P.P.U.H. Śrubex B.A.G.

Opinie o P.P.U.H. Śrubex B.A.G.

Przyjaciel

Solidna firma, właścicielka bardzo uczciwa i miła. Firma profesjonalna, ceny konkurencyjne, obsługa celująca. Nic dodać nic ująć. Jeżeli ktoś z was będzie miał przyjemność tam pracować bądź współpracować z [usunięte przez administratora] to już wam zazdroszczę.

Beata
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z P.P.U.H. Śrubex B.A.G. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, rozwojowa, ciekawa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetni... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? zależy, ale się da Najbardziej podobało mi się w P.P.U.H. Śrubex B.A.G.: luźna, rodzinna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w P.P.U.H. Śrubex B.A.G.: nic

Zostaw opinię o P.P.U.H. Śrubex B.A.G. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Śrubex B.A.G.