ROBAC GGC

Nakło nad Notecią

Opinie o ROBAC GGC

Alicja

@SsssSss a na jakim stanowisku pracujesz i zaobserwowałeś takie sytuacje? Teraz poszukują kierowców i handlowców (http://robac.pl/praca/). Czy w ROBAC GGC na każdym stanowisku można odczuć taką atmosferę? To może być ważna informacja dla osób szukających pracy.

SsssSss

Zanim zatrudniłem się w Trzebini, nie wierzyłem połowie komentarzy wystawionych na tym portalu. Sama praca w porządku, dużo się dzieje, chodzi sie uwalonym smarem od stóp do głow, do lekkich nie należy, ale często wynagrodzenie jest adekwatne. Problem pojawia się kiedy dwóch panów z góry urządza konkurs na głupszy pomysł i wcina się w proces. Inwigilacja non stop, napady furii Wielkiego (B)rata i tysiące sprzecznych komend. Jeżeli masz twardy charakter, możesz spróbować, jednak niesamowicie duza rotacja pracowników mówi sama za siebie.

Alicja

Na stronie ROBAC GGC zamieszczone są oferty pracy - http://robac.pl/praca/ Aplikujecie?

Kopernik

A ja popieram wpis Łokietka prawda. Kasa na 10 i jest niezła. Ludzie aaa pracownica i inni dajcie innym pracować a bajki dzieciom do poduchy. Są tacy jak nerwowy brygadzista cieńki logistyk panie z sortowni którzy są śmieszni z resztą można pracować

Łokietek

Jestem tu pierwszy raz. Pracuję w tej firmie i bzdury tu piszą masakra wypowiadają się osoby z kompleksami pisząc bajki. Przyjdź popracuj zobacz kasa na czas i to niezła. Kiepskiej baletnicy nawet rąbek u spódnicy

alex

W tygodniu byłem w sprawie pracy w robacu do działu marketingu logistyk przeprowadziłem rozmowe z jakim panem kordynatorem Mariuszem i odradził mi prace jako logistyk niby słabe zarobki itp

@maki349 wiesz co wydaje mi się ze te oferty to już były dostępne po porstu na tamta chwile już nie sa

aaaaa

ciekawe czemu osoby z 9 pomagajace przebierac złom na dziesiatce nie dostały aneksu a osoby z 10 podostawały przeciez my tak samo pracujemy jak oni tylko jest jedna prawda my nie spotykamy sie z panem kordynatorem po godzinach pracy nie pijemy kawki itp ciekawe dlaczego pan kordynaor ma tajemnice przed szefem chyba cos go grzyzie.

daro

mario
@daro 16.08.2016 18:24
Impreza w gołabkach udana żarcie dobre tylko szkoda ze szef nie sponsorował alkoholu ale były chociaz wina z odzysku...

W tej firmie nie ma nic za darmo i bezinteresownie :( Ale żeby tam pracować trzeba mieć naprawdę serce z kamienia, zero emocji, zero empatii, nerwy ze stali.... i najlepiej być donosicielem szefa....... powodzenia

logi

witam a jakie warunki w logistyce bo widzę ze poszukują ludzi??

Ezop

A teraz opowiem Wam pewną bajkę, lecz czy na pewno tylko bajkę?: "Pewien wilk, widząc jagnię pijące wodę z rzeki, postanowił je zjeść i szukał stosownego powodu. Mimo, że stał wyżej niż jagnię, oskarżył je, że zabrudziło wodę, uniemożliwiając mu picie. Jagnię odpowiedziało, że ledwo moczy pyszczek, a poza tym, stojąc niżej, nie mogło zabrudzić wilkowi wody. Wówczas ten rzekł: - Rok temu obraziłeś mojego ojca! Jagnię zauważyło, że nie było go wtedy jeszcze na świecie, a wilk, nie starając się już niczego udawać, wykrzyknął: - Posłuchaj, nawet, jeśli znajdziesz tysiąc wymówek, żeby się uratować, to i tak cię zjem! Bajka uczy, że, jeśli ktoś chce postąpić niegodziwie i tak to uczyni... w każdym razie według Ezopa...

tomek

JA PRACUJE W SOBOTY za dobre pieniądze

pracownica

Pan kordynator namawiał pracownikow zeby pracowali po 6 godzin w soboty a pozniej im premie pozabierał zenada kto madry to szuka innej pracy i niema chetnych do pracy niedlugo bedzie sam tyrał i zobaczy jak to jest pracowac o dzielo i za 1000 złotych

handlowiec

Witam, na stronie internetowej jest oferta pracy jako handlowiec. Jakie warunki pracy handlowca są w firmie? Jak ogólnie kondycja? Można się rozwinąć w tej firmie?

piotr
@handlowiec 31.03.2016 10:17

nie podejmuj tam pracy,szkoda ZDROWIA (usunięte przez administratora)

Gerard

A jak wygląda praca u nich na kierowcę ? Czy ktoś może rzetelnie się wypowiedzieć ?

