opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 642 ocen
Opinie(2109)
Dodaj opinię

Opinie(2109)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Nysa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Franciszek

    29.01.2021 19:12

    Pracownik

    Dokładnie. Ludzie,w żadnej firmie nie ma już takiego stanowiska! Nawet liderzy zespołów pracują razie że swoim zespołem,żeby wiedzieć potem za co ludzi rozliczają. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.02.2021 22:42

    Pracownik

    Zgadza się Lider robi razem z zespołem,służy radą. Robi razem,żeby wiedzieć ile można i jakie są bolączki. A nie czasy mierzyć, chyba sprinterom
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.02.2021 21:44

    Inne

    Jak obserwuję w Jelczu panuje bezkrólewię.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    14.02.2021 09:30

    Pracownik

    Jedynym królem był Łopata
    ReviewUserIcon
    gosc

    12.02.2021 22:29

    Pracownik

    Jak bez kwalifikacji? A przynależność do WIGRY 3 BYŁA ?.
    ReviewUserIcon
    Wszystko wiedzący

    07.02.2021 11:38

    Były pracownik

    Jest super!!! Związki Zawodowe, w interesie nie swoim, a spółki kreują politykę kadrową, co morale buduje. Naczelna w mini kontrakty załatwi, a jak komuś się nie spodoba to marketingowcy mięsem go obrzucą. Powinno zacząć się kronikę pisać.
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.02.2021 22:51

    Pracownik

    Wigry 3 to szkodnik jakich mało na szczęście prostataprzyrasta.
    ReviewUserIcon
    gosc

    07.02.2021 21:55

    Pracownik

    Lasery przodem.
    ReviewUserIcon
    gosc

    07.02.2021 21:53

    Pracownik

    Związkowe ekspert górą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2021 11:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.01.2021 13:06

    Pracownik

    Super szef ma wiedzę i doświadczenie,pomysły. A ten pozwala na nicnierobienie i klepie premie swoim,, bo drży o posadę i szuka poparcia.
    ReviewUserIcon
    Zenobiusz

    29.01.2021 19:10

    Pracownik

    Wiecie jak zrobić karierę na spawalni? Trzeba być czopkiem kierownika spawalni, mieć postepowanie mobbingowe z wynikiem negatywnym, to za karę dają stanowisko kierownika zmianowego. Tak się dzieje na całej spawalni,a w szczególności na kabinach. Firma osobie bez umiejętności spawania zrobi papiery, a potem i tak dostaje posadę KAPO,siedzi i tylko notuje
    ReviewUserIcon
    gosc

    27.01.2021 21:57

    Pracownik

    Tyran 350 .Znasz to powiedzenie uderz w stół a nożyce się ideową "
    ReviewUserIcon
    Pukaczu

    27.01.2021 18:55

    Kandydat

    Witam, czy w firmie Jelcz sp zoo pracują fajne dziewczyny?
    ReviewUserIcon
    gosc

    22.01.2021 23:35

    Pracownik

    A redaktor śledczy naoliwił gilotynę?.
    ReviewUserIcon
    ST

    28.12.2020 14:28

    Pracownik

    Co z plagą zwolnień lekarskich ??????????
    ReviewUserIcon
    gość

    31.12.2020 08:34

    Pracownik

    Dodrukują +8 nowych podatków a ten deszczowy najlepszy 3 zł od m2 dachu to dlatego Łopata chciał wyremontować a wodę butelkować.
    ReviewUserIcon
    Kacper

    22.01.2021 17:22

    Pracownik

    Akurat za 2019 rok, kiedy obaj panowie byli w Jelczu na funkcji odpowiednio dyrektora produkcji i prezesa, przedsiębiorstwo osiągnęło rekordowy zysk we współczesnej historii Jelcza, dwadzieścia kilka milionów złotych.
    ReviewUserIcon
    Gorszy sort

    20.01.2021 22:37

    Pracownik

    #Zenek Martyniuk dokładnie tak jak mówisz!! Kierownik jak i jego mistrzowie i wazeliniarze to jakaś pomyłka. Dopóki dyrektor produkcji daje mu wolną rękę i mogą robić co chcą to nic się tam nie zmieni!! Czas na zmiany Pani Prezes, otwórzcie oczy!
    ReviewUserIcon
    Szukający pracy

    17.01.2021 19:31

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy w firmie są obecnie albo będą jakieś rekrutacje na produkcję bądź montaż , pracownik fizyczny? Chciałbym złożyć podanie.
    ReviewUserIcon
    Wacek

