Ronar

Koszalin

Opinie o Ronar

Alicja

Myślisz nad aplikowaniem do Ronar? Nie wiesz jak przebiega rekrutacja? Nic nie szkodzi! Firma na swojej głównej stronie internetowej opisuje cały proces krok po kroku. Wystarczy wejść na http://www.ronar.com.pl/ a w prawym górnym rogu wybrać zakładkę 'Praca'

aj

Na pewno jest szansa na odpowiedną premie do podstawy zarobków @kawanaławe, bo w końcu zależy im na pracownikach i na ich zadowoleniu z pracy. A atmosfera jaka?

expres

Temat dotyczy firmy Ronar w Koszalinie (dokładniej Ronar Narzędzia Skrawające), nie zaś firmy z Wrocławia czy innego miasta. To firma prywatna, od początku działająca w Koszalinie. Zajmuje się dystrybucją narzędzi do obróbki skrawaniem (nijak ma się to do serwisu rowerowego). Od znajomego wiem, że to firma godna współpracy.

expres

Firm o nazwie Ronar w Polsce może być wiele. Ten temat dotyczy firmy z Koszalina, dlatego na przyszłość radzę czytać ze zrozumieniem.

Amad47

Witam. Nadal pracuję w Ronarze. Mija półtora roku od kiedy zacząłem tu prace. Nadal nie zmieniam mojego zdania na temat aktualnej pracy. Jestem zadowolony z zarobków i z podejścia firmy do mojej osoby. Pracuję w terenie, do dyspozycji mam samochód służbowy, telefon, tablet. Jeżdżę po klientach i moja w tym brocha żeby klient kupował ode mnie.

Adam47

Aktualnie pracuję w Ronarze. Umowa pracy jest przejrzysta i konkretna. Zarobki są odpowiednie do mojej pracy jaką wykonuję. Im więcej sprzedam, tym więcej zarobię - to jest prosta kalkulacja. Atmosfera jest dobra, a mam porównanie z innymi firmami. Firma inwestuje w rozwój pracownika co widzę po mojej osobie. Wszystkie potrzebne rzeczy do pracy dostałem od pracodawcy. Co ważne jak coś robię dobrze to jest to dostrzegane, a to nie często się zdarza w innych firmach. Jak ktoś chce pracować i nie boi się tego, to w Ronarze ma możliwość zarobienia dobrych paru złotych.

Kolo

Pracowałem tam i nigdy nie wiedziałem ile tam zarobię. Jak obroty były w miarę wysokie, to było ok, ale gdy trochę mniejsze to tragedia. Nie polecam nikomu, radzę się zastanowić.

Obecny pracownik

Najlepszy pracodawca w Koszalinie, narzędzia najwyższej klasy, ogromne wynagrodzenia, przeogromne premie, rodzinna odmosfera, doractwo techniczne na najwyższym poziomie w świecie, bardzo duże możliwości rozwoju, terminowość dostaw i jasne warunki współpracy z klientami. To nie sen to Ronar -Koszalin.

Zostaw opinię o Ronar - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronar