Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o.

Opinie o Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o.

Rocko

Generalnie firma gdzie wszyscy mają chroniczną deprechę, programy są na jedno kopyto kopiuj wklej logo dalij jazda. Generalnie nie przejdz i e rzaden pomysł kreatywny, chyba że wymyśli go zarząd, czyli nuda/żenada. Jeżeli jesteś złotoustym wazeliniarzem to zrobisz karierę. Jeżeli znasz się na robocie idź gdzieś indziej, bo stracisz standardy.

max

gdyby nie frustra pracowników to by mogło być ok

nieznany

odradzam pracy w tej agencji, jest kiepskie zarządzanie, [usunięte przez admina], niskie zarobki. jedyny plus to ludzie jacy pracują ale to też nie wszyscy.

zola

Bzdura. jakie zarobki dobre w tej firmie, aż śmiać mi się chce ja to czytałam.

Zostaw opinię o Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o.