Opinie o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki w Tuczempy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki w Tuczempy

.......

Witam pracowałem w Firmie Zajazd Polonez parę ładnych lat. Szef kuchni trzyma sztamę z Właścicielem a zwykły szary pracownik jest tam nikim! Najlepiej by było jak by pracował 7/24h i nie brał za to kasy. Prawdziwy wyzysk człowieka. Nigdy nie wiesz za co? za kogo ? złapiesz opier... Nie polecam Nikomu obijać ..... Nie ma tam żadnych praw pracownik poniżany straszony

malutka
@.......

To jak tyle lat tam pracowałeś to jesteś naprawdę idiotą jak nie wiedziałeś za co robisz....bo jak by mi nie zapłacił to zostawiła bym tą prace po miesiącu lub dwóch a Ty wytrzymałeś ładne parę lat jak piszesz to coś tu jest nie tak... Z tego co wiem to każdy wie za ile tam pracuje więc coś tu kręcisz koleś, ja byłam w kresowym i byłam w polonezie i mam porównanie, niemczycki jak powie ile płaci to tak jest więc jak się zgodziłeś na jakieś tam warunki to nie narzekaj bo może nie wart byłeś złamanego grosza..... a ta franca z kresowego dopiero oszukuje każdego mnie tez za nadgodziny nie zapłaciła

Tomi
@malutka

hmmm Malutka pseudonim P.Ani ?

jaka ja ka
@Tomi

też tak myślę, że to Pani Ania, też po pracy tam mam taką opinię. Kiedyś był to prestiż tam pracować, a teraz ... szkoda tej opinii którą wypracowali przez tyle lat. To był naprawdę super lokal i praca tam też...

oney

tak zgadzam sie z toba jak placi to grosze za nadmiar godzin pelny wyzysk nie polecam jest wiele innych hoteli np Kresowy Dwor tam jest zycie polecam razy trzy.

pipa

zenek nie placi ludzie odchodza od niego jak woda nie polecam takiej pracy

Roger
@pipa

Piszesz, że wyzysk. Jak byś zauważył to ludzie, którzy chcą pracować to będą i jeśli są kreatywni to może warto porozmawiać o podwyżce i ustalić warunki w pracy. Tylko ludzie chcący pójść na łatwiznę nie będą pracowali. Z całym szacunkiem ale ktoś kto ma tyle pojęcia co Ty z pewnością niczego się nie dorobi z takim podejściem. Pan Zenon i Ania mają ze 100 pracowników, zawsze znajdzie się ktoś jak Ty komu cos nie pasuje, ale zamiast wypisywać na forum weź się do pracy i dogaduje warunki na początku. Ja jestem zadowolony z pracy, płacą najlepiej w okolicy i nigdzie uczciwie nie zarobisz jak u tych pracodawców. Potrafią utrzymać sieć restauracji i cukierni itp jakie posiadają, nie siedzą i nie marudza ze nie ma pracy tylko uczciwie pracują na to co maja i jakoś utrzymują ludzi i każdy jest zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki - Tuczempy

Zajazd "POLONEZ" Zenon Niemczycki
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Gościnna 1
    37-514 Tuczempy