L'Biotica sp. z o.o.

Toruń

Opinie o L'Biotica sp. z o.o.

Lidia

@MMW dziękuję za wszystkie porady. Na pewno będą one przydatne dla wielu potencjalnych pracowników. Indywidualne podejście do pracownika to dość rzadka praktyka w firmach o takiej rozbudowanej strukturze. Czy ktoś w ostatnim czasie próbował brać udział w rekrutacji?

Lidia

@MMW dziękuje za wyczerpująca odpowiedź. To bardzo dobrze świadczy o firmie - czyli istnieje możliwość negocjowano benefitów? Wiele osób aktualnie szuka pracy z możliwością nauki języków. Czy jest to realne w L'Biotica?

@Lidia 30.08.2017 07:30

Jak już kilkukrotnie wspominałam - podczas rekrutacji firma jest otwarta na rozmowy i indywidualne preferencje kandydata, ewentualny kurs językowy także jest kwestią indywidualnych ustaleń. Kończąc ostatecznie wątek "benefitów" dodam tylko, że pracodawca docenia chęć podnoszenia kwalifikacji przez pracownika i stara się go aktywnie wspierać w tym wyzwaniu. Sama się o tym przekonałam. Na omawianie wszystkich szczegółów, o które Pani pyta przychodzi czas podczas rozmowy HR. Życzę powodzenia w aplikowaniu :).

MMW

Proszę Pani, takie szczegóły są ustalane/negocjowane indywidualnie podczas spotkań rekrutacyjnych i w dużej mierze zależą od zajmowanego stanowiska. Dodatkowe bonusy, których ja doświadczyłam to chociażby teatr, czy też pakiet opieki medycznej w atrakcyjnych cenach (duże zniżki). Były też wyjazdy integracyjne z okazji jubileuszu firmy i spotkania działów. Szkolenia oczywiście z zakresu, którego dotyczy dane stanowisko - chociażby z obsługi klienta czy sprzedaży (w tym obsługi posprzedażowej). Kończąc wątek: zachęcam do złożenia aplikacji i jeśli ta zostanie rozpatrzona pozytywnie - będzie czas na konkretne pytania. Jeszcze jedna istotna kwestia - siedziba firmy, back-office itd znajduje się Gdańsku. W Toruniu (i w innych miastach) działają przedstawiciele handlowi. Powodzenia :)!

Lidia

@MMW a czy w ranach tych benefitów pozapłacowych wchodzi rownież karta multisport, albo np. bilety do kina? To są najcześciej kojarzone elementy pakietu. A o jakich dokładniej szkoleniach mówisz? Możliwość rozwoju to duży atut każdego zatrudnienia.

MMW

Warunki $ są oczywiście ustalane indywidualnie - zależą chociażby od zajmowanego stanowiska, ale z czystym sumieniem mogę napisać że moje są więcej, niż zadowalające :). Są praktykowane premie uznaniowe. Benefitów pozapłacowych także doświadczyłam (m.in. szkolenia). Dla mnie równie ważne, co kwestie finansowe i okołofinansowe jest podejście do pracownika. W L'b jest ono pełne szacunku i empatii. Są też oczywiście wymagania - ale jak najbardziej rozsądne. Do tej pracy chce się wstawać. Polecam i pozdrawiam :)

Lidia

@MMW a opowiesz coś więcej na temat samych warunków zatrudnienia? Czy płaca jest zadowalająca, czy są przewidywane jakieś benefity pozapłacowe? To są najważniejsze czynniki brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o ścieżce rozwoju.

MMW

Jedna z najlepszych firm, w jakich pracowałam - od zarobków, poprzez ogólną atmosferę - po indywidualne podejście do pracownika. Dużo empatii (i sympatii), docenianie zaangażowania, elastyczne podejście (nastawienie na dialog), do tego umowy o pracę oraz szkolenia. Co najważniejsze, pozytywny przykład płynie z samej góry! Firma dynamicznie się rozwija, systematycznie wprowadzane są nowe produkty. Jak widać, w naszym kraju można z powodzeniem prowadzić biznes i zarazem doceniać ludzi. Jest to dla mnie bardzo motywujące, a zarazem budujące. Duża satysfakcja, że jestem częścią tej spółki.