łukasz

najlepszy to jest mariusz i michał jak szef jest w trzebni to cały czas w logistyce przesiedza i zajmuja sie pierdołami

janusz

Praca w Trzebini jest o.k. ale dla tych co potrafią pracować i znają swój fach.Można się dużo nauczyć i rozwijać ,Polecam

chesusrzuw

W Trzebini dają na starcie umowę o pracę i pokrywają koszty badań. Bywało też, że pensje były niezłe. Niestety pensje za grudzień nie były na czas, do tego premii nikt nie dostał. Czyli za pracę w święta i sylwestra płacą tyle co w biedronce a wymagania o wiele większe. Ceny na rynkach paliw cały czas spadają, więc nie liczyłbym na wysokie pensje w najbliższych miesiącach. Załoga w porządku, za to prezesa radzę omijać z daleka bo można oberwać nie tylko wyzwiskami. Prezes potrafi zamienić dzień w najgorszy koszmar. Ogólnie to dziwię, że ta firma w ogóle istnieje, przy tak nagminnym łamaniu przepisów. Nie polecam.

Firma uczciwa, polecam.

marszałek

hej osp ,każdy osądza drugiego przez pryzmat samego siebie. Powiedzenie Marszałka dedykowane jest tobie,

Diatomity to zwięzłe skały osadowe, których głównym składnikiem są szkieleciki okrzemek... itd. a ROBAC po prostu skupuje zużyty olej i usiłuje zrobić z niego "olej jak nowy". Złe opinie o nich wcale nie są złe tylko prawdziwe ale o tym każdy powinien przekonać się sam. Ogólnie jak masz nóż na gardle i silną psychikę to idź tam do pracy. W końcu co cię nie zabije to cię wzmocni :-)

mariusz

A jak tam smieszny koordynatorek slyszlem ze przerzucil się ze szmatek na ubezpieczenia jak tam pracowałem to kupiłem od niego duzy zestaw szmatek miałem za to umowę i wysokie premie do czasu jak szef dojrzal ze mam takie wysokie premie to mnie zwolnil a on nadal tam pracuje nie warto z nim wchodzić w interesy bo skończycie tak jak ja a raty za szmaty trzeba splacac.

ciekawy

Hej widzę że są przyjęcia w Trzebini jak się tam pracuje,ile godzin no i ile można wyciągnąć jako kierowca?pozdr

osp paterk

hej mARSZAŁKU nie wciągaj Piludskiego w malutką ,nieuczciwą firmę Bonieckiego

marszałek

Znany polski Przywódca powiedział: Naród polski jest dzielny, tylko ludzie to ku... Dedykuję to powiedzenie tobie co się ukrywasz pod osp paterek

osp paterek

Pozdrawiamy pierwszego strażka Krzycha z Robaca

jack

koleś Sylwi widać po wpisie, że nie masz pojęcia o czym piszesz .Widać też ,żeś z konkurencji bo nawet ten sam styl i słownictwo.Pozdrowienia

darek

A JAK TAM PAN KORDYNATOR HANDLUJE JESZCE SZMATKAMI CZY JUZ CZYMS INNYM JAK PRACOWALEM TO MIALEM UMOWE OM PRACE ZA TO ZE KUPILEM ZESTAW SZMATEK A POZNIEJ WYLECIALEM ZA POPSUCIE WOZKA A RATY ZA SZMATKI TRZEBA SPLACAC MAM NADZIEJE ZE LUDZIE WEZNA SIE ZA NIEGO BO TO PRZEKRET I NACIAGACZ

Jakub

Pogratulować - wózek z ZNTK z za 2metrowego płotu betonowego zrobił pożar. Tok myślenia tego osobnika jest po prostu doskonały :)

j23

Ręce opadają, uszy więdną jak człowiek pomyśli, że chodzą po ziemi tacy kretyni jak "Jakub nie ten ze szczecina". Chyba gwiazdor za głupotę dał po d.. rózgą i dlatego pluje złością . Co pomogło?

