Opinie o Lincoln Electric By Bester SA w Bielawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lincoln Electric By Bester SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lincoln Electric By Bester SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lincoln Electric By Bester SA w Bielawa

Którą umowa powinna być na czas nieokreślony?

Krzysztof
@Anonim

Pierwsza jest na okres próbny 3 miesiące Druga na rok Trzecia na rok Czwarta na stałe

bm
@Anonim

Zgodnie z art, 25 (1), par. 1 Kodeksu Pracy pracownik może być zatrudniony na czas określony na 33 miesiące maksymalnie, a suma umów na czas określony nie może przekroczyć trzech. Wyłączenia od tej zasady znajdują się a par.4 tego samego artykułu. Do tego limitu nie wlicza się umowa na okres próbny, która może być zawarta na maksymalnie trzy miesiące.

Mari

Na montażu przy deszczu leje się na głowy woda. Dosłownie wrażenia takie jakbyście pracowali w krajach gdzieś na dalekim wschodzie europy. Traktowanie pracownika polskiego na poziomie -1 ludzie są zwalniani z tego względu bo grupa kliku biurokratów stworzyła swoja własną agencje pracy i zatrudniają ludzi z Ukrainy pracujących po 12h

Krzysztof
@Mari

Dawno takich bzdury nie. Słyszałem. A Ukraińcy wszędzie pracują

Lion
@Krzysztof

To nie bzdury tylko prawda

No jak liderzy na montażu nie widzą ze ludzie okradają zakład

Nie polecam pracy w tym zakładzie lider nie zwraca uwagi że ludzie kradną ale już na inne rzeczy to tak porażka

Juzek

Hehe. Żartowniś

Dominika
@Anonim

Jeśli piszesz o kradzieży, to byłoby świetnie, gdybyś przedstawił konkrety i jakoś to uzasadnił. A co konkretnie nie podoba Ci się w zarządzaniu w Lincoln? Możesz wyjaśnić?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lincoln Electric By Bester SA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
An

(usunięte przez administratora) brak zamówien wina pracownika ??? Prace oceniam fatalnie codziennie w kacie kazali siedziec bo nie mieli co dac do pracy korupcja kradziez uklady

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Lincoln Electric By Bester SA?

Tak

Waldi

Zawsze można zmienić pracę jesli komuś nie odpowiada. Dobry pracodawca jest dla dobrych pracowników więc??

Goryl

Trzeba zrobić strajk I zobaczymy co będzie

Ciekawe jak wszyscy się zwolnią co oni zrobią

Shrek

witam pracowałem w tym zakładzie kilka lat temu ,totalna porażka zarobki to parodia,dobre to te 2 zmiany. pozdrawiam.

zbeer
@Shrek

ziomek jakie tam zrobki są, zarobi się 3 patyki ?

Pietrek
@zbeer

W takich zakładach nigdzie nie zarobisz 3 patyków. Ale za nadliczbowe można tyle wyciągnąć. Dają fajna premie roczna. Wczasy pod gruszą. Jest dobrze

Ogor
@zbeer

Jak zrobisz 2 soboty i 30 h to może będziesz miał 3 tys na miesiąc ale jakim kosztem? Siedzeniem w zakładzie dzień w dzień ...

Kollins
@Pietrek

W innych zakładach masz różnego rodzaju premie że poczujesz że pracujesz a tu tylko 4% do wypłaty czy tylko wczasy lub premie roczna... Słabo

Natalia

Miałam staż w tej firmie. Bardzo polecam. Można się naprawdę dużo nauczyć.

Mm
@Natalia

No wlasnie zastanawiam sie nad stazem????powiedz mi proszę jak dlugo bylas na stażu, jakie jest wowczas wynagrodzenie i czy jest szansa zostac u nich po stażu? Z gory dzięki????

Dominika
@Mm

Mam nadzieję, że @Natalia w niedługim czasie poda Ci te szczegóły. Ale możesz być pewna, iż Lincoln Electric By Bester zapewnia ekscytujące możliwości, aby uczyć się i rozwijać. Oferują oczywiście wiele programów edukacyjnych w celu wspierania rozwoju pracowników na każdym etapie ich kariery. Odsyłam Cię na ich oficjalną stronę, na której znajdziesz wiele ciekawych informacji na ten temat: https://www.lincolnelectric.com/pl-pl/company/careers/Pages/careers.aspx Czy po takim staży chciałabyś pozostać w tej firmie?

@Dominika

Więcej ludzi pracujących w biurach niż fizycznych na 1 zmianie... Coraz większe wymagania od ludzi a z atmosfera i stawka godzinowa zostają daleko w tyle...

Bartosz

Czy są przyjęcia na zakład? Mam uprawnienia na wózki. Jaka jest stawka premie i atmosfera. Proszę o odpowiedź

Tak są przyjęcia do transportu. Fajna atmosfera. Ludzie pomocni

Lechu
@Witek

Pracuje Pan w transporcie że jest fajna atmosfera?