Ania

Uważam, ze naprawdę warto trzucić okiem na tę firmę, nie wiem skąd masz takie informacje monika, bo ich produkty nadal widzę w wielu sklepach i jestem w ogóle z nich całkiem zadowolona, bo sama używam

Wama

Witam, Czy ktoś coś może jeszcze napisać o firmie, warunkach i atmosferze pracy i o tym jak to jest rzeczywiście z tą premią , bo podstawa niezbyt zachęcająca... Jakie jest nastawienie farmaceutów do kosmatyków L'Biotica i samej firmy

Wama

bozena malinowska

Pracowałam ponad rok. I pracowało się wybitnie. Wszystkie negatywne opinie są wierutna bzdura.

M :-)

Mi lecą już kolejne lata i nie mam zamiaru zmieniać pracy

bozena malinowska

Nie chce zdradzac takich szczegolow. To sa sprawy indywidualnie ustalane.

bozena malinowska

Polecam. Pracowalam ponad rok i nie mam wiekszych zarzutow.

Bożena Malinowska

Witam, odcinam się od wszystkich wpisów powyżej podpisanych moim imieniem. Rzeczywiście pracowałam w L'biotica ponad rok na terenie kujawsko-pomorskim. Rzeczywiście za 2136 netto, aczkolwiek z premia (łatwą do wypracowania) zarabiałam znacznie lepiej. Pracowało mi się bardzo dobrze, dni wolnych nie znosiłam, więc to był mój wybór. Moim również wyborem było tylko 5 dni urlopu latem. Nie zgadzam się z żadnym z powyższych wpisów. To dobra firma, zarządzający i przełożeni ludzcy. Po prostu nam nie było po drodze. Jednak polecam każdemu pracę w tej firmie, dobrze odbieranej w aptekach i z wysokiej klasy i jakości produktami. (usunięte przez administratora)

Bożena

Tan kto pracowal w L'biotica to wie, kto z osób ponad przedstawicielami używa określenia "budowa cepa"... No cóż,ile głów tyle opinii. Ja swoje posprzątałam po poprzedniczce.

BBB

Powiem tak jak pracujesz tak masz...........a w każdej firmie są wymagania i swoje trzeba robić. To jest proste jak budowa cepa.

Bożena

Czytam to i opadają mi ręce. Od miesiąca nie jestem pracownikiem tej firmy. zarabiałam dokladnie 2136 netto. Firma jest solidna tylko wtedy kiedy Ty robisz plany. Na początku postawiono mi zadanie "odgruzowania" terenu po niesolidnej poprzedniczce. Zrobiłam to. Planu nie zamknełam w 3 miesiącach. I zaczęły się problemyi pretensje. Rozliczyłam siez firmą, a poniewaz nie miałam przy sobie ksiązki gwarancyjnej auta to auto i rozliczenie przyjeli,jednak wynagrodzenia za rzetelnie przepracowany luty nieprawnie wstrzymali. Ktośnapisal,że atmosfera super, owszem ale wszystko jest super dopoki ty robisz super to co chcą. Cóż... czeka nas sąd pracy, bo wg KP nie mają prawa wstrzymywać wypłaty pensji stałej. Świadectwa pracy również nie przysłali jak i PIT za rok 2013. Zmarnowałam siły przez 1 rok i miesiąc.

@Bożena 12.03.2014 12:40

P.S. Jestem samotną matką i kiedy dziecko mi zachorowało opiekę nad nim przejmowali moi rodzice,którzy mogli się zwolnic na kilka dni z pracy. Tu zawsze kręcono nosem. A latem... wszyscy na urlopach,ja z wielkim bólem dostałam 5 dni, a kolejne 5 dni jezdziłam do pracy z dzieckiem. Poświęcałam się i co... Lipa ;)

aaaa

JEZELI PRACUJESZ SOLIDNIE TO DOBRZE ZARABIASZ!!!2NETTO CHYBA DWA RAZY!!!PRACA SUPER I SUPER ATMOSFERA

świecie

generalnie ok ale nie doceniaja male place a duze tereny dasz im palec a chca potem cala reke wypluwasz sobie flaki robisz dobra robote a i tak zle nie polecam za 2 netto

anita

jakie warunki tam sa auta place

pytek

a możesz podać więcej informacji, zarobki, plany itd. dziękuję.

red

Super firma Pracowników traktują z dużym szacunkiem

Zostaw opinię o L'Biotica sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L'Biotica sp. z o.o.