Opinie o Ronar w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ronar. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronar w Koszalin

Jak długo czekaliście na odzew z Ronar? Oddzwaniają zawsze?

Obecny pracownik

Najlepszy pracodawca w Koszalinie, narzędzia najwyższej klasy, ogromne wynagrodzenia, przeogromne premie, rodzinna odmosfera, doractwo techniczne na najwyższym poziomie w świecie, bardzo duże możliwości rozwoju, terminowość dostaw i jasne warunki współpracy z klientami. To nie sen to Ronar -Koszalin.

tokarz
@Obecny pracownik

Dzięki nim już wiem jak wiertłem ze stali szybkotnącej wykonać otwór tolerowany, gwintownikiem metrycznym gwint calowy, a na tokarce konwencjonalnej frezować w 5 osiach.

RedHead
@Obecny pracownik

To wszystko prawda ???? potwierdzam.

Elvis Nowy wpis
@Obecny pracownik

Fakt, dobrze się pracuje w Ronarze, potwierdzam.

GośćGoWork

Pracowałem tam ok 2 lata. Pracowało mi się bardzo dobrze. Wynagrodzenie zawsze było na czas, czyli do 10. Nigdy nie było problemu z niezaplanowanym dodatkowym wolnym. Zawsze można było dostać pomoc - jeżeli ktoś takiej potrzebował. Atmosfera przyjazna i momentami bardzo wesoła. Jeżeli znasz się na narzędziach i handlu to miejsce dla Ciebie. Pozdrawiam RONAR.

Bronisław
@GośćGoWork

Mówisz że jeśli ktoś się zna na handlu, to to dobre miejsce. Co natomiast z ludźmi, którzy dopiero wchodzą na rynek?

ha
@Bronisław

Oni też się tu odnajdą

Tymek
@GośćGoWork

Skoro było tam tak dobrze to z jakiego powodu już tam nie pracujesz ? Rodzinna atmosfera przestała już odpowiadać ?

Urszula
@Tymek

Tymek a dlaczego pytasz, zastanawiasz się nad pracą w tej firmie? A może słyszałeś coś ciekawego na jej temat? Zależy mi na obiektywnej opinii.

Urlich Nowy wpis
@GośćGoWork

Tak to prawda bardzo dobrze się pracuje w Ronarze :)

Czy można w Ronar liczyć na jakieś dodatki?

robol

Tak, możesz liczyć na dodatkowe obowiązki nie uwzględnione w umowie.

RedHead Nowy wpis

Tak można liczyć na premie uznaniowe i na bonusy na urodziny i święta.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Rudy Rydz

Obecnie pracuje w firmie i mogę powiedzieć że rzadko się spotyka tak uczciwe podejście do pracownika. Wszystkie dodatki jak premie są dodane do pensji. Co miesiąc dostajesz zestawienie i wiesz ile czego dostałeś. Ludzie pracujący w firmie są w porządku, jak trzeba to pomogą i wytłumaczą. Nie stresujesz się tym że czegoś nie umiesz albo że coś nie wyszło. Nie ma też problemu w losowych sytuacjach życiowych by dostać dzień wolny.

Patrycja

Czy są terminowi ?

@Patrycja

Tak, wypłata jest zawsze na czas, są premie i bonusy na święta.

Agata
@Aniela

Można prosić o więcej szczegółów odnośnie tych premii i bonusów? ;) Jaki tu jest system premiowy?

@Agata

W zależności od stanowiska ;-) jak się wykazujesz i masz wyniki to są premie, takie odczuwalne. Na święta czy urodziny też wpada bonus ;-)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ronar?

Aniela

Atmosfera jest bardzo pozytywna, koleżeńska :-) pracuje się w zespole który się wspiera i współpracuje.

Amad47

Witam. Nadal pracuję w Ronarze. Mija półtora roku od kiedy zacząłem tu prace. Nadal nie zmieniam mojego zdania na temat aktualnej pracy. Jestem zadowolony z zarobków i z podejścia firmy do mojej osoby. Pracuję w terenie, do dyspozycji mam samochód służbowy, telefon, tablet. Jeżdżę po klientach i moja w tym brocha żeby klient kupował ode mnie.

Mada47
@Amad47

Od kilku lat już tu nie pracuje i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Z biegiem lat pracy rosły jedynie wymagania, co niestety nie przekładało się na kasę.

