Lincoln Electric By Bester SA

Bielawa

Opinie o Lincoln Electric By Bester SA

Agata

@olo a nadal jesteś pracownikiem firmy Lincoln Electric By Bester SA? Czy myślisz, że nie ma sposobu, żeby firma zmieniła nastawienie i jednak dała podwyżki swoim pracownikom? Jak często są prowadzone te rozmowy o podwyżkach? Gdyby się coś zmieniło to poinformujcie nas na forum.

Był ktoś na rozmowie w Lincoln Electric By Bester SA? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

olo

Nie polecam, dlaczego? Bo małe zarobki, za soboty zazwyczaj oddają dzień wolny. Największym problemem jest to, iż zakład układa plan wolnych dni, jak ktoś nie ma już urlopu to musi brać urlopy bezpłatne. Obecnie sytuacja jest jeszcze gorsza ludzie odchodzą, w tym roku podnieśli normy i tylko obiecali podwyżki. Najbardziej kuje w oczy niekompetencja kadry mają wszystko w nosie, totalny brak szacunku dla ludzi pracujących ponad 30 lat. Bo niektóre z tych osób mają stawki oscylujące w granicach 13-14zł. Zazwyczaj argumentacja braku dużej podwyżki jest taka "przecież ma pan-pani wysługę". Są plusy pracy w L.E, że jak ktoś siedzi cicho i się nie wychyla, nie upomina się o swoje to może pracować tam do emerytury, tylko za marne grosze. A i jest jeszcze jedna kwestia, zakład traktuje pracowników jak potencjalnych złodziei zainstalowano nowe bramki, ochronę napuszczono na ludzi. O negatywach pracy można by jeszcze wile napisać. Szczerze odradzam!!!

Darek

Czemu Pan Janicki już tak mało robi dla bester electric lincoln

Agata

Nie wiem czy widzieliście możliwość jaką udostępnił Lincoln Electric By Bester SA. Teraz można dzięki wirtualnemu spacerowi zobaczyć wszystkie stanowiska firmy http://www.messestand-online.de/sus17/lincolnelectric/ Widzieliście już?

Agata

@xxx K-ce Widzę, że otrzymałeś propozycję współpracy od Lincoln Electric By Bester, czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak, czy możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach i przebiegu rozmowy?

spawacz

Witam, mam pytanie jak wygląda praca na stanowisku handlowym, Doradca techniczno-handlowy. Jakie są warunki pracy, wynagrodzenie, narzędzia, czy warto się zastanawiać nad startowaniem do tej firmy? Jakie są wymagania. Z góry dziękuję za pomocne opinie.

xxx K-ce
@spawacz 02.06.2017 23:12

też jestem zainteresowany dzwonili do Mnie z propozycją - może ktoś powie coś więcej ???

MIRO

witam planuje sie przyjac na stanowisko spawacza w tej firmie prosil bym o jakas wypowiedz osoby ktora tam spawa jak to wszystko wyglada I JAK Z ZAROBKAMI

tomek

a jak wygląda tam praca na wózku widłowym, orientuje się ktoś może jakie zarobki ? drugi rok pracuje na wózku i przed zatrudnieniem w metzelerze chciałbym poznać opinie z tego zakładu. Dziękuje.

Tomi

Chciałam się przyjąć na stanowisko biurowe, ale jestem w trakcie nauki angielskiego. Wszystkie inne warunki na stanowisko mam OK. nie bardzo chcą przyjąć. Czy ten angielski naprawdę jest nie do przeskoczenia?

ryly2

a możesz mi coś więcej o tych programach edukacyjnych powiedzieć?

Devo

Osoby z chęcią pracy i odrobina wiedzy znajdą ciekawe oferty. Tu tylko piszą sfrustrowani nieudacznicy, którym się nie udało...

