Opinie o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ROBAC GGC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROBAC GGC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBAC GGC w Nakło nad Notecią

osp paterek

Pozdrawiamy pierwszego strażka Krzycha z Robaca

jack

koleś Sylwi widać po wpisie, że nie masz pojęcia o czym piszesz .Widać też ,żeś z konkurencji bo nawet ten sam styl i słownictwo.Pozdrowienia

darek

A JAK TAM PAN KORDYNATOR HANDLUJE JESZCE SZMATKAMI CZY JUZ CZYMS INNYM JAK PRACOWALEM TO MIALEM UMOWE OM PRACE ZA TO ZE KUPILEM ZESTAW SZMATEK A POZNIEJ WYLECIALEM ZA POPSUCIE WOZKA A RATY ZA SZMATKI TRZEBA SPLACAC MAM NADZIEJE ZE LUDZIE WEZNA SIE ZA NIEGO BO TO PRZEKRET I NACIAGACZ

Jakub

Pogratulować - wózek z ZNTK z za 2metrowego płotu betonowego zrobił pożar. Tok myślenia tego osobnika jest po prostu doskonały :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ROBAC GGC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy SPAWACZ TIG stal czarna oraz nierdzewna - praca za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
j23

Ręce opadają, uszy więdną jak człowiek pomyśli, że chodzą po ziemi tacy kretyni jak "Jakub nie ten ze szczecina". Chyba gwiazdor za głupotę dał po d.. rózgą i dlatego pluje złością . Co pomogło?

JAKUB inny nie ten ze szczecina
@j23

Pani Wiesławo ,ręce opadją

JAKUB inny nie ten ze szczecina

Pewnie spaliły się kody(nie odpady),które leżały 200m od źródła ognia.Prokuratura i ubezpieczyciel uwierzyli???

j23

Jest to poważne forum a nie forum upustu emocji niewyżytego osobnika. Polecam konsultację w ramach NFZ u specjalisty- sam palaczu wybierz u jakiego.

JAKUB

JEDLICZE "pozdrawiają" Trzebinię

hania

Masz rację , niech się pier.. w głowę B i ten k.B..Zmyśla bo anonimowo wszystko dozwolone.

naprawdę ja
@hania

Wiesia nie dokazuj!!!!!!!!!!!!!!!! ja/naprawdę ja

Firma solidna ale zawsze znajdzie się zawistny osobnik. Cóż poradzić ,ot jak wszędzie w Polsce.

ty
@ja

ja, jakiś ty głupi

B.

Ogólnie o tej firmie powinien być program superwizjer bo to co wyrabia Krzychu to robi sobie jaja z wszystkich

Krzysztof B.

Mieszkańcy Paterka zamykajcie okna idzie zima trzeba ogrzać hale a tylko jest 1 taczka węgla na cały dzień a hala duża. Znowu będzie wypalana guma, ale w zamian odzyska się metal, który się sprzeda i będzie kasa na tą jedną taczkę węgla odzyskując metal, powinniście być zadowoleni.

do tomek

Poważne opinie wystawia się tylko poważnym firmom,a nie firmom działającym na pograniczu prawa lub firmom dawno nieaktywnym( czy istnieje firma Robac GGC?)

koń
@do tomek

GGC a cóż to za stwór????????????????????/

Micha

jeśli chodzi o boki to mnie ten temat nie interesuje(przydupasie Kopernika)choć możliwości jest bez liku,A kopernik dalej twierdzę -ogolić jaja i do .....

krych

e Micha a co ucięły ci się boki

micha

Jak tam dziecinny(niedojrzały emocjonalnie) Kopernik z transportu

robot

A romanse w firmie ucichły?

jack

Chyba coś ci się pomyliło albo zależy ci aby tak inni myśleli. Widać lubisz rzucać błotem, zyczę ci aby ktoś ciebie obrzucił tak aby nie zeszło.Pozdrowienia

Kalus

Nie chodzi mi o ludzi z produkcji bo i tak większość z Was pracuje na umowę o dzieło a jak ktoś zachoruje to przychodzi do nas do biura i jest zdziwiony że za szpital trzeba płacić! A dla "niego" i tak jesteście(usunięte przez administratora) no chyba że jeździcie Hondą

Damian

Kalus napisz za co zdjeli ci premie, wtedy pokazesz cos jest wart.Niech wszyscy zobacza ,ze musza robic na nieroba.

Zostaw merytoryczną opinię o ROBAC GGC - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w ROBAC GGC?

Zobacz opinie na temat firmy ROBAC GGC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROBAC GGC?

ROBAC GGC