PW ROBAC Krzysztof Boniecki

Bydgoszcz

Opinie o PW ROBAC Krzysztof Boniecki

Alicja

@handlowiec zamierzasz aplikować? Kto pomoże użytkownikowi @handlowiec dowiedzieć się więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na tym stanowisku? Na jakie benefity można liczyć? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery?

dfgb

@piekne zycie no moze napisal tak dlaczego ze kiedys sie cos takiego zdarzylo w firmie ale wiaodmo kazdemu jakies tam obsunięcia moga sie zdazyc wazne zeby to mimo wszystko nir bylo jakos za czesto prawda?

handlowiec

Witam, na stronie firmowej jest oferta pracy jako handlowiec. Czy ktoś wie jakie panują warunki pracy dla handlowca? Jak kondycja firmy, można się w niej rozwijać?

nieżyczliwy

Krzysztof ,mamę Piotra zwolnili? Jeśli nie, to z Weisią macie przerąbane

Paterk/nakło
@nieżyczliwy 22.03.2016 18:55
Krzysztof ,mamę Piotra zwolnili? Jeśli nie, to z Weisią macie przerąbane

oj , zaczynają się problemy dla Robaca jak donosza wiewiórki kontrola z kontrolą

Szczerze polecam.Firma o.k.

jaki

alicja.wozna@powiat-nakielski.pl

bogdan

Popracujcie gdzie indziej to docenicie firmę .Ja zmieniłem i ostro żałuję ale cóż pracować trzeba

KAWA INKA

JAK TAM P.Woźny??

Krzysztof B.

Mieszkańcy Paterka zamykajcie okna idzie zima trzeba ogrzać hale a tylko jest 1 taczka węgla na cały dzień a hala duża. Znowu będzie wypalana guma, ale w zamian odzyska się metal, który się sprzeda i będzie kasa na tą jedną taczkę węgla odzyskując metal, powinniście być zadowoleni.

wacek

a który kierownik?

szczerbaty

nie polecam nikomu. atmosfera hujwa, debilny kjerownik na poziomje robola, zachowania typu pjes ogrodnika, debil głupek tępak udający kogoś kim nie jest max pozycja to woźny dla niego.

w

dzien dobry, chcialbym sie dowiedziec jak wyglada srodowisko pracy w przedsiebiorstwie "Robac", jaki jest szef? jak wygladaja realcje pracownicze? jak wygladaja wyplaty - czy sa uczciwe i na czas? pozdrawiam

Zostaw opinię o PW ROBAC Krzysztof Boniecki - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW ROBAC Krzysztof Boniecki