polo market

Dobrodzień

Opinie o polo market

Hanna

Firma deklaruje, że siłą sklepu jest kapitał, jaki tworzą jej pracownicy. Czy w takim razie pracownicy firmy również mają poczucie takiego stanu rzeczy? Jakie dodatkowe wyróżnienia i benefity oferuje ten pracodawca? Na stronie internetowej polo marketu można znaleźć informacje o prywatnej opiece medycznej. Czy coś jeszcze?

Hanna

@adsd, a co możesz powiedzieć na temat warunków pracy?

rfgvb

@flo no ale Twoje pytanie jest bardzo ogolne bo rpzeciez to wszystko zalezy od tego na jakim stanowisku pracujesz bo nie wiem o jaki konkretnie pytasz to tez zalezy od tego jakie msz wykszztalcenie i dosiwadczenie

adsd

Kierownik to leser nic nie robi !!!!!

dfgg

Chciałbym podjąć pracę w firmie polo, potrzebuję auto żeby dowozić córkę do szkoły, słyszałem że teraz już nie trzeba robić planów i umowy dają na 5 lat a auto na 8 godzin jest, troszkę się można pokręcić po sklepach i po córkę do szkoły. Dorabiam jako malarz więc van jak najbardziej się przyda. p.s. ma ktoś kontakt do firmy..

elf

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2016. Oby był lepszy od tego 2015. Oby kadra kierowników w koncu sie zreflektowala, ze zarzadza Zespołem ludzi, których należy traktować jak ludzi, a nie śmieci.

fgt

Kiedyś byli kierownicy ,teraz tylko jada i nic nie robią tylko piją kawki,nie interesuje się.

Ateista

Na premię to możesz liczyć przy emeryturze.

Ateista

Hela coś Ci powiem jak chcesz być wykorzystywana pod każdym względem i zarabiać 1.200 zł na rękę to napewno Cię przywitają z otwartymi ramionami.

GoŚć

Niestety rownież się ostatnio zawiodłem na niby tak dobrym polomarkecie mianowicie ci klienci co są bystrzejsi napewno to wyłapali rozchodzi się o piwa i ich ceny zdumiewającym faktem jest ze 4 - pack piwa Żywiec wychodzi drożej niż to jak by się miało kupić 4 piwa luzem, niewiem jak jest z innymi markami piw, ale spodziewam się ze może być podobnie albo różnica będzie groszowo się opłacać

Anonim

Tragedia się dzieje ostatnio w tym markecie nie ma kto obsługiwać same praktykantki chodzą po sklepie pracownikow to szukać z latarką tam.

Niewierny

Jestem byłym pracownikiem tego PoloMarketu, Zarobki tam mijają się z tym ile trzeba roboty wykonać a już nie mowię o pretensjach od kierownictwa. Mało tego każda szkoda czy tez manko na kasie pokrywa nikt inny jak pracownik sklepu nawet inwentaryzacja jak wyjdzie za duża niż oczekiwano to rownież różnice pokrywają pracownicy. Gdyby kierownictwo było normalne to pracownikom robiło by się dużo lepiej i spokojniej, nie długo wpadną na pomysł żeby pracownicy biegali po sklepie roznosząc towar.

xce
@gość 01.12.2014 21:53

Do tego szef, który swoje obowiązki oddaje PH, w regionie nic nie działa wszystkim mają zajmować się PH a kiero siedzi cały dzień w domu...

kim
@xce 14.04.2015 14:02

Zgadzam się z opinia na temat kierownika sklepu Potrafi tylko cały dzień przesiedzieć w biurze i gadać przez tel na sklepie wogóle nie przebywa i się nie interesuje.

kierownik to leser i nieroba ia bym go (usunięte przez administratora) jak się nie zmieni w polomarkecie kierownik to mu sklepie miche

wooodzu

Jeśli ktoś lubi otrzymywać najniższą krajową, i słyszeć: do roboty, bo mało bo to bo siamto... To zapraszam;-)

serwetka

mnie się w polo dobrze robi zakupy i obsługa jest super ale klient jak jest wredny to jak obsługa ma się jeszcze do niego uśmiechać

klient

to jeden z moich ulubionych sklepów w Dobrodzieniu,również polecam go wzsystkim.

sklep godny uwagi,wszystkim którzy mieszkają w gutten tag-u:)polecam

sklep warty uwagi i polecenia,nie ma kolejek,w środku czysto,obsługa zawsze uśmiechnięta,kierownictwo pracuje na sklepie,chętnie pomocą służą.

3 razy \"D\"dobry sklep,dobre ceny,dobra obsługa.

Tomekk

Hi zazdroszcze tym co mają do naszego Polo blisko,ja to bym chciał tak przez droge przejść i być już w Polo,mają tam zawsze piwo w dobrej cenie,tańsze niż w Stonce(-Biedronce;)

Marcin

Hehe a ja mam do Polo blisko i też lubie tam robić zakupy:):)

Witam. Jeśli chodzi o Polo to nic złego nie moge powiedzieć o tym sklepie. Ma swoje zalety,jest napewno tani,produkty świeże,nie ma kolejek przy kasie a wade to ma jedną,taką że mam do niego daleko:)

Weronika z..Dobrodzienia:)

Zgadzam się z tą opinią,sklep godny polecenia innym,robie tam zakupy codziennie i nigdy nie byłam rozczarowana.

Sklep ogólnie super, niskie ceny,zawsze świeże owoce i warzywa,miła sympatyczna obsługa,pracownicy uśmiechnięci,widać że na sklepie panuje dobra atmosfera,ceny zawsze się zgadzają z cenami na regale,sklep godny polecenia innym.

Zostaw opinię o polo market - Dobrodzień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polo market