    20.01.2021 18:22

    Były pracownik

    Omijaj to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem, jest w okolicy tyle firm gdzie pracuje się normalnie, że szkoda zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Zenek martyniuk

    20.01.2021 09:38

    Pracownik

    Dokładnie tak jak mówicie. Kierownik spawalni także nie posiada żadnej wiedzy dlatego tak broni Damiana . W grę nawet wchodzą już kłamstwa ze strony kierownika o tym że jak niebylo brygadzisty to były reklamacje, sterta bzdur żeby ratować swój tylek. Normalnie wszystko szło i co najważniejsze była atmosfera. Jak wybiorą maistra z zewnątrz to nasz kierownik nieprzekaze mu żadnej wiedzy bo jej nie posiada za niego rabia wszystko maistrowie
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.01.2021 16:56

    Pracownik

    Zenek w zakładzie większość kierowników nie ma odpowiedniej wiedzy gdyż nabory robił prezes CZ obecnie komunalka.Tam liczyło się kolesiostwo a jak przychodził ktoś z zewnątrz to nie mógł mieć więcej rozumu jak miejscowi dlatego takie bagienko. Tak naprawdę na poziomie jest tylko montaż kabin reszta to trzymaj antek ścianę idziemy po pieniądze a prym wiedzie spawalnia i lakiernia.
    ReviewUserIcon
    gosc

    10.01.2021 09:47

    Pracownik

    Oczywiście związkowej.
    ReviewUserIcon
    Gorszy sort

    08.01.2021 09:45

    Pracownik

    Majsternia kabin to już rodzinna spółka, nikomu nie polecam tu pracować, tym bardziej jeżeli ktoś ma wiedzę na temat pracy to już całkiem jest zduszony.
    ReviewUserIcon
    Frania

    31.12.2020 15:37

    Pracownik

    Nie ma nawet 5 lat pracy w spółce ( dopiero w 2021 roku stuknie pierwsza piątka ) ,nie ma nawet 30 lat życia ,a zostaje mistrzem i to dwóch majsterni . Zgadnijcie o kim mowa ???
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2021 07:19

    Pracownik

    Akurat z nim współpracuję i jest bardzo sprytny, ogarnięty i super daje radę...bzdury piszesz twierdząc, że wybrani nowi mistrzowie nie mają wiedzy....poprostu zazdrość i nic więcej...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2021 14:34

    Pracownik

    Oczywiście odnoszę się do mistrza spawalni i tłoczni bo jak zauważyłeś to po nich spływa tutaj fala hejtu....
    ReviewUserIcon
    gosc

    30.12.2020 00:03

    Pracownik

    Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących i tolerujących jelczański URLOP+.
    ReviewUserIcon
    gość

    30.12.2020 09:26

    Pracownik

    Jak jest więcej w roku jak 2-3 miesiące na chorobowym na "kaszel" to powinno się z takim chorowitym żegnać problem jest taki że na pewno należą do związku Wigry 3 i jego nie da się ruszyć a tym samym morale pozostałej załogi upada.
    ReviewUserIcon
    Cobra

    24.12.2020 00:22

    Pracownik

    Załoga na górze do zwolnienia prywatny inwestor pozdrawiam Panią prezes nic się nie zmieni
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Cobra

    21.12.2020 21:01

    Pracownik

    Miałem nadzieje ze pani prezes zrobi porządek ale się myliłem
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    23.12.2020 14:06

    Pracownik

    Porządek może zrobić tylko prywatny inwestor. Państwowe znaczy niczyje - tak to niestety u ns wygląda
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.12.2020 09:58

    Pracownik

    Życzenia dla firmy są takie aby Mon dalej przymykał oko i zamawiał zarządzający spółką za bardzo nie szkodzili a Łopaciarze kanalizę na wiochach robić i nie mącić.
    ReviewUserIcon
    Gorszy sort

    16.12.2020 20:01

    Pracownik

    Jak widać bardzo nie wygodne dla firmy są pytania w sprawie mobbingu na spawalni jeżeli komentarze zostają usunięte. Czyli dalej pseudo kierownik i jego mistrzowie wazeliniarze mogą sobie robić co chcą, wynagradzać swoich i karać tych nie wygodnych!
    ReviewUserIcon
    Julian

    19.12.2020 17:07

    Pracownik

    A jak wygląda sytuacja na innych działach?
    ReviewUserIcon
    twister

    17.11.2020 21:32

    Pracownik

    Jak wam się podobają zmiany kadrowe na obróbce plastycznej i planowane dalsze zmiany ?? Co o nich sądzicie ??
    ReviewUserIcon
    Robcio

