Ceneo.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ceneo.pl Sp. z o.o.

Czytając opinie poprzedników mam wrażenie, że byłem kilka tygodni temu na rozmowie w zupełnie innej firmie. Moje spostrzeżenia są zupełnie inne. Super firma, świetne biuro i sposób prowadzenia rekrutacji bardzo profesjonalny i w luźnej atmosferze, co mi akurat bardzo pasuje. Sztywniaków zapraszam na rozmowę do banków. Odpowiedź też otrzymałem, na moją prośbę nawet z wyczerpującym feedbackiem. Ja osobiście polecam i żałuję, że się nie udało.

Katarzyna

Niestety bardzo słaba firma. Po rozmowie rekrutacyjnej następuje cisza ze strony ceneo. Ciekawe po co zatem tak rozbudowany HR - w rozmowie brały udział trzy osoby, a niestety jak widać, nikt nie potrafi poinformować kandydata o decyzji. Polecam tylko osobom, które mają dużo czasu na tego typu rzeczy. Przy obecnej sytuacji na rynku jest na szczęście coraz mniej.

Byłem zażenowany poziomem rozmowy rekrutacyjnej, brak jakiejkolwiek odpowiedzi po rozmowie utwierdził mnie w przekonaniu, że nie chcę pracować dla tych ludzi.

Amatorszczyzna już na starcie

Brak odpowiedzi po rekrutacji, zero kontaktu. Jeśli już na tym etapie firma nie szanuje ludzi, nie można liczyć, że potem będzie lepiej. Omijać!

AdamM

Zdecydowanie polecam pracę w Ceneo. Duża możliwość rozwoju, ciekawe eventy, ale przede wszystkim Ceneo to super ludzie z którymi miałem przyjemność pracować przez kilka lat.

Rozstałem się z firmą jakiś czas temu po długich latach. Dzięki wpisanemu w CV w Ceneo szybko znalazłem inną pracę, bo niestety firma schodzi na psy. Owszem, są benefity, luźne piątki, fajne imprezy i część załogi ale to tyle. Kasa dość marna jak na taką firmę i Wrocław. Oprócz tego faktycznie przez złe zarządzanie źle się tam dzieje. W ostatnim czasie jest ogromna rotacja. Odchodzą wszyscy od IT przez handlowców aż po dział integracji, który wykopali swoją drogą na outsourcing. Cyrk na kółkach, kolesiostwo, i pary które są ze sobą i prywatnie i zawodowo tworzą grupę zarządzającą także polecam szukać innej pracy. Okręt tonie i odcinanie kotwic zgniłych nic tu nie da. Myślę, że pracownikom to ostatnie zdanie mówi wiele także wiecie... ŻYCIE POZA CENEO ISTNIEJE a nowym nie polecam.Wszystko pięknie wygląda na stronie i tyle.

cemeo
@były pracownik

bardzo mało

Programista Wrocław

To jest jakaś popaprana firma duże wymagania marne pieniądze. Ludzie trzymają się grupkami jak jesteś nowy to wszyscy mają cię gdzieś, ta firma to jakaś padaka. Polecam na start ludziom z dużym dystansem do pracy. Ja nie wytrzymałem ich podejścia... Zarządzający wyszli ze wsi do miasta, ale wieś dalej huczy w głowie. Podzielam opinie "były pracownik". Ludzie którzy tam zostali nie znają na prawdę swojej wartości na rynku IT.

Zet
@Programista Wrocław

To nie są grupki tylko zespoły Scrumowe.

Łukasz Giewartowski

Najlepsza Firma w jakiej pracowałem. Ogromne możliwości nauki, rozwoju. Super atmosfera.

Patrycja

Zajrzałam na Facebooka Ceneo.pl i tak jak wcześniej wspominał @Happy, widzę, że firma organizuje różne akcje dla swoich pracowników. Można znaleźć relacje zdjęciowe z takich okazji jak Dzień Chłopaka, jak i wydarzeń sportowych. Czy często są organizowane takie wydarzenia integracyjne? Macie może możliwość zgłaszania i realizacji swoich własnych pomysłów?

Patrycja

@Luizapiszesz, że jest to dobra firma dla pracowników. Chętnie dowiemy się dlaczego. Co konkretnie sprawia, że Ceneo.pl jest tak dobrym pracodawcą? Jakie są jego mocne strony? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Luiza

Pracuje firnie Ceneo.pl i jestem bardzo zadowolona, ale trzeba lubić swoja pracę . Moja opinię popierają inne osoby z forum, to jest dobra firma dla pracowników.

