Firma Handlowa Duo Halina Pękala

Koszalin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Firma Handlowa Duo Halina Pękala
0 0 6 1

Opinie o Firma Handlowa Duo Halina Pękala

nowy

będę pierwszy ale to dobrze bo innych chociaż uświadomię. szefowa naprawdę mila i fajna do niej nie ma co się czepiać zawsze można się z nią dogadać. ale za to 2 kierowniczki to już inna bajka każda chce rządzić i każdego sama siebie przekrzykuje nie można nawet zacząć dyskutować bo już straszą ze zwolnią. Pod względem finansowym można negocjować ale psychicznie mało kto wytrzymuje. za mojej kadencji która trwała naprawdę niedługo przewinęło się sporo ludzi szczególnie mężczyzn. nie polecam tej firmy jako pracodawce bo atmosfera jest tam tragiczna.

Zostaw opinię o Firma Handlowa Duo Halina Pękala - Koszalin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Duo Halina Pękala