Opinie o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ROBAC GGC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROBAC GGC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

alex

W tygodniu byłem w sprawie pracy w robacu do działu marketingu logistyk przeprowadziłem rozmowe z jakim panem kordynatorem Mariuszem i odradził mi prace jako logistyk niby słabe zarobki itp

@maki349 wiesz co wydaje mi się ze te oferty to już były dostępne po porstu na tamta chwile już nie sa

aaaaa

ciekawe czemu osoby z 9 pomagajace przebierac złom na dziesiatce nie dostały aneksu a osoby z 10 podostawały przeciez my tak samo pracujemy jak oni tylko jest jedna prawda my nie spotykamy sie z panem kordynatorem po godzinach pracy nie pijemy kawki itp ciekawe dlaczego pan kordynaor ma tajemnice przed szefem chyba cos go grzyzie.

daro

Impreza w gołabkach udana żarcie dobre tylko szkoda ze szef nie sponsorował alkoholu ale były chociaz wina z odzysku

mario
@daro

W tej firmie nie ma nic za darmo i bezinteresownie :( Ale żeby tam pracować trzeba mieć naprawdę serce z kamienia, zero emocji, zero empatii, nerwy ze stali.... i najlepiej być donosicielem szefa....... powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ROBAC GGC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Zastępca kierownika sklepu Nakło nad Notecią
CCC S.A.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logi

witam a jakie warunki w logistyce bo widzę ze poszukują ludzi??

Ezop

A teraz opowiem Wam pewną bajkę, lecz czy na pewno tylko bajkę?: "Pewien wilk, widząc jagnię pijące wodę z rzeki, postanowił je zjeść i szukał stosownego powodu. Mimo, że stał wyżej niż jagnię, oskarżył je, że zabrudziło wodę, uniemożliwiając mu picie. Jagnię odpowiedziało, że ledwo moczy pyszczek, a poza tym, stojąc niżej, nie mogło zabrudzić wilkowi wody. Wówczas ten rzekł: - Rok temu obraziłeś mojego ojca! Jagnię zauważyło, że nie było go wtedy jeszcze na świecie, a wilk, nie starając się już niczego udawać, wykrzyknął: - Posłuchaj, nawet, jeśli znajdziesz tysiąc wymówek, żeby się uratować, to i tak cię zjem! Bajka uczy, że, jeśli ktoś chce postąpić niegodziwie i tak to uczyni... w każdym razie według Ezopa...

tomek

JA PRACUJE W SOBOTY za dobre pieniądze

pracownica

Pan kordynator namawiał pracownikow zeby pracowali po 6 godzin w soboty a pozniej im premie pozabierał zenada kto madry to szuka innej pracy i niema chetnych do pracy niedlugo bedzie sam tyrał i zobaczy jak to jest pracowac o dzielo i za 1000 złotych

handlowiec

Witam, na stronie internetowej jest oferta pracy jako handlowiec. Jakie warunki pracy handlowca są w firmie? Jak ogólnie kondycja? Można się rozwinąć w tej firmie?

piotr
@handlowiec

nie podejmuj tam pracy,szkoda ZDROWIA (usunięte przez administratora)

Gerard

A jak wygląda praca u nich na kierowcę ? Czy ktoś może rzetelnie się wypowiedzieć ?

łukasz

najlepszy to jest mariusz i michał jak szef jest w trzebni to cały czas w logistyce przesiedza i zajmuja sie pierdołami

janusz

Praca w Trzebini jest o.k. ale dla tych co potrafią pracować i znają swój fach.Można się dużo nauczyć i rozwijać ,Polecam

chesusrzuw

W Trzebini dają na starcie umowę o pracę i pokrywają koszty badań. Bywało też, że pensje były niezłe. Niestety pensje za grudzień nie były na czas, do tego premii nikt nie dostał. Czyli za pracę w święta i sylwestra płacą tyle co w biedronce a wymagania o wiele większe. Ceny na rynkach paliw cały czas spadają, więc nie liczyłbym na wysokie pensje w najbliższych miesiącach. Załoga w porządku, za to prezesa radzę omijać z daleka bo można oberwać nie tylko wyzwiskami. Prezes potrafi zamienić dzień w najgorszy koszmar. Ogólnie to dziwię, że ta firma w ogóle istnieje, przy tak nagminnym łamaniu przepisów. Nie polecam.

Firma uczciwa, polecam.

marszałek

hej osp ,każdy osądza drugiego przez pryzmat samego siebie. Powiedzenie Marszałka dedykowane jest tobie,

Diatomity to zwięzłe skały osadowe, których głównym składnikiem są szkieleciki okrzemek... itd. a ROBAC po prostu skupuje zużyty olej i usiłuje zrobić z niego "olej jak nowy". Złe opinie o nich wcale nie są złe tylko prawdziwe ale o tym każdy powinien przekonać się sam. Ogólnie jak masz nóż na gardle i silną psychikę to idź tam do pracy. W końcu co cię nie zabije to cię wzmocni :-)

mariusz

A jak tam smieszny koordynatorek slyszlem ze przerzucil się ze szmatek na ubezpieczenia jak tam pracowałem to kupiłem od niego duzy zestaw szmatek miałem za to umowę i wysokie premie do czasu jak szef dojrzal ze mam takie wysokie premie to mnie zwolnil a on nadal tam pracuje nie warto z nim wchodzić w interesy bo skończycie tak jak ja a raty za szmaty trzeba splacac.

ciekawy

Hej widzę że są przyjęcia w Trzebini jak się tam pracuje,ile godzin no i ile można wyciągnąć jako kierowca?pozdr

osp paterk

hej mARSZAŁKU nie wciągaj Piludskiego w malutką ,nieuczciwą firmę Bonieckiego

marszałek

Znany polski Przywódca powiedział: Naród polski jest dzielny, tylko ludzie to ku... Dedykuję to powiedzenie tobie co się ukrywasz pod osp paterek

Zostaw merytoryczną opinię o ROBAC GGC - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w ROBAC GGC?

Zobacz opinie na temat firmy ROBAC GGC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROBAC GGC?

ROBAC GGC