Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

Tuczempy

Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

Opinie o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki

Wiktor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Aga

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Waldi

Za leżenie w pracy to nigdzie nie będą płacić!!!

Poldek
@Waldi 09.06.2018 21:40

A u nieucziwych szefów nikt nie bedzie pracował.

M.

Z całego serca nie polecam.

Aga

Zawsze można zmienić pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Don

Nie polecam wyzysk

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Tomasz

Jeśli komuś nie po drodze z dobrą pracą to zawsze będzie narzekał.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki?

Emma

Nie polecam pracować w tym obozie! Do wszystkich osób którym przez moment przeszło przez głowę aby aplikować o pracę tam: jeśli chcesz zmarnować sobie czas i nabawić się nerwów - idź. Jeśli zależy Ci na poważnej stałej pracy odpuść sobie.

Juwe

Praca tam to jakieś kpiny!!! Nie polecam

Daga

Praca u Pana Niemczyckiego to prestiż, w sezonie wszędzie trzeba pracować nadgodziny, przynajmniej uczciwie płaci co do grosza i premie spore. Klasa wniesiona z USA bo tam był prestiżowym i jednym z lepszych kucharzy w Stanach o czym nie każdy wie. Wypracował sobie klasę a okoliczne restauracje nie dorównują klasą i tak pysznym jedzeniem i dużymi porcjami. Naprawdę DUŻY SZACUN dla gościa za to co robi.

Lula

Pracownicy w firmie Zajazd Polonez Zenon Niemczycki pracują bardzo ciężko za marne grosze. Składając CV możesz być przekonany o przyjęciu gdyż ze względu na dużą rotację przyjmuje się tam każdego. Właścicielom nigdy nic się nie opłaca udają biednych będąc obrzydliwie bogatym.

Łuka

Też pracowałem w Polonezie u Zenona Niemczyckiego, potwierdzam, wyzysk, najlepiej żeby pracować u niego za najniższą, a za nadgodziny płaci tyle co kot napłaka, na kuchni sporo rzeczy jest z mrożonek, księgowość - biuro rachunkowe do kitu nie można nic z pracowniczych spraw załatwić. Praca po 7 dni w tygodniu a ludzie pracują tylko po góra kilka miesięcy bo nie wytrzymują presji jaką SZEF nakłada, to nie praca, to niewolnictwo. Najlepiej żeby być wróżką, wiedzieć to co szef pomyśli. I to wyzywanie szarych pracowników - porażka

.......

Witam pracowałem w Firmie Zajazd Polonez parę ładnych lat. Szef kuchni trzyma sztamę z Właścicielem a zwykły szary pracownik jest tam nikim! Najlepiej by było jak by pracował 7/24h i nie brał za to kasy. Prawdziwy wyzysk człowieka. Nigdy nie wiesz za co? za kogo ? złapiesz opier... Nie polecam Nikomu obijać ..... Nie ma tam żadnych praw pracownik poniżany straszony

malutka
@....... 13.01.2016 23:50

To jak tyle lat tam pracowałeś to jesteś naprawdę idiotą jak nie wiedziałeś za co robisz....bo jak by mi nie zapłacił to zostawiła bym tą prace po miesiącu lub dwóch a Ty wytrzymałeś ładne parę lat jak piszesz to coś tu jest nie tak... Z tego co wiem to każdy wie za ile tam pracuje więc coś tu kręcisz koleś, ja byłam w kresowym i byłam w polonezie i mam porównanie, niemczycki jak powie ile płaci to tak jest więc jak się zgodziłeś na jakieś tam warunki to nie narzekaj bo może nie wart byłeś złamanego grosza..... a ta franca z kresowego dopiero oszukuje każdego mnie tez za nadgodziny nie zapłaciła

Tomi
@malutka 14.01.2016 16:44

hmmm Malutka pseudonim P.Ani ?

jaka ja ka
@Tomi 14.01.2016 17:47

też tak myślę, że to Pani Ania, też po pracy tam mam taką opinię. Kiedyś był to prestiż tam pracować, a teraz ... szkoda tej opinii którą wypracowali przez tyle lat. To był naprawdę super lokal i praca tam też...

oney

tak zgadzam sie z toba jak placi to grosze za nadmiar godzin pelny wyzysk nie polecam jest wiele innych hoteli np Kresowy Dwor tam jest zycie polecam razy trzy.

pipa

zenek nie placi ludzie odchodza od niego jak woda nie polecam takiej pracy

Roger
@pipa 10.01.2016 09:51

Piszesz, że wyzysk. Jak byś zauważył to ludzie, którzy chcą pracować to będą i jeśli są kreatywni to może warto porozmawiać o podwyżce i ustalić warunki w pracy. Tylko ludzie chcący pójść na łatwiznę nie będą pracowali. Z całym szacunkiem ale ktoś kto ma tyle pojęcia co Ty z pewnością niczego się nie dorobi z takim podejściem. Pan Zenon i Ania mają ze 100 pracowników, zawsze znajdzie się ktoś jak Ty komu cos nie pasuje, ale zamiast wypisywać na forum weź się do pracy i dogaduje warunki na początku. Ja jestem zadowolony z pracy, płacą najlepiej w okolicy i nigdzie uczciwie nie zarobisz jak u tych pracodawców. Potrafią utrzymać sieć restauracji i cukierni itp jakie posiadają, nie siedzą i nie marudza ze nie ma pracy tylko uczciwie pracują na to co maja i jakoś utrzymują ludzi i każdy jest zadowolony.

Zostaw opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki