P.H.U.BESTER

Opinie o P.H.U.BESTER

Igor

Dla mnie BESTER to bardzo fajna firma. Przyjemnie mi się tu pracuje tylko szkoda, że nikomu nie chce sie pisać, nowi nie znają nas!!!

Edyta

@witek a skąd taka opinia o P.H.U.BESTER? Czy możesz opisać warunki zatrudnienia proponowane przez tego pracodawcę? Merytoryczne informacje pomogą forumowiczom, którzy są zainteresowani podjęciem pracy w P.H.U.BESTER.

witek

Witam was nie podejmujcie pracy w tej firmie jeden wielki oszust

Dapot

Wiesz co ja Ci powiem, że czytam Twój wywód o P.H.U.BESTER i gerneralnie szczerze nie wiem co myślec, skoro tam pracowałeś tyle czasu, to znasz realia najlepiej z nas, bardzo ciekawie piszesz i dzięki Tobie już chyba utworzył mi się jakiś obraz firmy

jacek

dzien dobry pracowałem w firmie bester a póżniej w pares sp.z.o o(kontynuatorka bestera) przez prawie rok.Szału nie było.Zarobki zdecydowanie ponizej tych które na podstawie dyrektywy 96/71we zobowiązani byli wypłacić. W bester miałem umowę na cały etat , ale w pares miałem na 3/4 etatu ,ale musiałem pracować na cały. Mieli też pracowników którym dali umowy na 1/2 etatu ,ale zasuwali oczywiście cały etat.Czujecie jakie jaja ,firma delegowała pracownika do pracy za granicą na 1/2 etatu. Moim zdaniem to dla urzędnika powinno śmierdzieć wałem na kilometr Jak pisałem ,zarobki marne poniżej tego co się zgonie z prawem należało, ale i samo rozliczenie to czarna magia, nic się nie zgadzało.Płacili na czas.Ogólnie nie polecam.Dużo nerwów ,trzeba się domagać swojego.

Aga

Witam Nie polecam firmy. Odrzuciłam oferte pracy juz na poczatku rekrutacj. Straszna arogancji ze strony pracowników przy próbie omówienia warunków współpracy. Zachowanie niejakiego Bartosza poniżej krytyki. Zarobki proponowane poniżej obowiązujących stawek francuskich-rekrutacja do pracy do Val d'Isere. Brak informacji o firmie w KRS-ie.

kilerek12

jako kto bedziesz tam pracowal?????? moj maz zanim pojechal przeczytal takie negatywy ze powinien odrazu zrezygnowac ale nie zaryzykowalismy pojechal i dzis wiemy ze bylo warto firma porzadna nie oszukuja w terminie placa mieszkanie w porzadku naprawde malo ktora firma nasza polska jest uczciwa ale bester p.dobeckiego jest ok

OOOOJ

Zniknęły wszystkie negatywne wpisy o przegranych sprawach sądowych!

kilerek11
@OOOOJ 22.12.2014 20:41
Zniknęły wszystkie negatywne wpisy o przegranych sprawach sądowych!

a jako kto tam bedziesz pracowal/ sa wyplacalni wszystko na czas zero obsuwy mieszkanie gdzie mieszkaja pracownicy ok nie ma sie czego czepic sa w porzadku jak malo ktora firma zatrudniajaca za granica

kilerek12

nie bac sie moj maz pracowal dla nich i gdyby mial szanse napewno nie wachal by sie by znow dla nich pracowac pelna 100% p.Agnieszko -dziekuje za wszystko!!!!!!!!!!!!

kilerek12

dobra porzadna firma uczciwa a takich dzis malo !!!!! szczerze polecam

bester

Pawlaczyka 1 ,Warszawa,Adres wszędzie dostępny.

siny

Znajdź

mason - 2010-05-25 21:14:35 ( usunięte przez administratora )dla murarzy,zbrojarzy,spawaczy- na miesiąc,podatek.zus od kwoty ( usunięte przez administratora ) Adres firmy? Kto jest właścicielem tak wspaniałej firmy zatrudniającej Polaków we Francji co ty,jedz pogadja z tym gościem z tej firmy to sie dowiesz,ja tam pracuje.

siny

dobra mała firma.nie bać sie

mason

( usunięte przez administratora ). Adres firmy? Kto jest właścicielem tak wspaniałej firmy zatrudniającej Polaków we Francji

Zostaw opinię o P.H.U.BESTER - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.BESTER