    19.12.2020 14:28

    Pracownik

    Fatalne, fatalne i jeszcze raz fatalne.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    13.12.2020 19:48

    Kandydat

    Czym dłużej czytam te wypowiedzi jestem za jak najszybszą prywatyzacją. Z drugiej strony wiem, że dzisiejszym rynku światowym jest to nie możliwe. Dlatego potrzebny jest szef który wprowadzi porządek. Musiał by mieć poparcie inwestora. Jedyny kierunek
    ReviewUserIcon
    Janek ze Mrzeżyna

    10.12.2020 22:06

    Pracownik

    Ci co to wypominają hektary kostki... nie przeszkadza wam remont wejścia głównego? budowa wejścia zastępczego? budowa miejsc postojowych dla wybranych? niekończący się remont dachu? remont pomieszczeń dla związków? remont magazynu? oj ktoś przebił poprzedniego, ale w zamian za ... nie kuje w oczy?
    ReviewUserIcon
    Ping

    11.12.2020 21:48

    Pracownik

    co nie chcesz aby remontowali, według ciebie lepiej niech się zawali co ?? nikt wam nie dogodzi narzekacie aby narzekac i swoje zawisci rozładować, żenada ja tam chce remonty
    ReviewUserIcon
    Janek z Mrzeżyna

    13.12.2020 13:09

    Pracownik

    Wręcz przeciwnie. Nie potrafię tylko zrozumieć, że jak jeden ułożył kilkaset metrów kostki, to hejtu nie było końca. Obecnie jest tego 10x więcej i cisza. Jaki z tego morał płynie?
    ReviewUserIcon
    opinia

    13.12.2020 12:46

    Pracownik

    Nikt nie chce by wrociło to co rok temu było wyzwiska obelgi oczernianie innych za nic wyciaganie prywatnych spraw przeciw ludziaom co sie łopacie nie podobali. NIGDy tego wiecej . NIe chemy łysego co jak piesek wykonywał polecenia dziadziusia i wyzywał ludzi i mobingował i to za nic, za ni, za nic. Jak to sie mowi ...... NIGDy tego wiĘcej
    ReviewUserIcon
    ???

    12.12.2020 15:00

    Pracownik

    Jak długo w Jelczu będą pracować ludzie (usunięte przez administratora)" itp to nic się nie zmieni bo po prostu nie może koniec kropka.
    ReviewUserIcon
    Do ???

    13.12.2020 12:35

    Pracownik

    Nareszcie prawdziwe opinie o ktorych popiera cały zakład. Ile jeszcze ta pani od nic nierobienia bedzie udawać ze pracuje DOBRZE NAPISANE
    ReviewUserIcon
    Ping

    11.12.2020 21:43

    Pracownik

    Czytam te wypowiedzi i od razu widać ze pisze one stara (usunięte przez administratora) stary układ. Odwołali prezesa to sie pojawiły od razu hejty a zaraz potem pojawil się artykuł w gazecie co go napisał pzpr owiec co we Warszawie siedzi i ma pisać bzdury aby tylko obrazic bo sam niczego nie umiał. Wychwalanie łopaty jak boga to jakas kpina bo sasm pamietam jak nas w listopadzie i grudniu rok temu przy maszynach wyzywał bo miał zły dzień. Teraz jest lepszy porzadek i widac ze coś sie dzieje. Wiec nie piszcie głupot bo nikt oprocz starego dziadka, łysego i jego dawnych lizusów w to nie zawierza.
    ReviewUserIcon
    Racja

    12.12.2020 13:35

    Pracownik

    Oczywiście że wyzywał nie tylko przy maszynach. Ludzi miał za nic. Niech się cieszy że go nikt do sądu za mobbing nie podał.
    ReviewUserIcon
    Gość

    10.12.2020 16:31

    Pracownik

    Proszę zapoznać się z artykułem w Auto Świat z 8 września " Nowy pojazd dla wojska" i zrozumiecie o co chodzi HSW może to początek końca dla Jelcza?
    ReviewUserIcon
    123

    11.12.2020 19:41

    Pracownik

    A co ty zrozumiałeś z tego artykułu? Widać, że niewiele...
    ReviewUserIcon
    Przyszły prezes

