Monteiro
Klient

Mieliscie tam u was moze menagera Spytka ?? Teraz ten facet pracuje w Lear w Legnicy poschizowany typ powinien pracowac w dziale Bhp a nie byc menagrem tak duzej korporacji w lcy jak tak to jak wam sie z nim pracowalo eidzialem tylko ze pracowal w lincoln electric a mie wiem czy dobrze trafilem pozdro

Pytanie Nowy wpis

Czy w Lincoln Electric By Bester SA możliwa jest praca na podstawie B2B?

Henio Nowy wpis

A co to?

Monteiro
Klient

Praczka
@Monteiro

To nie jego wina. Przeszedł u nas pranie mózgu i mu jeszcze do końca nie przeszło!

osobiście_nie_poznałem Nowy wpis
@Monteiro

Osobiście go nie poznałem, ale legendy krążyły o Nim już po tygodniu, zaraz po jego "mocnym" wejściu. Wiele słyszałem co gościu potrafi i jak się zachowuje. Na pewno "dodał" dużo wartości (i nerwów) większości z działów okołoprodukcyjnym i produkcyjnemu, swoim "nieugiętym" i "rozsądnym" postępowaniem. A plotki na temat jego "odejścia" (z hukiem) do tej pory echem odbijają się po zakładzie. Piszę żartobliwie, ale szkoda komentować zachowanie tego gościa (na trzeźwo!) te wszystkie jego "wspaniałe" pomysły i zachowanie.

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lincoln Electric By Bester SA?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lincoln Electric By Bester SA?

3 latach

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Julia

Hej, we wpisach niżej padło pytanie odnośnie tego po jakim czasie można w firmie dostać umowę na stałe. Niestety nikt na ten wpis nie odpisał a jest to bardzo ważna kwestia. Czy ktoś się do tego odniesie i napisze jaka umowa oferowana jest w Lincoln Electric By Bester SA?

@Julia

Po 3 latach jest na stałe

Op

Wypychowa pupilek i podpierdal * * uważajcie na tą babe

zainteresowany

Hej, a mógłby się ktoś wypowiedzieć jak tam w dziale rozwoju/R&D? Jaka atmosfera, zarobki? Bo dostaję ciągle od pośredników oferty na projektanta elektroniki i się zastanawiam czy w ogóle warto startować w rekrutacji, czy może to ciągłe powtarzanie ofert wynika z dużej rotacji pracowników?

@zainteresowany

Szanse rozwoju kończą się po rozmowie kwalifikacyjnej (choć tym bardziej upartym udaje się wyrwać jakieś szkolenie 1 raz w roku), urlop masz zaplanowany przez szefa według potrzeb firmy od A do Z (od 20 do 22 dni fix i nie ma większych negocjacji) już w styczniu/lutym, zarobki co najwyżej średnie i to w skali powiatu, dział od dokumentacji/administracji działa podobnie jak rząd - zmienia coś, kiedyś, jakoś i nikogo o tym nie informuje, a Ty się później tłumaczysz na dywaniku, dlaczego rysunek jeszcze nie jest zatwierdzony. Pewnie byłoby tego więcej, ale miałem tam za krótki staż. Jest paru kumatych gości, reszta no cóż to nie poziom prawdziwego R&D :) wychodzi niewiele szkoleń, praktyczny brak programu motywacyjnego i średni poziom płac. Rotacji kiedyś podobno nie było, byli goście co pracowali po 40lat, a teraz parę miesięcy i nagle okazuje się, że istnieje świat poza Bielawą :) choć z HR można usłyszeć: "Do WROCŁAWIA? przecież dojazd, czas, paliwo nie wiesz co robisz", ja tam nie żałuje :D Pozdrawiam wytrwałych!

Nick
@zainteresowany

Atmosfera w dziale R&D jest OK, zarobki takie, jakie sobie wynegocjujesz. Jako projektant elektroniki Twoim codziennym narzędziem będzie Word oraz Excel. Raz na kwartał, lub rzadziej, może się zdarzyć, że polutujesz coś na zepsutej płytce PCB (więc będziesz miał okazje wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie elektroniczne). 80% tego, co jest napisane w ofercie pracy nigdy nie będziesz robił. Polecam firmę tym inżynierom, którzy lubią się porządnie zdemotywować i pracować w chaosie biurokracji.

Konstruktor
@zainteresowany

Atmosfera jest Ok. Zarobki raczej nie są jawne, zależy ile ogarniasz i od dogadania się na rozmowie (część ludzi od wielu lat dojeżdża z wrocka). Firma od jakiegoś czasu rekrutuje że względu na zwiększające się zapotrzebowanie na elektroników, a lokalizacja zdala od wielkiego miasta nie każdego przyciąga.