Były

"Uczciwa" firma. Choć mi najpierw obiecali a potem gorsze warunkni zaproponowali.... Przelewy były na czas. W dzisiejszych czasach pewnie są milsi. Mimo tego nie polecam. Atmosfera zbyt rodzinna. Totalne śledzenie...!!!!!!!!!

Czy Ronar organizuje staże dla studentów?

Z tego co wiem to nie.

Sylwek

@sir_lok czyli pewnie ciężko tu się dostać skoro mało osób tu pracuje?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

PanOdpowiedź

Warunki zatrudnienia są takie, że jeżeli masz wiedzę w kierunku narzędzi do skrawania to dostaniesz telefon służbowy, komputer oraz biurko wraz z etatem na czas nieokreślony w godzinach 8-16 od pn do pt.

Gregor

Wystarczy popatrzeć jak sporadycznie są zamieszczane opinie żeby się przekonać, że jest dobrze i warto tu pracować!

sir_lok
@Gregor

W mojej ocenie to nie taki oczywisty wniosek mój drogi Gregorze. Nie wziąłeś pod uwagę ważnej kwestii: struktury firmy i zatrudnionych w niej pracowników. Ronar to firma, w której pracuje kilkanaście osób, rotacja pracowników jest tu niewielka (częstotliwość zmian personelu - jedna osoba na rok/w porywach do dwóch). Również proporcje osób zatrudnionych z zewnątrz do członków rodziny właściciela mają tu znaczenie - w tym przypadku jest więcej ludzi z koneksjami niż bez nich. Zatem jak widzisz łatwo znaleźć wytłumaczenie małej ilości wpisów - nikt z obecnych kilku pracowników spoza rodziny nie będzie się narażał na represje (personalne lub zbiorowe), aby napisać o tym czego Ci nie powiedzą na rozmowie rekrutacyjną (dopiero czas pokaże prawdę). Swoje opinie zamieszczają tu głównie byli pracownicy, a w przeszłości zdarzało się, że zmiany były częstsze niż wspomniano...

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, warto aplikować?

szczęśliwybyły

wpisy znikają gdy firma za niewielką dla niej opłatą zostaje moderatorem własnej strony. to powszechna praktyka i często stosowana. zazwyczaj robią to gdy ilość negatywów jest duża lub ktoś napisze coś mega nieprzychylnego. nie chcę się odnosić do tego przypadku ale tutaj pewnie też tak jest(informatyk na etacie w firmie). a co do firmy to nawet nie chce się pisać komentarza...

Alicja

@słaby... podobno, które wpisy masz dokładnie na myśli? Na forum GoWork.pl publikowane są wszystkie wpisy, zarówno negatywne jak i pozytywne. Ważne, żeby wpisy te były zgodne z prawdą i nie łamały regulaminu forum. Wpis nie może na przykład zawierać danych osobowych pracowników. Rozmawiamy na temat warunków pracy w firmie Ronar. Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie?

słaby... podobno

ciekawe że wpisy znikają. pewnie dlatego jest tak super....

Alicja

Myślisz nad aplikowaniem do Ronar? Nie wiesz jak przebiega rekrutacja? Nic nie szkodzi! Firma na swojej głównej stronie internetowej opisuje cały proces krok po kroku. Wystarczy wejść na http://www.ronar.com.pl/ a w prawym górnym rogu wybrać zakładkę 'Praca'

aj

Na pewno jest szansa na odpowiedną premie do podstawy zarobków @kawanaławe, bo w końcu zależy im na pracownikach i na ich zadowoleniu z pracy. A atmosfera jaka?

expres

Temat dotyczy firmy Ronar w Koszalinie (dokładniej Ronar Narzędzia Skrawające), nie zaś firmy z Wrocławia czy innego miasta. To firma prywatna, od początku działająca w Koszalinie. Zajmuje się dystrybucją narzędzi do obróbki skrawaniem (nijak ma się to do serwisu rowerowego). Od znajomego wiem, że to firma godna współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ronar - Koszalin

• Jak się pracuje w Ronar?

Zobacz opinie na temat firmy Ronar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronar?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ronar?

Kandydaci do pracy w Ronar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ronar
3.3/5 Na podstawie 111 ocen.

Ronar