Opinie o Eurofinance Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eurofinance Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurofinance Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurofinance Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Specjalista ds. administracji jak ma status studenta który jest według oferty mile widziany to wtedy chyba inna stawka i umowa jest? Jak to działa? Bo nie wiem czego się spodziewać, nie pracowałem jeszcze w ogóle. Nie tylko tutaj tylko nigdzie

zr

Jaki awans? Jakie szkolenia? Chyba nie o tej samej firmie mowa. Ja o tej na Chałubińskiego 8 w Warszawie. Odradzam, omijajcie szerokim łukiem. Praca asystentki Zarządu/Sekretarki poza typową pracą biurową(korespondencja,telefony,zakupy,kawa, herbata, kalendarz Prezesa itp.) obejmuje noszenie walizek "Pani Prezes", robienie zakupów dla dzieci "Członków Zarządu", kupowanie biletów do parkomatu, lataniem z dokumentami po całej Warszawie - czy to w deszcz, śnieżycę czy 40 C upał. Dodam, że załatwianie spraw na mieście odbywa się za pomocą komunikacji miejskiej na swój koszt. W ramach obowiązków załatwianie spraw prywatnych, od kupowania x boxa dla dzieci pod choinkę (wraz z odbiorem własnym bo Członka Zarządu nie stać na kuriera) po jeżdżenie po szpitalach w celu odbioru badań Prezesa. Ponadto dowóz laptopa jednej z "wyżej postawionych" na Pragę (przypominam komunikacją miejską)bo Pani A. przez przypadek zapomniała zabrać z biura.Dużo by jeszcze wymieniać ale nie chcę zanudzać. Ekstra zadań jest jeszcze na co najmniej strone A4 ale juz nie będę do tego wracać. Ogólnie brak szacunku, wywyższanie się, traktowanie innych jak śmieci. Na stanowisko asystentki szukają kozła ofiarnego, który będzie wykonywał ich polecenia od a do z. Biuro porażka, obracaja taka kasa, że głowa mała a na komplet filiżanek żałują - żenada. Zero możliwości rozwoju, żadnych szkoleń, nic ze swojej strony nie oferują. To ty masz być kreatywny i coś wymyśleć żeby wejść w ich hermetyczne szeregi.Ponadto praca po godzinach - odprawa wszystkich członków zarządu jak gdzieś lecieli w tą i z powrotem - czy to była 6:00 rano czy 22:00 w nocy. W weekendy odbieranie pakietów startowych na maratony - oczywiście korzystając ze swojego samochodu i wypalając swoją benzynę, która przecież nic nie kosztuje. Generalnie porażka na całego a to wszystko za aż 1750 zł/mies.! W dodatku okazało się, że nie wypłacali na czas wynagrodzenia i jak zostałam bezrobotna nie mogłam ubiegać się o zasiłek bo nie płacili składek. Teraz pracuje w korpo i jest o niebo lepiej. Sama się sobie dziwie, że tyle czasu znosiłam upokorzenia ale zależało mi na tym żeby mieć umowę o pracę i jakis dochód bo mam na wychowaniu dziecko. Teraz wiem, że nie warto - zero korzyści, zszargane nerwy i jeszcze brak szacunku. Nie polecam.

@zr

Zgadzam się w 100%. Tylko Ty masz się starać. Szkoleń 0. No i to jeżdzenie po mieście za Twój hajs... Żenada

XXX Nowy wpis
@zr

Opis stanowiska jak z filmu diabeł ubiera sie u prady

Wiktoria Nowy wpis
@XXX

Cześć, czy jesteś może pracownikiem firmy? Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w Eurofinance Consulting i zależy mi by uzyskać jakieś nowe informacje na ten temat. Ty odpowiadasz na post z 2015 roku więc warto by było zapoznać się z tym jak jest obecnie.

