Pphu Firany-Janczewski Gabriel Janczewski

Koszalin

Pphu Firany-Janczewski Gabriel Janczewski

Opinie o Pphu Firany-Janczewski Gabriel Janczewski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Firany-Janczewski PPHU o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były przedstawiciel

Najgorsza firma w jakiej i z jaką przyszło mi współpracować. Pełna inwigilacja przez [usunięte przez moderatora]i jego księgową, [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane. Trzeba było odpowiadać nawet na pytania typu dlaczego telefon w sobotę był wyłączony, albo dlaczego w sobotę byłem poza miejscem zamieszkania. Dodatkowo nie uczciwy sposób rozliczeń (podstawa najniższa na papierze), reszta pod stołem po potrąceniu np. części kosztów użytkowania samochodów. Oczywiście wszystko miało być ozusowane, ale [usunięte przez moderatora] i księgowa zapomnieli sporządzić deklaracje. Omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem.

przedstawiciel

ja byłem chyba czwarty w jakimś tam krótkim czasie... powinno to mi dać do myślenia No cóż człowiek uczy się na własnych błędach .

przedstawiciel

Najgorsza "firma" jaką spotkałem na swojej drodze....cwaniactwo i wykorzystywanie.Zatrudnią Cię abyś znalazł im klientów a potem Cię [usunięte przez moderatora] i cię wyrolują

Zostaw opinię o Pphu Firany-Janczewski Gabriel Janczewski - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pphu Firany-Janczewski Gabriel Janczewski