Opinie o Dwór Kresowy w Radymno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dwór Kresowy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dwór Kresowy o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Kresowy w Radymno

Czy dyżury międzyświąteczne w Dwór Kresowy obstawiają najmłodszymi stażem?

Aga Nowy wpis

Tam co chwile ktoś odchodzi więc każdy ma mapy staż tam .osoby teraz tam pracujące są tam od października ...ajuz ktoś odszedł ...

Maciek Nowy wpis

Pakiet romantyczny weekend to wielkie nieporozumienie. Nikt nie wie o co chodzi. Restauracja i hotel zupełnie dwie oddzielne instytucje.

Alan

Czy ktoś kto tu pracował może się wypowiedzieć czy warto?

@Alan

nie warto ,chyba jak już lata temu ktos napisał chce sie być białym murzynem..ogólnie praktycznie sami ukraincy tam są a to o czymś też świadczy

M. Nowy wpis
@Alan

Nie warto, pracowałam tam dosyć długo, ciągła presją wywierania przez szefowa, wieczne telefony, człowiek przychodził do pracy z niechęcią. Zbyt dużo obowiązków spadało na jedną osobę. Wynagrodzenie nie odzwierciedlało tego ile w miesiącu trzeba było się napracować. Lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem!

Jaka atmosfera panuje w firmie Dwór Kresowy? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 14 sierpnia. Duża jest tam rotacja?

Siwa

I umieszczać będą... Przy takiej rotacji... Takich warunkach pracy i przede wszystkim atmosferze.. Traktowaniu przez szefostwo oraz pracowników... Tam jest się nikim

@Siwa

racja,płaca żadna,praca na czarno... szefowa masakra. wymagania katastrofa ,idzie sie np na recepcje a trzeba sprzatac,zmywac itd itd

nie warto ,szkoda czasu,zdrowia

Firma Dwór Kresowy prowadziła rekrutację na stanowisko Recepcjonistka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Admin

Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o pracę w tym hotelu bo opinie raczej od razu zniechęcają potencjalnych pracowników ?

@Admin

Jedyne co to na gorsze

Kamila

Czy firma organizuje szkolenia dla pracowników ?

@Kamila

Nie

Nik

Porazka,brak szacunku do klienta,dwa razy bylam umowiona na zabiegi spa I dwa razy sie nie odbyly,skandal,zadnej rekompensaty,tylko spychologia winy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyszkolic personel

Filipek

Smutne są te wasze opinie. Myślałem starać się o pracę ale teraz muszę się zastanowić.

Kasia..

Co innego jest na rozmowie,jaki zakres obowiązków a potem wychodzi co innego. jak na nocnej zmianie mycie szatni basenowych,sprzątanie toalet, ktoś zatrudnia się jako recepcjonista a robi rzeczy które powinna wykonywać sprzątaczka. na początku jest ''miło'' a potem już nie bardzo... .praca na czarno lub po jakimś czasie pół etatu, gdyby nie mega wymagania i lepsza pensja nie byłoby takiej rotacji na hotelu,miesiąc ,dwa i ludzie nie wytrzymują.... ogólnie są oszczędności na wszystkim a szczegolnie na personelu

Były

Jak ktoś sobie pozwala zeby go traktowali jak szmatę i ciągnie 3 dni zmian pod rząd to jego problem...i tyle w temacie.

Były

Praca dla Ukraińców co beda za........ć za 1.15€ za godzinę na czarno albo oficjalnie na pol etatu! Ciekawe co bedzie jak wejdzie 12zl za godzinę?! Pewnie stara bedzie na recepcji synek na kuchni a córeczka bedzie sprzątać i robić za kelnerkę.Wtedy bedzie tanio......hahaha! Inspekcje pracy na nich!!!

Szefowa

Ogromna rotacja w recepcji tego hotelu wynika z faktu ze recepcjonista wykonuje tez wiele dodatkowych prac o czym nie jest wczesniej informowana. ani nie ma o tym wzmianki w ogloszeniu o prace. Osoba pracujaca w recepcji musi tez: - obslugiwac gosci na sniadaniu (dorabiac jajecznice, gotowac parowki, dolewac wode itd...) -posprzatac cala sale po sniadaniu, poukladac sztucce, -myc recznie garnki po sniadaniu (hotel nie posiada zmywarki do naczyn w kuchni obok recepcji) i jeszcze najlepiej w misce bo szkoda wody:) -karcherowac podloge (na dziennej zmianie kiedy chodza goscie!), myc mopem cala jadalnie po sniadaniu - biegac po brakujace produkty do kuchni ktora jest w restauracji na zewnatrz hotelu - obsugiwac solarium, vacum, basen, sauny - mopowac ubikacje na dole - umawiac gosci z kosmetyczka:))) - a na nocnej zmianie: - prasowac pokrowce na lozka - wymyc szatnie basenowe - myc szyby (w recepcji), czyscic parapety, mopowac kibelki, myc podloge, wybierac smieci z workow w kibelkach na dole (bo szkoda nowych) Oczywiscie w miedzyczasie dobrze byloby obslugiwac recepcje i sie nie pomylic bo odpowiada sie finansowo za bledy. Podsumwujac: "recepcjonista" wykonuje tez prace kucharza, pomywacza i sprzataczki. To wszystko za 7 zl BRUTTO za godzine:) Juz teraz wiem dlaczego poproszono mnie o ubranie plaskich butow:) Poza tym nie dajcie sie nabrac. Tzw "szkolenie" NIE JEST PLATNE wbrew temu co uslyszycie. Jest to klamstwo. Ja nie dostalam nic. Nie rozumiem tylko po co klamac skoro mozna postawic sprawe jasno i uczciwie. I tak bym pewnie sie "poszkolila" nawet za darmo. Ogolnie praca dla osob ktorym nie przeszkadza ze beda bialym murzynem. Zenujace jest to ze nie przedstawi sie obowiazkow uczciwie. Widac jak na dloni ze wlascicielka (ktorej chyba wszyscy sie boja- chce oszczedzic na sile roboczej. Moja kolezanka w miesnym dostaje 10 zl netto wiec wniosek nasuwa sie sam....

lila

To jest jakis skandal!!! pracownik traktowany jak śmieć,płaca porażka,psychicznie nie idzie wytrzymać,szefowa mogłaby zmienic podejscie do pracowników bo pracują jak mieliby za chwilę iść na rzez,tto jest praca dla murzynów,nie polecam!!!

nikomu nie polecam... to co ta wariatka robi z ludzmi to sie w głowie nie miesci ~!!!!!!!!!! to nie ukraina

byla pracownica

szefowa ta najgrosza ukarinska (usunięte przez administratora) to i tak jest lekkie okreslenie jak nią kto tam popracuje dzien bedzie wiedzial o czym pisze.. kelnerek szuka non stop bo nikt tam nie chce pracowac

była

Praca cudowna. Jedynie szefowa-typowa ukraińska ******, traktująca ludzi jak.. Nie polecam. Pracowałem i wiem, na co ją stać a szkoda. Praca na czarno.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Kresowy - Radymno

Dwór Kresowy