Leon
@Bartosz

Tylko atmosfera nas trzyma bo stawka najniższa na całym zakładzie 15,5/h a obowiązków coraz więcej... Wstyd żeby transport zarabiał mniej niż montaż... Widać jak kierownictwo tego działu potrafi walczyć o swoich ludzi 2 dobre osoby już odeszły... A będzie jeszcze więcej...

@Lechu

Nie ale widzę osoby z transportu

Janko
@Witek

Widzi Pan osoby z transportu... I co Pan jeszcze napisze? Robię w transporcie i wiem jak jest... A dobrze nie jest

@Bartosz

Minęło już trochę czasu od Twojej wypowiedzi. Czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeśli tak, napisz jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna i jakie masz wrażenia odnośnie pracy. Firma szuka dużej ilości pracowników między innymi na stanowiska: technik automatyzacji spawalnictwa, technik utrzymania ruchu, specjalista w dziale administracji danych i inżynier-projektant akcesoriów spawalniczych. Czy ktoś z Was aplikował na te stanowiska i może podzielić się doświadczeniami z rozmowy rekrutacyjnej?

Tak potrzebuja

Stawka dla nowo przyjętych na montaż 16.30 brutto. Premia za wyrobienie planu akordowego mc. 100 zł. Do tego nierównomierny podział obowiązków. Jeden ma czas chodzic na kawe co 40 min. drugi nie ma czasu po tyłku podrapać. Brak organizacji i totalny chaos. Plusy to wolne weekendy i praca na 2 zm. Dotacja firmy do posiłków. Praca skomplikowana i wymagająca skupienia. Resztę pozostawiam do przemysleń. Za miesiąc kończę umowę i nie przedłużam z nimi współpracy. Szkoda nerwów.

Lukash

W transporcie nie jest lepiej... Nawet maja gorzej finansowo od was...

Witek

Idealnie nie jest nigdzie. Wszędzie trzeba myśleć chyba, że nie dajemy rady.

Henry

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Agata

Przypuszczam, że ciężko jest w praktyce oceniać prace w innym dziale. Każdy ma zupełnie inny punkt widzenia, co jest czymś naturalnym. @Fu w jakim sensie podwyżka dla pracowników działu montażu wynosiła aż 16 zł? Skala ta jednak naprawdę jest dość spora, czy na pewno miałeś na myśli tę kwotę?

@Agata

Wyniosła ok 1.4 zł na godzinę i jest to znaczące... W porównaniu do działu OP...

Oceniacz

Premia jest uzależniona od pracy każdego z pracowników, pracujcie dobrze a będzie więcej!

Janko
@Oceniacz

Na montażu tak macie? Dawaj na transport wykażesz się i zobaczysz że jest "lekko" i "obijamy" się jak to niektórzy mówią...

Agata

@Fu Czyli w umowie macie zapis, że po przepracowanym roku dostajecie podwyżkę w wysokości 1zł/godz. Popraw proszę jeśli się mylę. Czy podwyżka ta miała być po każdym przepracowanym roku? I jak to wygląda w praktyce? Na czym Twoim zdaniem polega problem w firmie Lincoln Electric By Bester?

@Agata

Tak po roku mamy 1 zł podwyżki ale to zależy od oceny lidera. Podstawa plus premia frekwencyjna 4% żadne atrakcyjne warunki... To ludzie z montażu po miesiącu dostali podwyżkę ponad 16 zł gdy magazyn i transport maja w umowie 1 zł zapisany... Czyli nie ma sprawiedliwości w tym zakładzie bo na logistyce serio jest ciężko... Tylko osoba która nie chce tego zobaczyć to nie ujrzy tego i udaje że jest wszystko w porządku....

Agata

@Igor Jesteś pracownikiem firmy Lincoln Electric By Bester? Jeśli tak, to jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tej firmie? @fu Możesz napisać coś więcej na temat, o którym tu wcześniej wspomniałeś? Jednocześnie przypominam o konieczności stosowania kulturalnego języka na forum publicznym, na jakim jesteśmy.

@Agata

Magazyn praktycznie bez podwyżki . Mamy w umowie zapisana 1 zł za rok... Kpina... Montaż nas traktuje jak woly szybko bo nie mamy rzeczy do produkcji. Stanie OP będzie problem ludzie się chcą zwalniać ale kierownik logistyki uważa że jest ok... My nie wymagamy wiele chcemy podwyżki takiej jak montaż tylko tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Lincoln Electric By Bester SA - Bielawa

• Jak się pracuje w Lincoln Electric By Bester SA?

Zobacz opinie na temat firmy Lincoln Electric By Bester SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lincoln Electric By Bester SA?

Lincoln Electric By Bester SA