ONA

Lincoln Electric Bester najlepsze lata ma już za sobą szczególnie w sprzedaży, dużo ludzi odeszło którzy pracowali długie lata głównie ze sprzedaży - zasługa specjalistów z zarządzania sprzedażą. Nowa stara kadra która teraz dowodzi raczej nie ma pomysłu na to wszystko a dystrybucja i klienci łapią się za głowę jak można było zajechać takiego konia sprzedażowego w Polsce !

yyy

Nadgodziny i nocki nie płacone?? Skąd Ty się urwałeś?? Może i zarobki nie są na najwyższym poziomie ale uczciwie i na czas zapłacone, zawsze uwzględnione nadliczbówki czy nocki.

j27

Pracowałem tam, warunki szkodliwe nie płacone, nadgodziny też, nocki też, a jak upomni się to zwolniony,i to znajdą haczyk na który przemykali oko przez dłuszy czas, i to tylko przez Agecje Wyzyskiwaczy mam nadzieje że ta agecja bokiem im wyjdzie za 206 godzin 1367zta życ nie umierac

pawel

pracuje tam jeszcze ten michilewicz uważajscie na kolescia nie kawał chama i nie tylko szkoda slow

James Cameron
@pawel 27.11.2015 14:01

W doopie byłeś chooja widziałeś

iśka

ja bym akurat bardzo chciała się załapać do pracy do Lincoln Electric By Bester SA na spawarkę właśnie, wiem że to może nie jest typowo kobiece zajęcie ale już to w życiu robiłam kilka razy i sądzę że i tym razem doskonale sobie dam radę. natomiast wiem jak się na to zapatrują w branży i wolę wiedzieć wczesniej jak oni z tym stoją i czy problemów kobnietom nie robią przy zatrudnieniu z powodu płci

ocb

Jeżeli myślicie że zarobicie tam 2500 brutto to sie mylicie. dostaniecie umowe na leasing team(podfirme) 1900 brutto i powiedza ze po 3 miesiacach przejdziecie pod zakład. A tak naprawde beda was rok trzymac na leasing team albo i dłużej a jak wam nie bedzie odpowiadac to nastepnych znajda na wasze miejsce. Jak ta mowia: "nie pasuje? za brama czeka 100 na twoje miejsce"

Kibcio

Ostatnio widziałem statystyki zarobkowe w Polsce i jeżeli się nie mylę to ponad 65 procent Polaków mieści się w granicy wynagrodzenia 2800 brutto i mniej. Także nie ma się specjalnie czemu dziwić, lepiej raczej nie będzie w tym kraju, bo potrzebne by były wieloletnie zmiany nie tylko w prawie ale i w naszych przyzwyczajeniach.

ktoś

Co powiecie o Liderach? Warto się przyjąć, ile płacą? Duża jest rotacja wśród personelu?

kolega

Dlaczego w tej firmie ciągle szukają kierownika jakości. Czemu na tym stanowisku jest taka rotacja?

Kaja 17L

HA 2500Brutto w warunkach GODNYCH(Europejskie(ch) ceny w Polsce to jak żenada.

jony

Pracowałem i się zgodzę brak organizacji i małe pieniądze ale za to w porównaniu z LG to niebo.

niskie zarobki i słaba organizacja

s

Z jakiego powodu nie polecasz?

ogólnie nie polecam firmy

ok 2200 - 2500 brutto. Zależy jakie stanowisko

Witam, mam rozmowę kawlifikacyjna w tej firmie, na stanowisko biurowe, Jakiego wynagrodzenia mogę oczekiwać?

Bielbak

Takiej kiepskiej i niepewnej sytuacji nie bylo nawet za komuny. Amerykance ratuja swoje dochody tnac koszty tutaj. Wykorzystuja sytuacje osobista i niewiedze niektorych pracownikow i robia co chca. Ogolnie odradzam Lincolna, na razie pracy i tak brak, ale zastanowcie pare razy zanim zechcecie tam pracowac.

bester

nie polecam praca dla Lincolnato regres zawodowy i finansowy

Zostaw opinię o Lincoln Electric By Bester SA - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lincoln Electric By Bester SA