poldek
@Waldi

A u nieucziwych szefów nikt nie bedzie pracował.

M.

Z całego serca nie polecam.

Aga

Zawsze można zmienić pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Don

Nie polecam wyzysk

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tomasz

Jeśli komuś nie po drodze z dobrą pracą to zawsze będzie narzekał.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki?

Emma

Nie polecam pracować w tym obozie! Do wszystkich osób którym przez moment przeszło przez głowę aby aplikować o pracę tam: jeśli chcesz zmarnować sobie czas i nabawić się nerwów - idź. Jeśli zależy Ci na poważnej stałej pracy odpuść sobie.

Juwe

Praca tam to jakieś kpiny!!! Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Gościnna 1