Firma Handlowa Duo Halina Pękala

NIP: 6691605877 REGON: 330560189

Firma Handlowa Duo Halina Pękala

Opinie o Firma Handlowa Duo Halina Pękala

nowy

będę pierwszy ale to dobrze bo innych chociaż uświadomię. szefowa naprawdę mila i fajna do niej nie ma co się czepiać zawsze można się z nią dogadać. ale za to 2 kierowniczki to już inna bajka każda chce rządzić i każdego sama siebie przekrzykuje nie można nawet zacząć dyskutować bo już straszą ze zwolnią. Pod względem finansowym można negocjować ale psychicznie mało kto wytrzymuje. za mojej kadencji która trwała naprawdę niedługo przewinęło się sporo ludzi szczególnie mężczyzn. nie polecam tej firmy jako pracodawce bo atmosfera jest tam tragiczna.

Zostaw opinię o Firma Handlowa Duo Halina Pękala - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Duo Halina Pękala