Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski

Włynkówko

Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Aktualnych opinii na temat Zakładu Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Łukasza Pęski dawno nie było, a te dodawane jakiś czas temu, nie podają szczegółów dotyczących zatrudnienia. Czy ktoś może podać bieżące informacje?

lamix
użytkownik zarejestrowany

a sumie to ciekawe czy w takich materiałach budowlanych to można jakąś większą karierę zrobić i jakoś tak więcej zarobić żeby sobie życie ustabilizować - co sądzicie, da się to konkretnie w tej firmie osiągnąć? opinię mają bardzo dobrą na rynku więc może...

Jojo

Też tam pracowałem,zdecydowanie nie polecam.

do Fabiana

nie wolno robić takich rzeczy kolego żeby pisać tak że jest tak wszędzie// W poltareksie jest inaczej.Człowiek jest szanowany i za pracę masz godną płacę .Dyrektor tej firmy to wspaniały człowiek który docenia pracownika i porozmawia z nim.Polecam tam pracę.

Wojtek

Szczerze to zarobisz tam 1100 zł do Poltarexu idz zarobisz tamm 1800 do 2tys i normali ludzie zero alkoholu

staszek

A jakie zarobki w tej firmie są panowie bo chcę tam iść do pracy

znerwicowany

pamiętam pracę w jednym zakładzie w którym pracowałem . Jeśli tak jest jak tu można przeczytać to ja właśnie kiedyś tak miałem podobnie.Dziś już nie mogę na to patrzeć jak w tym kraju szanuje się pracownika.Proszę ja ciebie .Moja synowa musiała wyjechać za chlebem do berlina.Taka jest dzisiejsza rzeczywistość .

Ja też tam pracowałem 2 tygodnie i dopominałem się o umowę jak przyjechała inspekcja pracy to wszystkich wyganiał do domu ten szef to zwykły rudy prostak za 1zł dałby się w dupinę walić

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski - Włynkówko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Łukasz Pęski