JAKUB inny nie ten ze szczecina
@j23 29.12.2014 14:45

Pani Wiesławo ,ręce opadją

JAKUB inny nie ten ze szczecina

Pewnie spaliły się kody(nie odpady),które leżały 200m od źródła ognia.Prokuratura i ubezpieczyciel uwierzyli???

j23

Jest to poważne forum a nie forum upustu emocji niewyżytego osobnika. Polecam konsultację w ramach NFZ u specjalisty- sam palaczu wybierz u jakiego.

JAKUB

JEDLICZE "pozdrawiają" Trzebinię

hania

Masz rację , niech się pier.. w głowę B i ten k.B..Zmyśla bo anonimowo wszystko dozwolone.

naprawdę ja
@hania 02.12.2014 15:12

Wiesia nie dokazuj!!!!!!!!!!!!!!!! ja/naprawdę ja

ja

Firma solidna ale zawsze znajdzie się zawistny osobnik. Cóż poradzić ,ot jak wszędzie w Polsce.

ty
@ja 02.12.2014 15:01

ja, jakiś ty głupi

B.

Ogólnie o tej firmie powinien być program superwizjer bo to co wyrabia Krzychu to robi sobie jaja z wszystkich

Krzysztof B.

Mieszkańcy Paterka zamykajcie okna idzie zima trzeba ogrzać hale a tylko jest 1 taczka węgla na cały dzień a hala duża. Znowu będzie wypalana guma, ale w zamian odzyska się metal, który się sprzeda i będzie kasa na tą jedną taczkę węgla odzyskując metal, powinniście być zadowoleni.

do tomek

Poważne opinie wystawia się tylko poważnym firmom,a nie firmom działającym na pograniczu prawa lub firmom dawno nieaktywnym( czy istnieje firma Robac GGC?)

koń
@do tomek 01.11.2014 22:28

GGC a cóż to za stwór????????????????????/

Micha

jeśli chodzi o boki to mnie ten temat nie interesuje(przydupasie Kopernika)choć możliwości jest bez liku,A kopernik dalej twierdzę -ogolić jaja i do .....

krych

e Micha a co ucięły ci się boki

micha

Jak tam dziecinny(niedojrzały emocjonalnie) Kopernik z transportu

robot

A romanse w firmie ucichły?

jack

Chyba coś ci się pomyliło albo zależy ci aby tak inni myśleli. Widać lubisz rzucać błotem, zyczę ci aby ktoś ciebie obrzucił tak aby nie zeszło.Pozdrowienia

Kalus

Nie chodzi mi o ludzi z produkcji bo i tak większość z Was pracuje na umowę o dzieło a jak ktoś zachoruje to przychodzi do nas do biura i jest zdziwiony że za szpital trzeba płacić! A dla "niego" i tak jesteście(usunięte przez administratora) no chyba że jeździcie Hondą

Damian

Kalus napisz za co zdjeli ci premie, wtedy pokazesz cos jest wart.Niech wszyscy zobacza ,ze musza robic na nieroba.

Jack

Kalus musisz po prostu lepiej pracowac.My dostalismy premie i wszystko jest o.k. Zamiast marudzic Wez sie do roboty.Nikt nie bedzie na ciebie pracowal, jak to zrozumiesz to pojmiesz, ze jestes kiepski.

krokodil Giena
@Jack 21.01.2014 19:29

co dał 200 zabrał 223zł ??

Kalus

"Mysz" to nie bądź anonimowa! Jaka konkurencja? Kto normalny ma tam ochotę pracować? Premia na Gwiazdora, zabrana przy wypłacie!!!!! Super!!!! I foch (usunięte przez administratora) na Wigilii- bezcenne!!!!!!!!

Mysz

Niestety tak dziala konkurencja ale co poradzic kazdy mocny anomimowo. Szkoda czasu na emocjonalnie niestabilnych

te cylinder

czuję wymysły konkurencji a emocje świadczą, że strasznie zawistna

pwsR

Większość jest zadowolona, jak nie pasuje to nikt ciebie nie trzyma . Co za charakter, żeby tak się zachowywać, lepiej zmień robotę.

Zostaw opinię o ROBAC GGC - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROBAC GGC