    09.12.2020 22:11

    Pracownik

    Czytajac artykół na Wap Jelcz o zamówieniach przez wojsko samochodów volvo i jednocześnie mądrości na gowork dochodzę do wniosku, że trzeba zwolnić z 20 załogi i przykrócić związki zawodowe. Wtedy reszta weźmie się za pracę i myślenie. Przez lata jelcz produkował samochody 6x2 a teraz nie potrafi. Albo nie ma mocy. Potrzeba silnego prezesa
    ReviewUserIcon
    Kkk

    10.12.2020 13:01

    Pracownik

    Jesteś żałosny. Przyszły prezes raczej posiada taki informacje z MON-u. A nie z jakiejś strony internetowej. A zapomniałeś człowieku wspomnieć o produkcji strażaka. Dziękuję za uwagę, kurtyna.
    ReviewUserIcon
    Rambo

    11.12.2020 10:34

    Pracownik

    Warunkiem koniecznym powinien być brak komunistycznej przeszłości
    ReviewUserIcon
    związkowy leń

    11.12.2020 00:19

    Pracownik

    Nie ten co przyjmuje codziennie funkcyjnych i mnoży dyrektorów na miarę konglomeratu zatrudniającego tysiące pracowników.Chyba czujecie,że zaczyna śię równia pochyła Historia lubi się powtarzać.Nadzorca rozbiórki Jelcza czeka.A ten co dostał chałupe od zlomiarza to jak się czuje Panie nadzorco ?Beneficjenci tłustych lat upadku fabryki, tragedii tysięcy uczciwych pracowników i czasu obfitych łowów cwaniaków. Jedni nie mieli na chleb a (usunięte przez administratora) budowali domy .Czy domyślamy się o kim mówimy cdn.W spółce jeszcze wielu pracuje którzy wiedzą o kim mowa.
    ReviewUserIcon
    Niesolidny pracownik

    10.12.2020 12:57

    Pracownik

    Będą podwyżki? I jakieś bony na święta.? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    związkowy leń

    08.12.2020 20:51

    Pracownik

    Mam jeden dom i jedno mieszkanie a chcę mieć cztery domy i dwa mieszkania jak to zrobić?.
    ReviewUserIcon
    gość

    09.12.2020 08:47

    Pracownik

    Odpowiedź jest prosta, zatrudnij się w zakupach.
    ReviewUserIcon
    ???

    09.12.2020 14:57

    Pracownik

    To fakt można też hektar kostki zrobić.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    09.12.2020 05:57

    Kandydat

    Jak czytam kolejne wypowiedzi to dochodzę do wniosku, że jelcz owi potrzebny jest prywatny inwestor. Na początek zwolniłby że 30 procent obiboków i przykrócił związki zawodowe. Dużo prywaty a mało pracy. Czytam na Wap Jelcz że kontrakty dla wojska wygrywa Volvo a w Jelczu ujadanie.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    09.12.2020 13:21

    Pracownik

    Oczywiście. Prywatyzacja, innego lekarstwa nie ma i jak pokazuje historia raczej już nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Gość

    08.12.2020 13:15

    Pracownik

    Witam czy jest możliwość Complexowego wykonania remontu dachu w zakładzie? Każdą konkurencję przebiję łopatą.
    ReviewUserIcon
    gość

    09.12.2020 08:48

    Pracownik

    Jest nowy dyrektor od dachów, pewnie ogarnie to bez najmniejszego problemu, był przecież „wybitnym” technologiem od nic robienia.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.12.2020 21:52

    Pracownik

    Zadziwiające jak szybko znikają komentarze opisujące negatywnie jelczanskich bożków typu bś????młodzieżówka pilnuje bo zainteresowani nie ogarniają internetu... LS wróć i zrób z leniwcami porządek
    ReviewUserIcon
    gosc

    07.12.2020 15:42

    Pracownik

    Co redaktorku z żelem wypłakałeś usunięcie artykułu nt Pana Dalgiewicza.Nie jesteś godzien za nim teczki nosić.Pan J D bardzo kochał takich pracowitych jak ty.Starleś radzę z gilotyny.
    ReviewUserIcon
    gosc

    05.12.2020 23:32

    Pracownik

    miernoto śledcza co był lepszy od domu kultury,oj ,oj dzieciaku nie szanujesz kolegów.
    ReviewUserIcon
    gosc

    05.12.2020 19:22

    Pracownik

    redaktorze śledczy gilotyna ci zardzewiała tak ciężko pracujesz zmień pracę idź do prywatnej firmy wtedy zrozumiesz za co się tam pobiera wynagrodzenie.Zaczynacie zjadać własny ogon.(usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.