@Konstruktor

Akurat dla wtajemniczonych zarobki były (są?) jawne :) A co do ludzi co dojeżdżający np. z Wrocka, to ich podziwiam, zwłaszcza ich upór i lojalność (przecież 8-semka to droga śmierci, a pociągiem to będzie z 3h w jedną stronę). Przyznam szczerze, że nie wiem co ich motywuje do pracy w LEB, ale każdy robi jak uważa. Pozdro dla ekipy, walczcie dalej! Co do negocjacji stawek to HR ma swoją (oczywiście nie jawną bo tam wciąż zbyt duża mentalność PRL panuje) "niejawną" politykę płac i widełek. Generalnie można negocjować, ale HR i tak Ci obetnie :D chyba, że zgodzisz się w dolnych widełkach, wtedy może nawet Ci dołożą jeśli im zależy. Generalnie w okolicy jest już kilka lepszych firm, podchodzących naprawdę profesjonalnie do kandydatów, a sama praca bywa ciekawsza. Jeśli ktoś jest z okolic Wro to ma kilkadziesiąt firm do wyboru, wystarczy poszukać. Spróbować zawsze można, może HR w końcu zrozumieją, że wśród specjalistów nadal panuje rynek pracownika i trzeba być transparentnym od początku, żeby człowieka dłużej zatrzymać. Co do samej pracy elektroników i jej zakresu się nie wypowiadam - znam tylko jeden w kółko powtarzany przez nich skrót EMC :D

Dziadek

Czasem przyjmują. 1800zl

Mario
@Dziadek

Wiem że z płacą cięzko i to nie dużo ale wiesz czy teraz ostatnio przyjęli kogoś? Bo mimo wszystko chciałbym sie dostać bo mam blisko

Mario

Czy są przyjęcia do Lincolna ma ktoś może jakieś informacje?

Karola

Witam a przyjmuja kobiety na produkcje? Ile dostaje sie na poczatku?

Jurgen

@Mari A ja znam powiedzenie, że złej tańcownicy przeszkadzał rąbek przy spódnicy. Firma jest póki co dobrym pracodawcą choć nie wszyscy pracownicy zdają sobie z tego sprawę.

Anonim

Którą umowa powinna być na czas nieokreślony?

@Anonim

Pierwsza jest na okres próbny 3 miesiące Druga na rok Trzecia na rok Czwarta na stałe

bm
@Anonim

Zgodnie z art, 25 (1), par. 1 Kodeksu Pracy pracownik może być zatrudniony na czas określony na 33 miesiące maksymalnie, a suma umów na czas określony nie może przekroczyć trzech. Wyłączenia od tej zasady znajdują się a par.4 tego samego artykułu. Do tego limitu nie wlicza się umowa na okres próbny, która może być zawarta na maksymalnie trzy miesiące.

Mari

Na montażu przy deszczu leje się na głowy woda. Dosłownie wrażenia takie jakbyście pracowali w krajach gdzieś na dalekim wschodzie europy. Traktowanie pracownika polskiego na poziomie -1 ludzie są zwalniani z tego względu bo grupa kliku biurokratów stworzyła swoja własną agencje pracy i zatrudniają ludzi z Ukrainy pracujących po 12h

@Mari

Dawno takich bzdury nie. Słyszałem. A Ukraińcy wszędzie pracują

Lion
@Krzysztof

To nie bzdury tylko prawda

Anonim

No jak liderzy na montażu nie widzą ze ludzie okradają zakład

Anonim

Nie polecam pracy w tym zakładzie lider nie zwraca uwagi że ludzie kradną ale już na inne rzeczy to tak porażka

Juzek

Hehe. Żartowniś

Dominika
@Anonim

Jeśli piszesz o kradzieży, to byłoby świetnie, gdybyś przedstawił konkrety i jakoś to uzasadnił. A co konkretnie nie podoba Ci się w zarządzaniu w Lincoln? Możesz wyjaśnić?

An

(usunięte przez administratora) brak zamówien wina pracownika ??? Prace oceniam fatalnie codziennie w kacie kazali siedziec bo nie mieli co dac do pracy korupcja kradziez uklady

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Lincoln Electric By Bester SA?

Tak

Waldi

Zawsze można zmienić pracę jesli komuś nie odpowiada. Dobry pracodawca jest dla dobrych pracowników więc??

Goryl

Trzeba zrobić strajk I zobaczymy co będzie

Piotr

Ciekawe jak wszyscy się zwolnią co oni zrobią

Zostaw merytoryczną opinię o Lincoln Electric By Bester SA - Bielawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lincoln Electric By Bester SA