AnnaWall

Ceneo.pl to świetny pracodawca . Pracowałam tam przez krótki czas i byłam bardzo zadowolona . Pozdrawiam Anna Wall http://next-immo.com

Patrycja

A jeśli chodzi o rozwój zawodowy?

Patrycja

True, a czy firma organizuje spotkania integracyjne dla pracowników?

Happy
@Patrycja

Organizuje całkiem fajne eventy we Wrocławiu i poza nim również :)

Ciekawa

Bardzo fajna firma, pracuję i jestem zadowolona. Ktoś miał kiedyś fajny pomysł na biznes. Jak zarobki?

Chciałbym podzielić się z Państwem swoim świeżuchnym doświadczeniem w zakresie rekrutacji na stanowisko handlowe w tym wypadku sprzedażówka. Rekrutacja docelowo składa się z 3 etapów ( 1 rozmowa z przełożonymi pt. Kierownik & Lider Zespołu & Hr), drugi etap( ten sam skład + jakiś bonus) przygotowanie projektu kampanii sprzedażowych 3 rzecz jasna ustalenie warunków współpracy. Cóż... rekrutacja prowadzona pod osłoną profesjanalizmu i wysokich standartów w praktyce godnych pożałowania. Nie dajcie się nabrać i nie róbcie gotowych projektów, które chętnie wykorzystają zblazowani szpecjaliści. Jedna wielka ściema i strata czasu. W moim odczuciu firma nie ma nic wspólnego ze standartami międzynarodowymi, na które rzecz jasna się lansuję w końcu "korpo" hłe hłe ! Nie idzcie tą DROGĄ! CENEO SHAME ON YOU ! Jeśli jesteś łebskim Harrym nie trać czasu i sił witalnych na walkę z tym czymś!

elka

@True, widać solidną wypowiedź, popartą danymi. Podoba mi się, że Ceneo to nie tylko dobreze zerobiony marketing, ale także zadowolenie pracowników

Niezawodolony

Witam nie podoba mi sie ta firma. Jako klient zamówienie które chciałem miało być dostarczone do 3 dni roboczych a mija tydzień gdy nadal nie dostałem od nich ani paczki ani nawet jakiegoś linku gdzie paczka aktualnie jest

Kariera Ceneo.pl
@Niezawodolony

Niezadowolony - pamiętaj, że to nie Ceneo odpowiada za realizację zamówień, a sklepy internetowe - natomiast my jako Ceneo chętnie pomożemy w każdym problemie ze sklepem - napisz do nas na adres kontakt [at] ceneo.pl, a na pewno zajmiemy się problemem! Pozdrawiamy!

Kariera Ceneo.pl

Zgadza się - pod tym linkiem znajdziesz aktualne ogłoszenia - http://kariera.ceneo.pl/oferty/ - a powiem, że jeszcze dziś pojawi się jedno nowiutkie! :)

zadowolona

Ok, każdy ma prawo aby czuć to co chce, ale zmieniłeś pracę więc po co tego typu teksty... być może tymi wypowiedziami zniechęcisz osoby, dla których praca w tym serwisie mogłaby się okazać przygodą życia i głęboko wierzę, że dla wielu osób tak może być, dla mnie jest niezapomnianą przygodą która trwa do dziś.. Z ceneo jestem związana od lata, atmosfera?-taka jak tworzymy ją sobie sami więc dla mnie niepowtarzalna, ludzie?- wartość największa firmy, zarząd? - jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził, ale jeśli masz pomysł na siebie, jesteś ambitny, pokazujesz że chcesz a nie tylko narzekasz i większość swojego czasu pracy spędzasz w kuchni, jeśli informujesz że jest ci źle, że potrzebujesz zmian zanim podejmiesz decyzję o rozstaniu z firmą, na pewno będziesz mógł się ciągle rozwijać i realizować każdego dnia, czego doświadczam od wielu lat i nawet bardziej teraz niż za kadencji poprzednich osób zarządzających.To chyba tyle.....

zadwolona

sorki Michałek, miało być w odpowiedzi do byłego pracownika

True

Zgadzam się z tobą zadowolona. Pracuje w Ceneo od kilku lat i pracuje mi się tutaj najlepiej. Firma daje możliwości rozwoju dla tych którzy zamiast zrzędzić - jak Ty były pracowniku, chcą pracować i jednocześnie się rozwijać. Pozycja Ceneo na rynku e-commerce i ciągły rozwój firmy świadczy o dojrzałości zarządu oraz kreatywności i zaangażowaniu osób które tutaj pracują. Ze swojej strony polecam pracę w Ceneo.

Zostaw merytoryczną opinię o Ceneo.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceneo.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceneo.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceneo.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceneo.pl Sp. z o.o.