Była pracownica Nowy wpis
@zr

Zgadzam się z przedmówczynią. Pracowałam w tym samym biurze na Chałubińskiego w 2013 roku. Atmosfera pracy (usunięte przez administratora) kadra kierownicza chyba zachlysnęla się nazwą swojego stanowiska, bo oprócz noszenia wysoko głowy to zero klasy. Jeżdżenie po mieście na swój koszt norma, nawet na koniec Warszawy do siedziby DPD żeby odebrać szybko paczkę z prywatnymi dokumentami członka zarządu...Oprócz tego wożenie dokumentacji medycznej członka zarządu do przychodni, którą de facto ma po drodze do domu, odbieranie prezentów dla dzieci, telefony w weekend i to wszytko wtedy a cale 1500 zl... Ponadto zero wprowadzenia w temat pracy , spółek które się obsługiwało ani nawet info kto tam rządzi. Ja mialam jeszcze szczęście że zaplacili na czas...

Magda

@artek a gdzieś taka ofertę wystawili?

Artek

Czesc na czym konkretnie polega praca na stanowisku asystent biurowy ds. Obsługi klienta?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Eurofinance Consulting Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. przedłużania polis?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Xxxx

Nie polecam. Mobbing. Bedac na przerwie kolega byl sprawdzany co robi co jest bezczelne. W czasie pracy dostawanie upomnien od koordynatora ze nie mozna rozmawiac. Grobowa atmosfera. Dosc napięta i stresujaca. Zwracanie uwagi, ze nie mozna uzywac telefonu osobistego w czasie pracy. Co miesiąc dwie wyplaty. Trzeba sobie pilnowac czy kasa sie zgadza na koncie. Częste pomyłki. Gdy im nie podpasujesz szukają absurdalnych wymówek aby zwolnic. Jak podziesz na zwolnienie lekarskie maja tupet pytac na co.jestes chory.

@Xxxx

@Xxxx Używanie słowa mobbing na forum publicznym powinno być dobrze przemyślane. Powiedz, czy pracownicy w Eurofinance poprzez zachowania przełożonych mają w jakiś sposób zaniżoną samoocenę?

Elizabeth

Pracuje tam od niedawna. Nie wyplacają kasy. Jak tak dalej pójdzie robie im sprawe.

Ghost

Mobbing zastraszanie oraz obcinki prowizji to norma. Zero rozwoju i (usunięte przez administratora) w lubelskim biurze (robactwo w socjalu, okna nie myte latami, wykładzina nie prana latami)

Jaka panuje atmosfera ?

@Kasia

Też chętnie się tego dowiem. Od kilku lat żaden z pracowników Eurofinance nie odezwał się na tym forum, a szkoda, bo interesuje mnie też rekrutacja, a niestety nie znalazłam ofert w sieci. Będę wdzięczna za odzew ze strony pracowników.

Klient

Bardzo sprawna i miła obsługa plus dobre ceny mówią same za siebie. Polecam

Iwo

Zastanawiający spokój na forum. Liczyłem na informacje bezpośrednio od pracowników.

Jagoda

witam, czy osoby pracujące w łódzkim oddziale Eurofinance mogłyby powiedzieć coś na temat warunków pracy? Jak wygląda sytuacja z umową, z wysokością wynagrodzenia?

Grażyna

Jakim pracodawcą jest firma Eurofinance Consulting? Czy polecacie innym forumowiczom pracę w tym miejscu? Co jest najmocniejszą stroną zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie? Czy jest na forum jakiś pracownik firmy? Najbardziej wiarygodne informacje zawsze pochodzą z samego źródła.

Magda

Odradzam, nuda, brak kompetencji przełożonych. Warunki finansowe słabe. Wyzyskiwanie.

Była pracownica

Ogólnie polecam, praca wymagająca, odpowiedzialna i należy liczyć się z dużym poświęceniem czasu. W samej firmie klimat troszke sztywny, ale są pojedyncze osoby godne uwagi i symapatii. Poza firmą: na szkoleniach bardzo miło, stała współpraca z miejscami, gdzie odbywają się szkolenia powoduje ciepłą atmosferę - pracownicy znają opiekunów szkoleń i są bardzo pomocni, życzliwi. W sumie polecam, ale w temacie finansów ciężko polecić, jeśli ktoś chce zarabiać powyżej 2 000 i mieć spokój to odradzam.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofinance Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Eurofinance Consulting Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa

Eurofinance Consulting Sp. z o.o.